Okładka książki Zabójczy duet Kinga Litkowiec
Editio
2023-11-08
2023-11-08
Romans mafijny 18+

Ahh jak Ja uwielbiam czuć te napięcie, które wisi w powietrzu! 😻💚aż kipi emocjami - takie perełki czytam z ogromną przyjemnością i na jednym wdechu (bez kitu!)😻❤

Autorka posiada niezwykłą lekkość pióra👍🏼 Fantastycznie zbudowała w tej książce napięcie i relacje bohaterów💙
Jestem zachwycona🍀
Polecam 10/10🔥

Jestem zachwycona🍀
Polecam 10/10🔥

Po prostu uwielbiam. Historia wciąga od samego początku, Lauren skrzywdzona nastolatka, ucieka z rodziny zastępczej i natrafia na płatnego zabójcę, nakrywając go na zbrodni. Jej życie zmienia się o 180 stopni, zamiast ofiarą ma szansę stać się oprawcą.

Książka czyta się sama, lekki i prosty język. Dyskusje między tą dwójką są fenomenalne, nie raz wybuchałam śmiechem. Polecam każdemu 🙂

Od początku spodobał mi się sposób w jaki rozmawiali ze sobą Lauren i Cole, momentami byli bardzo zabawni. W Lauren spodobało mi się to, że potrafiła mnie zaskoczyć swoim zachowaniem i to bardzo pozytywnie. Cole oczywiście od razu polubiłam, czułam że jest fajnym facetem, ale po przejściach.

Super wciągająca książka, zresztą jak większość tej autorki. Zdecydowanie polecam.

Kinga Litkowiec kolejny raz udowadnia, że tytuł królowej nie jest jej nadany bezpodstawnie.
Zabójczy duet, to książka wydana nakładem @editio.red.
W pierwszej kolejności zachęciła mnie jej piękna okładka, dopiero później opis, który również zachęca czytelnika do sięgnięcia po książkę.

"Zabójczy duet" to wciągająca opowieść o młodej uciekinierce i płatnym zabójcy, których losy splatają się w nieoczekiwany sposób.
Bohaterowie są niezwykle dobrze wykreowani, a ich złożone osobowości wciągają czytelnika jeszcze głębiej w historię. Fabuła pełna jest zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Warto podkreślić, że autorka świetnie balansuje pomiędzy napięciem a emocjonalnymi momentami, co nadaje tej książce wyjątkowy urok. Polecam wszystkim poszukującym wciągającej i pełnej napięcia lektury!

Zabójczy duet, to książka wydana nakładem @editio.red.

To moje pierwsze a zarazem bardzo udane spotkanie z piórem autorki.
Książkę tę potraktowałam jak rozrywkę, odstresowanie się po tygodniu pracy. I taką rolę ona spełniła. Czyta się szybko, płynnie, nic nie uwiera, nic nie przeszkadza. Polecam

To moje pierwsze a zarazem bardzo udane spotkanie z piórem autorki.

“ Mafijny romans w zimowej scenerii. Bo zemsta najlepiej smakuje na zimno.”

Lauren nie ma łatwego życia. W rodzinie zastępczej której mieszka nikogo nie obchodzą podopieczni tylko pieniądze które dostają za opiekę nad nimi.
Gdy za sprawą jednego z okrutnych mieszkańców domu, dziewczyna pęka, postanawia uciec, nie ważne gdzie byle jak najdalej od tego domu.
I takim sposobem trafia do lasu.

Cole nie należy do grzecznych chłopców. Płatny zabójca na zlecenie, nie cofnie się przed niczym aby wykonać zadanie.
Gdy na jego drodze staje dziewczyna która sama prosi się o śmierć, nie potrafi jej zabić a co gorsze postanowił jej pomóc a na następny dzień, pozbyć się jak najszybciej balastu.
Jednak okazuje się, że dziewczyna może mu się przydać przy kolejnym zleceniu.

Co tak naprawdę względem dziewczyny planuje Cole?
Czy Laura jest na pewno bezpieczna z nieznajomym?

Kto zna pióro autorki ten wie że książki Kinga Litkowiec są nieprzewidywalne. Dynamiczna akcja, zaskakujące zwroty, adrenalina, tajemnice i niebezpieczeństwo nie pozwalają oderwać się nawet na chwilę od książki…
Bohaterów nie sposób nie lubić, a chemię jaka między nimi się rozwija czuć było z każdą stroną.
Jednak warto dodać że choć to romans to nie jest tak pikantny jak większość książek z których słynie autorka.
Jest to lekka, przyjemna historia ze świetną fabułą, która wgniecie Was w fotel i porwie w swoje sidła do ostatniej strony.
Polecam jest to idealna książka która pochłonęła mnie na ładnych parę godzin.

“ Mafijny romans w zimowej scenerii. Bo zemsta najlepiej smakuje na zimno.”

I takim...

Zabójczy duet

Lauren nie miała szczęścia w życiu. Całe trzy lata spędziła w rodzinie zastępczej u państwa Remerów. Dla dziewczyny ten pobyt był udręką.
Dom powinien być bezpieczną przystanią , ale jak to bywa, to nie zawsze tak jest.

Rodzina Romerów przyjmuje pod swój dach kolejnych podopiecznych. Decydują się na to tylko dlatego, aby otrzymać pieniądze. Nie obchodzi ich to co się dzieje wewnątrz domu.
W domu mieszka też Tomas jest on okrutny, prześladuje i dręczy innych, ale rodzice nic nie mówią. Dlaczego? 🤔
Pewnej zimnej nocy dziewczyna postanawia uciec i nigdy nie wrócić. Czy jej się to uda? 🤔
Dziewczyna poznaje Cole'a. Jest on 30 letnim mężczyzną i na dodatek niebezpiecznym człowiekiem. Czy Lauren grozi niebezpieczeństwo? 🤔 Czy Cole jej coś zrobi? 🤔 Czy może ona będzie mu do czegoś potrzebna? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

"Mafijny romans w zimowej scenerii."
"Zemsta najlepiej smakuje zimno"

Następna książka od Kingi, na której się nie zawiodłam.
Historia momentami była bardzo smutna.
Książka jest napisana dobrze, czyta się ja szybko, wciąga od pierwszej strony.
Okładka też przyciąga wzrok. Podczas czytania ta powieść wywołała we mnie różne emocje takie jak żal i smutek. Nikt nie powinien przechodzić tego, co Lauren. Życie jej nie oszczędzało.

Polecam Wam przeogromnie ta powieść ❤️

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

🍑 Recenzja 🍑
Następna książka która została przeczytana w roku 2023 i będzie jeszcze jedna😅.

31/52
Tytuł: Zabójczy duet
Autor: Kinga Litkowiec
Wydawnictwo: Editiored

Kiedy życie nie ma dla ciebie już sensu i sama pchasz się w ręce zabójcy niemo błagając o śmierć.
Lauren ucieka z domu zastępczego, warunki jakie tam panują przechodzą ludzkie pojęcie. Jest tak samo terroryzowana przez jednego chłopaka który, robi sobie do słownie wszystko i to w szczególności z dziewczynami. Dziewczyna pęka i pewnej zimowej nocy postanawia uciec. Błąka się kilka ładnych godzin aż krzyki doprowadzają ja do lasu gdzie poznanego jego. Cole to płatny zabójca, który nie cofnie się przed niczym. Zabija na zlecenie, jednak nigdy nie zabił osoby która go o to prosiła. Początkowo chce zostawić dziewczynę w lesie jednak postanawia jej pomuc, zabierając ją ze sobą jednak na drugi dzień ma ją porzucić. Rankiem planu się zmieniają i od teraz Lauren jest skazana na Cole.

Zabójczy duet to idealny tytuł tej książki. Ta dwójka nie dość że jest piękna, to jeszcze niebezpieczna. Oboje skrzywdzeni przez ludzi, w większości wyprani z emocji i jakich kolwiek skrupułów tworzą niezłą parę, a po jakimś czasie nawet parę kochanków.
Książka weszła jak w masełko, jeden wieczór i koniec. Aż żal ściskał że to tak krótko trwało i chciałam jeszcze więcej. Twórczość autorki uwielbiam i biorę w ciemno bo wiem że to co znajduje się między okładkami, jest warte przeczytania.

🍑 Recenzja 🍑
Następna książka która została przeczytana w roku 2023 i będzie jeszcze jedna😅.

31/52
Tytuł: Zabójczy duet
Autor: Kinga Litkowiec
Wydawnictwo: Editiored

🏵 "Zabójczy duet" autorstwa Kingi Litkowiec, to pełen emocji romans mafijny, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

🏵 Lauren w środku nocy ucieka z domu zastępczego, w którym przez lata była molestowana i zastraszana.
W trakcie ucieczki przypadkiem znajduje się w złym miejscu i w złym czasie. Jest świadkiem zabójstwa i choć wie, że czeka ją to samo to przyjmuje ten wyrok z ulgą.
Cole płatny morderca, który właśnie zabił człowieka natyka się na wystraszoną i bezbronną dziewczynę. Ma zamiar wyeliminować świadka, jednak widząc w oczach Lauren pragnienie śmierci, postanawia ją oszczędzić, i w przypływie słabości zabiera ją ze sobą.

Czy Lauren uwolni się od przeszłości?
Jakie plany ma względem niej Cole?
Jak Lauren zareaguje na propozycję płatnego zabójcy?

🏵Już dawno nie czytałam romansu mafijnego, który tak mnie wciągnął, że przeczytałam go prawie bez żadnej przerwy.
Bardzo lubię książki autorki, i ta jest teraz jedną z moich ulubionych jej autorstwa.
Bohaterowie zostali bardzo dobrze wykreowani, a ponieważ ich relacja rozwijała się powoli, to mogliśmy ich lepiej poznać i się z nimi zżyć. Autorka miała naprawdę świetny pomysł na fabułę, która trzymała w napięciu i nie pozwalała na nudę.
Relacja naszych bohaterów przypominała mi chwilami jeden z moich ulubionych filmów pod tytułem "Leon zawodowiec", z tym wyjątkiem, że w książce rodzi się namiętny romans pomiędzy bohaterami i mamy tu również sceny erotyczne.
Fajnie było zacząć Nowy Rok z dobrą książką i cieszę się, że postanowiłam ją przeczytać.

Jeśli lubicie książki z wartką akcją, niebanalnymi bohaterami i motywem zemsty to będziecie nim zachwyceni.

• Patronat
  • Romans