Distraction

Editio
2024-04-02
2024-04-02
18+ Klub MC Klub motocyklowy

Książka "Distraction" to coś nowego w dorobku Kingi Litkowiec. To książka pisana wraz z czytelnikami. Z jednej strony to Kinga więc wiedziałam, że to musi być super, ale z drugiej strony - tyle pomysłów czytelników, że człowiek nie do końca wiedział czego się spodziewać. Teraz, już po lekturze, śmiało mogę powiedzieć, że to kolejna fantastyczna powieść, która wyszła z pod ręki tej autorki, i która zdecydowanie skradła moje serce.

"Distraction" to opowieść o fotografce, o gangach motocyklowych, nielegalnych wyścigach. To książka, w której emocje aż kipią, a niespodziewane zwroty akcji są na porządku dziennym.

Jeśli macie ochotę na lekturę, w której nie będziecie się nudzić i lubicie klimaty MC, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę książkę.

⚙️"DISTRACTION"⚙️
@rhythm_of_my_life_
@editio.red (#współpracareklamowa)

🔺Lubicie książki o klubach motocyklowych?
Ja uwielbiam! I po raz kolejny książka autorki wpadła w me gusta. Z resztą jak zawsze 😁 Ale do brzegu 🙈

Caroline Forest to utalentowana Pani fotograf, która przenosi się do Miami. Ma związane z tym miastem plany, a mianowicie chce pozyskać jak najwięcej klientów, uniezależnić się finansowo od rodziców i zrobić karierę.
Jednak jedno zdarzenie zmienia jej życie.
Dominic Maxwell to szef klubu motocyklowego Black Moon,który od lat toczy boje z innym klubem. Po zawodach zauważa, że pewna młoda dama przygląda mu się z wielką ciekawością 😁 Tylko on sam nie wie z czym przyjdzieu sie zmierzyć 🫣
⚙️ Co wydarzyło się w życiu Caroline?
⚙️ Czy ich relacja rozwinie się?

DISTRACTION to powieść pisana z czytelnikami.
Fabuła bardzo ciekawa, intrygująca i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Znajdziemy tu tajemnice, niebezpieczeństwo, zemstę, ale i uczucie.
Książkę czytało mi się bardzo dobrze. Kreacja bohaterów świetna. Chociaż Caroline, trochę na początku postępowała naiwnie, ponieważ nie znając miasta i otoczenia, zbyt łatwo podejmowała niektóre decyzję. Czy wszystkie były dobre?
Kobieta jest niedostępna, skromna, pracowita i sumienna.

Dominic to bad boy, jak przystało na szefa klubu 😈 Hipnotyzujące spojrzenie i sposób bycia i mnie przeszywało na wskroś 🫣😁 to typ zdobywcy i nie przywykł, aby kobiety mu odmawiały ☝️ i tak było z Caroline, im była bardziej niedostępna tym on bardziej jej pragnął 😈 zadawał sobie pytanie. Jak ona może czuć niechęć do niego!? Do Dominica!? Do mężczyzny, który zawsze ma wszytko co chce 😂 A jednak okazało się, że trafiła się osoba, która nie zabiega o jego względy 😂 Troszeczkę nadepnęła mu na ambicje, ale on się nie poddał. Jego upór i determinacja były ogromne więc wiecie...Nic więcej nie powiem 🤭
Bardzo dobrze czytało się również o przyjaźni, która była między członkami klubu. Ich wzajemne wsparcie i to jak w każdej sytuacji mogli liczyć na siebie było rewelacyjne. Traktowali się jak jedna wielka rodzina.

Polecam bardzo! ⚙️🔥

⚙️"DISTRACTION"⚙️
@rhythm_of_my_life_
@editio.red (#współpracareklamowa)

🔺Lubicie książki o klubach motocyklowych?

Wiedziałam ,że muszę w końcu wziąć się w garść i pokazać ,że nie jestem marionetka...."

Trudno jest radzić siebie w wielkim Miami. Szczególnie ,gdy jesteś skromna i skryta .Ale ,z przyciąganiem duszy nie można walczyć. Mimio strachu ,mimio wątpliwości .To serce będzie dyktowało warunki. Czasem, to co widzą oczy ,nie jest tym czym było. Czasem zło da się okiełznać . Czasem, warto zaryzykować. Czy klub motocyklowy zawsze jest przepełniony brutalnością i bezwzględnością. Może Dominic pokażę Caroline jaki jest jego prawdziwy świat. A może oboje zostaną pokonani przez zemstę ? Black Moon ma trudne zadanie ,a stawką staje się ich życie .

Książka która pisaliśmy razem z autorką,która zabiera nas w cudowny świat naszej wyobraźni.Wiecie ,że wszystko spod pióra Kingi biorę w ciemno,mówiłam o tym niejednokrotnie. Ale, ta książka jest wyjątkowa. Ta, historia to trochę my ,wszyscy, którzy braliśmy udział w tej przygodzie i powiem wam, że wyszło rewelacyjnie . Znalazłam tu wszystko co uwielbiam. Bohaterowie są realni ,emocje widoczne . Tak ,tak są sexy,.....jak to u pani ...Litkowiec . Otwierasz książkę i znikasz w świecie ,w którym ważny jest szacunek ,miłość ,lojalność . W którym każdy chce przetrwać ,w którym miłość jest pielęgnowana, bo w życiu to właśnie ta druga osoba daje nam szczęście. Razem zawalczymy o przetrwanie . Autorka zabrała nas w świat z którego nie chce się wracać. Świat, który zostaje w głowie .
Kinga, dziękuję po raz kolejny za zaufanie .Patronować takiej historii to zaszczyt. 🖤🦊

🌼 "Distraction" autorstwa Kingi Litkowiec to wciągający romans z wątkiem klubu motocyklowego.
Książka ta pisana była razem z czytelnikami.

🌼 Caroline jest fotografką i niedawno przeprowadziła się do Miami. Pewnego wieczoru jest świadkiem zabójstwa, jednak ze strachu przed zemstą nie zamierza zgłaszać tego na policji.
Gdy pewnego dnia Caroline staje oko w oko z Dominikiem, który w feralny wieczór zamordował człowieka jest przerażona. Dominic zauważa dziewczynę, która patrzy na niego ze strachem w oczach. Jest nią zaintrygowany, i czym bardziej Caroline mu się opiera, tym bardziej Dominic jest zdeterminowany aby ją zdobyć.

Czy Caroline przyzna się Dominikowi o tym co widziała?
Kto próbuje skrzywdzić Dominica i dlaczego?
Czy Dominic pomści śmierć ojca?

🌼 Ostatnio coraz częściej sięgam po ebooki, które dawniej czytałam non stop, ale później na przestałam. I choć kocham trzymać książkę w ręce, to ebooki również uwielbiam.
Bardzo lubię pióro Kingi Litkowiec i stworzone przez nią historie.
Czytałam większość jej książek dlatego nie mogłam przejść obojętnie wobec tej, szczególnie, że jest ona wyjątkową pozycją.
Autorka pisała ją razem z czytelnikami, wykorzystywała ich pomysły i propozycje na imiona głównych bohaterów oraz fabułę i uważam, że super jej wysyła ta książka.
Już od początku niesamowicie się w nią wciągnęłam i nie mogłam się oderwać od czytania. Motyw klubu motocyklowego bardzo mi się podobał, główni bohaterowie byli świetnie wykreowani, a lektura dostarczyła mi mnóstwo emocji.

Jeśli szukacie pełnej emocji książki z motywem klubu motocyklowego, to gorąco Was zachęcam do sięgnięcia po tą pozycję.

Książka ta pisana była razem z czytelnikami.

Gdy pewnego dnia Caroline staje oko w oko z...

„Distraction” to książka, która od samego początku mnie intrygowała i to wcale nie chodzi o promocje czy przyciągające wzrok zapowiedzi. To historia, która wręcz zarysowywała się na moich oczach. Otóż autorka zdecydowała się na nietypowe podejście i wpadła na bardzo ciekawy pomysł. Postanowiła spisać opowieść z pomocą swoich czytelników i fanów. Razem mieliśy możliwość decydować o kluczowych elementach, o imionach bohaterów, motywie, miejscu akcji i wielu, wielu innych kwestii. Gdy udało się wszystko ustalić, Pani Kinga zebrała wszystkie wytyczne i zasiadła do pisania. Jesteście ciekawi, co z tego wynikło?

Poznajemy utalentowaną i ambitną fotografkę — Caroline Forest, która przyjechała do Miami w pogoni za swoimi marzeniami. Liczy, że w dużym mieście uda jej się w końcu uniezależnić od rodziców i zdobyć odpowiednią renomę i sławę. Jednak miasto w słonecznej Florydzie to nie prowincjonale LaBelle. Caroline przytłoczona zgiełkiem, hałasem, ludźmi i całym rytmem miasta początkowo ma problemy. Jednak z dnia na dzień coraz bardziej oswaja się z wielką metropolią i zdobywa co raz to nowszych klientów. Pewnego wieczoru, jej życie bierze niespodziewany obrót, kiedy staje się świadkiem zbrodni. Zostaje świadkiem morderstwa, a morderca ma na sobie charakterystyczną kurtkę…..

Kilka dni później za namową przyjaciółki Caroline wybiera się na słynne wyścigi motocyklowe, dziewczyny mają się tam świetnie bawić, jednak nie spodziewa się, że przyniosą jej znacznie więcej niż tylko rozrywkę. Nagle panią fotograf oblatuje zimny strach — wśród tłumu dostrzega Jego — mężczyznę, którego panicznie się boi. Dominic Maxwell to lider klubu motocyklowego — Black Moon, dla którego lojalność i oddanie jest święte. W świecie pełnym ryku silników i pachnącym spalinami życie toczy się szybciej, a decyzje podejmowane są w ułamku sekundy. Choć nigdy nie chciał prowadzić takiego życia, wie doskonale, jak wielka spoczywa na nim odpowiedzialność. Po jednym z wyścigów w gąszczu osób dostrzega pewną piękną kobietę, jednak Ona nie patrzy na niego z podziwem a z prawdziwym przerażeniem….

„Distraction” to kolejna książka Pani Kingi, która już od pierwszej przerzuconej kartki dosłownie wciąga w wykreowaną historię. Zręcznie prowadzi czytelnika przez zawiłości fabuły, pozwalając na chwilę zapomnienia o szarej codzienności. A możliwość uczestnictwa w pewnym sensie w jej procesie tworzenia nadaje jej prawdziwej wyjątkowości. Jak dla mnie wyszło to wszystko ekstra. Charyzmatyczny Dominic Maxwell dla przyjaciół Dom to mężczyzna otoczony lekką aurą tajemniczości i urokiem złego chłopca, który jak pokocha to na zabój. No sami powiedzcie jak go nie lubić? Caroline z kolei wprowadza w historię nutę ostrożności i równowagi, kontrastując z Dominikiem. Czytając tę książkę, bawiłam się naprawdę bardzo dobrze i osobiście bardzo chętnie spotkałabym się ponownie z bikerami z „Black Moon”. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was to poznania tej historii, która z pewnością dostarczy Wam rozrywki i emocji.

Za egzemplarz ebooka do recenzji dziękuję Wydawnictwu Editio Red.

Akcjami książki dzieje się w Miami. Caroline pochodzi z małego miasta, jest fotografką. Pewnego dnia wracając z pracy widzi zab***two, na szczęście nie jest zauważona. Kilka dni po całej sytuacji wraz ze swoją przyjaciółką biorą udział w wydarzeniu jakim są wyścigi motocykli. W jednej z osób kobieta poznaje mo**erce po jego kurtce. Okazuje się, że należy do klubu motocyklowego black moon i jest jego szefem. Dominic nie wie czemu kobieta na niego patrzy z takim przerażeniem i stara się tego dowiedzieć. Ma też swoją tajemnicę o jakiej nie wiedzą jego przyjaciele. Czego ona dotycz? Jak rozwinie się relacja tych dwóch osób? Czy Caroline będzie w niebezpieczeństwie? Książka wciąga bardzo, wręcz hipnotyzuje i nie można się od niej oderwać. Czytając chce się więcej i więcej. Ja po prostu przepadłam czytając ją. Lekka, przyjemna, nie ma w niej za dużo se*u, ale czuć emocje i pasje. Idealna pozycja aby się odprężyć. No i motocykle, adrenalina. Okładka mnie przyciągnęła i się nie zawiodłam. Polecam Wam bardzo serdecznie.

🔷️Są książki, które się kocha albo nienawidzi, a tą po prostu można lubić.

🔷️Główna bohaterka to rozważna i ostrożna kobieta pochodząca z małego miasteczka, która nie potrafiła odnaleźć się w wielkim mieście.

🔷️On trafił do Miami w pogoni za duchami przeszłość i zemstą, lubiący szybką jazdę i wyścigi motocyklowe.

🔷️Jeśli szukacie książki, którą przeczytacie w jeden dzień to historia Caroline i Dominica zdecydowanie się do takich zalicza, mi się udało przeczytać ją w dwa wieczory, ale to tylko ze względu na pracę i obowiązki domowe. Lubię twórczość Kingi, dla serii ,,Blakemore Famili" przepadłam w Distraction niestety czegoś mi zabrakło, podczas czytania pierwszej połowy nie czuła jej kompletnie, a później akcje dzieją się dość szybko, nie miałam możliwości zatracenia się w historii, nie czułam tej niepewności i napięcia, czasami gubiłam wątek, zastanawiam się, czy czegoś nie przeoczyłam. Dla mnie jest to książka, o której szybko zapomnę co nie oznacza, że wam nie przypadnie do gustu.

🔷️Są książki, które się kocha albo nienawidzi, a tą po prostu można lubić.

🔷️Jeśli szukacie książki, którą przeczytacie w jeden...

Najnowsza książka autorki to MC romans. Świetne pióro, znakomity research, pogubieni bohaterowie.

✨️ „Miami było miastem silnych osobowości”.

Gang motocyklowy. Rywalizacja. Akcja. Intrygi. Zagrożenia – a w tle historia miłosna…

Kinga Litkowiec to moja komfortowa autorka, jej książki czyta się jednym tchem. Tę tematykę uwielbiam! Nie jest to cukierkowa książka, ale nie jest również brutalna czy wulgarna. Idealny klimat.

✨️ „Nic nie jest w stanie nas zniszczyć”.

Przypadkowe spotkanie uruchamia lawinę zdarzeń. On jest nią zafascynowany, Caroline przy nim panikuje, odcina się. Chase jest bardzo zdeterminowany, nie łatwo się zniechęca. Za wszelką cenę chce ją poznać bliżej.

✨️„Im bardziej się opierasz, tym większą mam ochotę walczyć o ciebie”.

Z dużym zaciekawieniem przyglądałam się tej relacji, oboje mają charakter. Szukali swojego miejsca na świecie. Czy znajdą go obok siebie?

✨️ „Niegrzeczny chłopiec mógł mieć do zaoferowania coś, czego bardzo mi brakowało”

Fabuła bardzo szybko mknie do mety, nie ma tu niepotrzebnych opisów, czy rozwlekania akcji, i to sprawiło, że przeczytałam tę książkę na raz. 🙈

✨️ „Muszę go pokonać. To już kwestia honoru”.

Porachunki wciągnęły mnie totalnie. Uwielbiam te ciarki na plecach, nieprzewidywalne decyzje i adrenalinę. Romans był tłem, ale nie przeszkadzało mi to.
„Distraction” to idealna książka na wiosenne popołudnie, wciąga! Jestem pozytywnie zaskoczona. I mam ochotę na coś więcej w tym gatunku. 😁

✨️ „Miami było miastem silnych osobowości”.

Ona zajmuje się fotografią, właśnie przeprowadziła się do Miami. Chcę się ustatkować, jednak przewrotny los sprawia, że zostaje świadkiem morderstwa… On jest szefem klubu motocyklowego, wpadła mu w oko i wie, że ona zna prawdę…...

Distraction - Kinga Litkowiec

„Caroline Forest, trzydziestoletnia pani fotograf pochodząca z prowincjonalnego LaBelle, przenosi się do Miami. Ma nadzieję, że w wielkim mieście znajdzie odpowiednio dużo klientów, że wreszcie uniezależni się finansowo od rodziców i zrobi karierę, o jakiej zawsze marzyła.

Pewnego wieczoru Caroline staje się przypadkowym świadkiem morderstwa. Ten dzień zmienia jej życie.

Chase, kret wrogiego klubu motocyklowego, zginął z ręki samego Dominica Maxwella. Śmierć była zemstą za celowe narażenie na niebezpieczeństwo młodszego brata Dominica, Chrisa. Choć chwilowo zapobiegł najgorszemu, szef klubu Black Moon zdaje sobie sprawę, że wojna dopiero się rozpoczyna. Tymczasem w trakcie imprezy po wyścigach Dominic zauważa, że przygląda mu się piękna kobieta. Mężczyzna nie wie, że Caroline rozpoznała w nim zabójcę…„

Książka pisana wraz z czytelnikami ;)

To na pewno było coś nowego. Widać, że autorka wyszła naprzeciwko nam i stworzyła wspólnie coś zupełnie innego z zachowaniem własnego stylu.
Podobało mi się to doświadczenie, tak się wciegnelam w ten świt motocykli że książkę przeczytałam w jeden wieczór. Świetnie się bawiłam i byłam ciekawa co tam się wydarzy. Jedynie końcówka trochę mnie zawiodła. Liczyłam na większe rozbudowanie, a tu już było po wszystkim. Szkoda, niemniej jednak jak na pierwszy raz - wyszło całkiem ok.

Podobała mi się relacja Doma i Caro oraz to jak on zabiegał o nią, doprowadzając ją tym samym do szału. Fajne rozwiązanie sytuacji, niemniej jednak samo odkrycie kart i poznanie prawdy przez Caro zupełnie nie odrzuciło ją od niego. Ja nie wiem czy bym przyjęła to wszystko z tak stoickim spokojem mimo, że wcześniej ledwo mogło funkcjonować 🙊🙈

Są niedociągnięcia, są braki, zdarzają się jakieś luki w fabule jednak to nie przeszkadza, zważywszy na to, że jest to książka autorki i czytelników. Jak już wspomniałam ja książkę „zjadłam” na raz i zdecydowanie potrzebowałam takiej książki, by po ostatnich dniach odpocząć i sie zresetować przy czym zanurzyć się w inny świat. Udało się i o to chodziło ;)

Jeśli lubisz pióro autorki, a do tego chcesz przeczytać zupełnie coś nowego i innego to zachęcam do czytania :)

Współpraca - Editio red

Distraction - Kinga Litkowiec

Pewnego wieczoru Caroline staje się przypadkowym świadkiem morderstwa....

„Witamy w klubie motocyklowym Black Moon!”

W powieści "Distraction" autorstwa Kingi Litkowiec czytelnik zostaje zaproszony do fascynującego świata Caroline Forest, trzydziestoletniej fotografki, która przenosi się do Miami, aby zrealizować swoje zawodowe i osobiste marzenia. Jednakże spokojne życie w nowym mieście zostaje brutalnie zakłócone, gdy staje się ona świadkiem morderstwa, które zmienia jej życie na zawsze.

Lektura "Distraction" była dla mnie niezwykłym doświadczeniem pełnym emocji i napięcia. Od pierwszych stron powieści zostałam wciągnięta w świat Caroline Forest i jej niezwykłych przygód w Miami. Czułam się, jakbym razem z nią przeżywała każdą chwilę, każde emocje i wybory, z jakimi musiała się zmierzyć.

Historia Caroline, która staje się przypadkowym świadkiem morderstwa i zostaje wplątana w niebezpieczne intrygi, wzbudzała we mnie nieustanne napięcie i ciekawość, co wydarzy się dalej. Nie mogłam oderwać się od lektury, pragnąc dowiedzieć się, jak bohaterka poradzi sobie w tej trudnej sytuacji i czy odnajdzie swoje szczęście.

Spotkanie Caroline z Dominikiem Maxwell'em, który okazuje się być nie tylko przystojnym mężczyzną, ale także zabójcą, dodawało historii dodatkowej głębi i dynamiki. Ich wzajemna fascynacja i niebezpieczna gra emocji sprawiły, że trzymałam kciuki za nich, chcąc, aby pokonali przeciwności losu i znaleźli swoje szczęście.

Powieść "Distraction" poruszyła we mnie wiele różnorodnych emocji - od napięcia i strachu, po nadzieję i miłość. To opowieść o odwadze, poświęceniu i sile ludzkich więzi, która zostaje w pamięci na długo po zakończeniu lektury. Kinga Litkowiec stworzyła książkę, która z pewnością zostanie zapamiętana przez czytelników ze względu na swoją oryginalność, dynamikę akcji i bogactwo emocji, jakie wywołuje.

"Distraction" to zaskakująca i pełna napięcia powieść, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Kinga Litkowiec mistrzowsko łączy elementy sensacji, romansu i intrygi, tworząc historię, która nie pozwala oderwać się od lektury. Bohaterowie, tak różni i równocześnie związani tragicznym zdarzeniem, prowadzą czytelnika przez labirynt tajemnic i niebezpieczeństw, dając mu możliwość wszechstronnego uczestnictwa w ich życiowych wyborach i decyzjach.

Wspólna praca autorki z czytelnikami nad powstaniem tej książki dodaje jej dodatkowego wymiaru i sprawia, że czytelnik czuje się częścią tworzonej historii. "Distraction" to opowieść o odwadze, miłości i konsekwencjach, która pozostaje w pamięci czytelnika na długo po zakończeniu lektury.

„Witamy w klubie motocyklowym Black Moon!”

• Współpraca recenzencka
  • Dysk