Justified

Okładka książki Justified Jay Crownover
Okładka książki Justified
Jay Crownover Wydawnictwo: Forever Cykl: Loveless, Texas Series (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Loveless, Texas Series (tom 1)
Justified
Forever
2019-06-25
2019-06-25
współczesny romans new adult westerns romantic suspence mysery adult fiction erotic

[...]
W końcu znalazłam miejsce, w którym nie było wątpliwości, że pasuję i należę. I nie było ani jednego dnia, w którym byłabym samotna.
[...]
Myślę, że niektórzy ludzie są stworzeni, by się wyróżniać, a nie tylko pasować.
[...]
​Jest jeszcze tyle rzeczy, które chcę osiągnąć. Czuję, że dopiero zaczynam. Przez większość dni to wystarcza, abym była szczęśliwa i spełniona.
[...]
zrozumiałam, że niczyje małżeństwo nie było idealne za zamkniętymi drzwiami. Niektórzy ludzie byli po prostu lepsi w ukrywaniu pęknięć i utrzymywaniu brzydkiego poza zasięgiem wzroku.

𝗦𝗔𝗧𝗬𝗦𝗙𝗔𝗞𝗖𝗝𝗢𝗡𝗨𝗝Ą𝗖𝗬 𝗠𝗔Ł𝗢𝗠𝗜𝗔𝗦𝗧𝗘𝗖𝗭𝗞𝗢𝗪𝗬 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦 !
Kiedy skończyłam "𝗨𝗻𝗯𝗿𝗼𝗸𝗲𝗻", nowelę rozpoczynającą tę serię, wiedziałam, że muszę dowiedzieć się więcej o rodzeństwie Lawton. Jest coś w kowbojach, co mnie za każdym razem chwyta za serce.
Jest mnóstwo postaci pobocznych, o których chciałabym więcej dowiedzieć w ich książkach. Tyle dobroci do poczytania 😉👍
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18➕

[...]
Myślę, że niektórzy ludzie są stworzeni, by się wyróżniać, a nie tylko pasować.

• 2023 miszmasz
  • PocketBook