Miasto mafii / Miasto mafii 2 (Pakiet)

Okładka książki Miasto mafii / Miasto mafii 2 (Pakiet) Kinga Litkowiec
Okładka książki Miasto mafii / Miasto mafii 2 (Pakiet)
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Akurat literatura obyczajowa, romans

Tytuł: MIASTO MAFII
Cykl: #1
Wydawnictwo: @grzeszne_ksiazki

Fragment:
„Z jednej strony chcę od niego uciec, a z drugiej czuję, że nie dam sobie rady, jeśli go więcej nie zobaczę. Kocham go. To takie głupie. Zakochałam się w facecie, który jest zimnym draniem. Nie znam go, tu ma racje. Nie wiem, jaki tak naprawdę jest, i boję się tej prawdy. ”

Mój opis:
Emma zaszywa się w małym miasteczku koło Nowego Jorku. Chce żyć w ciszy i spokoju, chce zapomnieć o bólu jakiego doświadczyła do tej pory.
Władze w miasteczku przejmuje mafia co powoduje, że mieszkańcy albo uciekają z niego albo szykują się na najgorsze scenariusze. Reakcja Emmy jest inna. Jakaś niewytłumaczalna siła ciągnie ją w ich kierunku. Zwłaszcza w stronę bossa. Emma nie wie, że kiedy przypadkiem krzyżuje z nim spojrzenia już jest zgubiona…

Historia jest ciekawa i inna niż to co do tej pory czytałam. Zabrała mnie w świat pełen intryg, brutalności, ale i namiętności. Cóż chyba też lubię niegrzecznych
17/2023 🌷#recenzja 🌷
Tytuł: MIASTO MAFII 2
Cykl: #2
Wydawnictwo:@grzeszne_ksiazki

Fragment:
„Wszyscy opuszczamy, a ja mam ochotę płakać i śmiać się jednocześnie. Nie dość, że zostałam wywieziona nie wiadomo gdzie, to porwał mnie mafioso i na dodatek ogłosił, że jestem jego dziewczyną! Jakby tego było mało, za chwilę policja usłyszy, że z nim sypiam!”

Druga cześć serii jest obłędna i gwarantuje całą gamę emocji - roller coster w najlepszym wydaniu.

Hope Clarke pracuje w barze i w sumie jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Wszystko się zmienia gdy przypadkiem staje się świadkiem zabójstwa swojego szefa. Tego czynu dopuszczać się Lucas Rossi, który obecnie stoi na czele rodziny.
Lucas nie chcąc przyznać przed braćmi, że coś poszło nie zgodnie z planem zmusza dziewczynę by udawała jego kobietę. Jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne i kolejne. Labirynt kłamstw sprawia, że historia może nie mieć dobrego zakończenia…. Czy istnieje szansa na wyjście z tego cało? Czy związek na niby będzie taki do końca? Czy ktoś w końcu powie prawdę?

Właśnie od tych dwóch książek zaczęła się moja przygoda z @rhythm_of_my_life_ i na pewno będę ją kontynuowała. Historia wciąga i nie pozwala na to by człowiek skupił się na czymś innym ;-) Czytelnik od razu jest wrzucany w świat mafijny, który rządzi się swoimi prawami. Bohaterowie są niezwykle charyzmatyczni. Akcja pędzi jak tornado! Serdecznie polecam!!!

16/2023 🌷#recenzja 🌷
Tytuł: MIASTO MAFII
Cykl: #1
Wydawnictwo: @grzeszne_ksiazki

• Moja Biblioteczka

Dodaj cytat z książki Miasto mafii / Miasto mafii 2 (Pakiet)