On jest prawem

Okładka książki On jest prawem Kinga Litkowiec
Okładka książki On jest prawem
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Pascal Cykl: Mystic (tom 3) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Mystic (tom 3)
LoveBook
Pascal
2024-02-14
2024-02-14

Zdecydowanie najlepsza książka z serii. Wszystko dzieje się spokojnie i po kolei, choć na końcówce książki akcja przybiera na sile.

Bohaterowie są dopieszczeni pod każdym względem, oboje udają że nic nie czują, aż w końcu postanawiają zawalczyć o siebie. Oboje się uczą siebie nawzajem wszytko jest wyważone i oczywiście mocno erotyczne.

Książka podobnie jak poprzednie jest stosunkowo krótka więc czyta się szybko, idealna pozycja na jeden wieczór.

Książka podobnie jak poprzednie...

To już ostatni tom niesamowicie wciągającej trylogii Mystic. Ta część opowiada o losach Hazel i Dylana, jednak bohaterowie z poprzednich części nie znikają. Pojawiają się w wątkach pobocznych.
W tym tomie subtelniej mamy przedstawiony temat BDSM. Opisany jest on na zasadzie bezgranicznego zaufania do partnera. Książkę czyta się bardzo szybko, czasem miałam wrażenie, iż jest ona przewidywalna, ale to pewnie dlatego, że czytam dużo książek Kingi i po prostu znam jej pióro.
Hazel od dawna podkochuje się w Dylanie o czym wiedzą tylko nie liczni w firmie, między innymi jej szef. Kobieta jest przekonana, że ten unikaj jej ponieważ zauważył bądź usłyszał plotki na temat jej uczuć do niego. Nic bardziej mylnego :-). Przypominam, że kobieta lada chwila ma wyjść za mąż. W ostatniej chwili otrzymuje tajemniczą przesyłkę a w niej zdjęcia partnera z kochanką. Jak myślicie kto wysłał Hazel te zdjęcia?
James szef kobiety postanawia jej pomóc, wysyłają ją i Dylana na targi mody do Londynu.
czy oboje zdobędą się na wyznanie sobie prawy i swoich uczuć?
czy Dylan będzie potrafił wyjawić jej prawdę kim jest? I czy Hazel ją zaakceptuje?
Wszystkiego dowiecie się z zakończenia serii.

Trzeci i ostatni tom serii “Mistic”, przed kim tym razem otworzą się drzwi tajemniczego klubu?

Przyznam szczerze, że bardzo czekałam na tą część. Hazel już w pierwszym tomie mocno mnie zaciekawiła, zresztą niedostępny przyjaciel Collinsa, też wywoływał we mnie wiele emocji.

Czy moje oczekiwania zostały spełnione?

Hazel i Dylan skrywają w swoich sercach pewną tajemnicę. Są w sobie szaleńczo zakochani, jednak kobieta ma narzeczonego, a mężczyzna posiada tajemnicę, którą boi się ujawnić. Los nie oszczędza tej dwójki, przez całą książkę możemy obserwować ich wzloty i upadki, dobre i złe zachowania czy reakcje. Choć oboje boją się wspólnej przyszłości, która może być równie piękna, co bolesna ryzykują. Tylko czy to ryzyko się opłaci? Przeszłość nigdy nie zapomina i może namieszać i to ostro.

Jejuuu to było takie dobre, uwielbiam Hazel, choć jest nieśmiała, niepewna, wydaje się ciągle przestraszona, to niesamowicie lubię jej postać. Dylan też ma w sobie coś takiego, że nie da się go nie lubić 😁. Moim zdaniem to było wspaniałe zakończenie serii. Cudowne podsumowanie i bolesne rozstanie. Na pewno będę tęsknić za bohaterami, jednak mam nadzieję, że gdy kończy się coś dobrego może zacząć się coś jeszcze lepszego.

Czy moje oczekiwania zostały spełnione?

Hazel i Dylan skrywają w swoich sercach pewną tajemnicę....

Po trzeci tom z serii #mystic sięgnęłam od razu, gdy tylko dostałam go w ręce. Uwielbiam pióro Kingi Litkowiec i jak zawsze nie zawiodłam się.
Historia bardzo mi się podobała. Byłam z Hazel i Dylanem w dobrych i złych chwilach. Przeżywałam z nimi wszystkie wzloty i upadki. Dodatkowo wiedziałam co dzieje się u bohaterów poprzednich części. Śmiem stwierdzić, że bohaterowie tego tomu są moją ulubioną parą tej serii.
Książkę czyta się przyjemnie i lekko, po prostu się przez nią płynie. Tutaj nie ma czasu na nudę. Trzeba brać książkę do ręki i czytać! Trochę żałuję, że już muszę rozstać się z bohaterami, ale wiem, że autorka jeszcze nie raz przedstawi mi osoby, które polubię, którym będę kibicować i którzy skradną moje serce.
Polecam bardzo!

😈 Recenzja 😈
▪️" On jest prawem" Mystic #3 - Kinga Litkowiec
współpraca reklamowa z @lovebook
Cieplutko u Was? U mnie był piękny słoneczny dzień...czuć już ciepełko..a to jest to co ja lubię ❤️

"Nigdy nie pokochasz nikogo tak bardzo jak tego, który skradł ci serce. Jakaś jego część zawsze z nim zostanie, a przez to nie będziesz mogła oddać całej swojej miłości temu, kto stanie na twojej drodze."
Kinga, nie na darmo okrzyknięta została królową romansów, i ta książka jest tego kolejnym dowodem.
#3Mystic poświęcona jest Hazel i Dylanowi, a dodatkowo możemy podejrzeć co się dzieje u pozostałych bohaterów tej serii. A powiem Wam , że ja za nim tęsknię. Między Hazel i Dylanem od dawna jest wyczuwalne napięcie i tak naprawdę oboje skrywają i tłumią do siebie uczucia. Tutaj nie ma nic przypadkowego, bohaterowie nie "wskakują na siebie" tak od razu, tylko autorka sprytnie dozuje ich emocje, aż w końcu oni sami zaczynają wierzyć w swoje odczucia. I właśnie to stopniowanie w tej relacji jest najlepsze, idealne w tej całej historii.
Ta część jak i pozostałe są objęte tajemnicą Klubu Mystic,a także przybliżają nam trochę świat BDSM. Kinga w cudowny sposób ukazuje "zakazany" temat, tak by można było się nim po trochu oswoić.
Kinga Litkowiec ,co jak co, ale potrafi złapać czytelnika za gardło i trzymać w tym uścisku do ostatniej kartki. A właściwie to mnie złapała w tej pierwszej części a puściła za gardło w ostatniej😈 Gratuluję takiej ogromnej MOCY.
Akcja dzieje się nieprzerwanie, ciągle coś się dzieje, a przeciwności losu i zawiłości doprowadzały mnie czasami do palpitacji serca. Jednocześnie historia Hazel i Dylana, pokazuje że warto czasami zaryzykować i iść za głosem serca. Książka jest pełna tajemnic, trudnych wyborów, dramatów. Oczywiście nie zabraknie pożądania, namiętności, miłosnych uniesień i zaskakujących zwrotu akcji.
Zakończenie...UFF będę długo wspominać #Mystic i chyba o to chodziło prawda Kinga? Polecam wam tę serię.
P.s. zobaczcie jak jest pięknie wydana 😍mam tutaj sroki okładkowe? To wydanie jest idealne dla was😂 a mieć trzy części w swojej biblioteczce... idealnie❤️
Kinga love you so much💕💗

😈 Recenzja 😈
▪️" On jest prawem" Mystic #3 - Kinga Litkowiec
współpraca reklamowa z @lovebook

Kiedy Hazel dowiaduje się o zdradzie narzeczonego jej życie rozpada się w drobny mak. Wszystko co libieta sobie zaplanowała okazuje tylko iluzją która w tym momencie znika. Do tego wszystkiego dochodzi obowiązkowy wyjazd z kolegą z pracy. Dylan to mezczyzna którego Hazel stara się unikać za wszelką cenę. Kiedyś jej nieodwzajemnione uczucie względem niego doprowadziły ją na skraj wytrzymałości. Jak będzie tyn razem kiedy mają spędzić że sobą tyle czasu ?

"On jest prawem" to trzeci tom goracej trylogii Mysitc która skradła moje serce.
W każdej części mamy okazję poznać bliżej losy innych bohaterów i tym razem padło na Dylana i Hazel i wiecie co muszę to napisać... Ta para okazała się wisienką na torcie !

Hazel to kobieta która chce już tylko spokoju w życiu, do tego stopnia że to co korzystne uważa za najlepsze. Swoje prawdziwe uczucia odsuwa na bok na rzecz tego "co należy"
Jednak życie wciąż stawia na jej drodze Dylana. Mężczyzna idealny który jednak ma swoje specyficzne upodobania i uważa że właśnie przez to nie zasługuje na pewną kobietę...

Ta hostoria to istne szaleństwo tyle się tam dzieje że nie skutek się oderwać.
Uwielbiam kiedy w książkę na główny plan wysuwają się skrywane sekrety a ja mogę być świadkiem ich ujawnienia. Tak właśnie było i tym razem skrywane uczucia i rządzę bohaterów zafundowały mi niesamowita grę na emocjach.
Bardzo się cieszę że zaroqno Hazel jak i Dylan są powiązani z bohaterami z poprzednich tomów. Osobiście to uwielbiam cieszę się gdy mogę odkryć co słychać u moich poprzednich ulubieńców.

Autorka w doskonały i realny sposób przedstawia nam to z czym muszą mierzyć się ludzie o odmiennych upodobaniach erotycznych. Jak dla mnie ta historia jest świetna i rzuca nam zupełnie nowe światło na pojęcie BDSM.
Dodatkowo nie zabrakło też słodkich momentów między bohaterami które tak bardzo uwielbiam w romansach.
Nie zabraknie również hot scen ale to chyba normalne 😈 każdy kto choć trochę zna pióro Kingi Litkowiec ten wie czego można się spodziewać po książkach które wyjdą spod jej ręki.
Ja osobiście uwielbiam taki styl i taką mieszankę emocji.
Polecam każdemu.

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @lovebook_stronymilosci / @wydawnictwo_pascal_books .

●ON JEST PRAWEM●
Seria: Mystic.
Tom 3. 18+. 🌶️
Kinga Litkowiec / @rhythm_of_my_life_ .
Wydawnictwo Pascal / @lovebook_stronymilosci .
Ocena: 4/6.
(Całej trylogii: 5/6).

"Układ pan i uległa towarzyszy wam zawsze. Nie tylko za drzwiami sypialni. Chodzi o dominację. Prawdą jest, że ciężko to wyjaśnić, ale... Hazel, czy naprawdę potrzebujesz definicji BDSM? Dylan potrzebuje poczucia władzy nad tobą, ale nie tylko. Pragnie też zapewnić ci bezpieczeństwo. Chodzi nie o strach, lecz o zaufanie".

PRZYZNANIE SIĘ DO NASZYCH UCZUĆ I GORĄCY ROMANS TO DOPIERO POCZĄTEK.
Nie wierzyłam, że Dylan odwzajemni moje uczucia. Postanowiłam więc o nim zapomnieć...

Jestem miło zaskoczona, że tak dobrze czytało mi się tę książkę. Idealna do kawy na rozpoczęcie dnia.
Choć muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowana.
Spodziewałam się takiej naprawdę megagorącej historii. Dylan swoją postacią intrygował mnie od samego początku, od pierwszej części. Wyróżniał się swoim charakterem, opierał przed miłością, miał swój sekret i przede wszystkim lubił dominować, więc w swoich myślach stworzyłam jego obraz i dla tego oczekiwałam czegoś więcej po nim. W pewnym momencie nie rozumiałam tej pochopnej decyzji Hazel, takie typowe zagranie. Uciec.
Ona jakby nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest piękną kobietą i na wiele ją stać, brakowało jej tej pewności siebie, zdecydowanie wyróżniała się charakterem od swoich przyjaciółek.
Relacja między tą dwójką rozwija się powoli, ale intensywnie. 😈
Wszystkie części przedstawią historię innych bohaterów, od pierwszego tomu mogliśmy już tak naprawdę każdego poznać, bo wszyscy gdzieś w niektórych momentach się pojawiają. Ich wspólne rozmowy, praca, czy MYSTIC, wszystko ze sobą idealnie współgra. Życie w tych książkach toczy się dalej.
Jednak to pierwsza część zrobiła na mnie największe wrażenie, później już wiadomo było czego można się spodziewać. Ale umówmy się...
Każda świetnie się prezentuje i rozpala wyobraźnię.
Znajdziemy tu motywy jak różnica wieku, romans biurowy, hate-love, czy BDSM.
Jeśli szukasz pikantnych książek, to trafiłaś idealnie. 💋

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @lovebook_stronymilosci / @wydawnictwo_pascal_books .

●ON JEST PRAWEM●
Seria: Mystic.
Tom 3. 18+. 🌶️
Kinga Litkowiec / @rhythm_of_my_life_ .
Wydawnictwo Pascal / @lovebook_stronymilosci .
Ocena: 4/6.
(Całej trylogii: 5/6).

„On jest prawem” to trzeci i zarazem ostatni tom zmysłowej serii „Mystic” autorstwa Kingi Litkowiec. Gdy sięgam po ostatnią część jakiejś serii, zawsze towarzyszą mi mieszane uczucia. Z jednej strony jest ekscytacja, bo w końcu dowiem się, jak wszystko się kończy, a z drugiej pewien rodzaj smutku, może nawet żal – w końcu kończy się pewien etap, przychodzi czas na pożegnanie z ulubionymi bohaterami. Jestem ciekawa, jak to jest u Was? Podzielcie się tym w komentarzach. Bardzo polubiłam tę serię za jej nieprzewidywalność, zmysłowość i różnorodność. Każdy z tomów to nie tylko historia innej pary, ale także inne emocje, klimat oraz tempo wydarzeń. To jest atutem tej trylogii, że autorka dostosowała każdą z części do przedstawionych w niej bohaterów. Muszę przyznać, że ta mocno wyróżnia się na tle pozostałych. Historia Hazel i Dylana jest spokojniejsza i bardziej stonowana, momentami nawet przewidywalna, zwłaszcza pod sam koniec. Tym razem autorka skupiła się na ukazaniu procesu budowania więzi oraz zdobywania wzajemnego zaufania przez naszych bohaterów. Muszę przyznać, że ciekawie ukazana została ich relacja, gdyż przypomina trochę zabawę w kotka i myszkę. Oboje niby są sobą zainteresowani, ale nikt nie odważa się zrobić pierwszego kroku. No na pewno nie tak oficjalnie. Najbardziej to widać na przykładzie postaci Dylana, który jest tajemniczy i na pierwszy rzut oka niedostępny. Fajnie, że w tej części mogliśmy w końcu go bliżej poznać, gdyż od samego początku bardzo mnie intrygował. Hazel zaskoczyła mnie częściowo swoją odwagą i otwartością. Pomimo swoich doświadczeń i pewnych uprzedzeń co do upodobań Dylana, odważyła się spróbować, czym okazała pełne zaufanie do swojego partnera.
Jednym z większych zaskoczeń dla mnie był fakt, że tym razem wątek BDSM stanowi dosłownie tło, ustępując miejsca uczuciom, emocjom oraz kiełkującemu związkowi. Co prawda, znajdziemy tutaj sceny zbliżeń, które potrafią przyśpieszyć bicie serca, ale stanowią one tylko przyjemny dla wyobraźni dodatek. Tym razem nie to miało się wybijać, i to autorce udało się świetnie.
Jeśli chodzi o zakończenie, to tutaj mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona z takiego obrotu spraw, lecz z drugiej mam wrażenie, że jest ono zbyt przewidywalne oraz w pewnym sensie za szybko poprowadzone. Bohaterowie napotykają pewne komplikacje i tak jak szybko one się pojawiają, tak szybko zostają rozwiązane. W tym aspekcie czegoś mi zabrakło, choć przyznam się, że nie wiem czego. Może to po prostu marudzenie osoby, która nie chce żegnać się z serią? To już zostawiam Wam do oceny, jak poznacie zakończenie.
„On jest prawem” to z pewnością zaskakujące zakończenie serii, które pozostanie w moim sercu. Trylogia ta była niezwykłą przygodą, do której pewnie nie raz wrócę. Jeśli lubicie zaskoczenia, pikantne sceny, wątek BDSM oraz sporą dawkę akcji, to nie zwlekajcie, tylko sięgnijcie po nią. Na koniec muszę zwrócić Waszą uwagę na okładki serii – czyż nie są pięknie do siebie dopasowane?

Hazel od dawna podkochuje się w Dylanie, z którym razem pracuje jednak on nie wykazuje zainteresowania jej osobą. Postanowiła więc o nim zapomnieć i ruszyć dalej.
Nieoczekiwanie do jej życia wkracza Paul. Bardzo szybko się zaręczają i planują ślub. Niestety los nie pozwala jej zaznać szczęścia, ponieważ na swoim wieczorze panieńskim nieznajomy mężczyzna wręcza jej dowody zdrady narzeczonego.

Świat Hazel runął, a ona sama przestaje wierzyć, że jeszcze pozna mężczyznę z którym stworzy prawdziwy i szczęśliwy związek.
Od tej chwili pragnie oddać się pracy, a jej szef postanawia jej to umożliwić.
Kobieta ma wyjechać do Londynu wraz z Dylanem na targi mody.

Kobieta jest w ogromym szoku i jeszcze większym stresie, że jej sekret o uczuciu jakim darzy mężczyznę ujrzy światło dzienne, a ona sama wystawi się na pośmiewisko.
Nie mając jednak wyjścia wyrusza w podróż służbową wraz z mężczyzną, który jest poza jej zasięgiem.
Ta podróż zmieni wszystko w chwili kiedy Hazel spędzi jedną z wielu gorących nocy z Dylanem.

Czy to tylko chwilowy wybuch namiętności z dala od codzienności? Czy może oboje odkryli, że to co narodziło się w Londynie jest o wiele silniejsze i trwalsze niż im się wydawało?

„On jest prawem” to trzecia część serii Mystic. Autorka jak zwykle pokazała swój wielki talent i oddała w dłonie czytelnika dopracowaną w każdym calu historię od której ciężko jest się oderwać.
Hazel jest spokojną kobietą, która marzy o założeniu rodziny. Niestety na swojej drodze spotyka samych nieodpowiednich mężczyzn.
Dylan nigdy nie myślał o ustatkowaniu sie, pragnął się bawić i czerpać z życia jak najwięcej.
Czy ta dwójka ma szanse na stworzenie trwałego związku? Ja Wam nic nie zdradzę, ale zachęcam Was do lektury.

„Znów będę żyła tylko pracą, wracała do pustego mieszkania i cieszyła się szczęściem innych, bo na własne nie mam co liczyć”.

Hazel od lat wzdycha do Dylana. Mężczyzna jednak nie odwzajemnia jej uczuć. Na jej drodze staje czarujący Paul, przy którym Hazel zapomina o skrywanych uczuciach. Zaręczyny, planowany ślub, szczęście i rodzina to coś, o czym marzy. Marzenia rozpływają się, gdy podczas wieczoru panieńskiego dostaje paczkę, z której wynika, że narzeczony ją zdradza. Hazel ukojenie odnajduje w pracy. Przed nią kolejne zadanie, służbowy wyjazd z nikim innym, jak z Dylanem. Jedna podróż, kapryśna pogoda Londynu, przerażająca burza i ich dwoje. Czy takie okoliczności sprawią, że wydarzy się coś, czego żadne z nich się nie spodziewało?

„On jest prawem” to kolejna część serii Mystic, która porusza tematy związane z BDSM. Relacja bohaterów jest specyficzna. Pracują razem, znają się od lat, nie są sobie obojętni, ale od lat ukrywają swoje uczucia. Hazel wydaje się, że Dylan jej nie lubi, on zaś obawia się stałego związku i zakłada, że kobieta nie zrozumie jego potrzeb i świata, w którym odnajduje przyjemność. Ich wspólny wyjazd trochę namiesza w życiu. Książkę, jak każdą inną od autorki, czytało mi się szybko. Uważam jednak, że to najsłabszy tom tej serii. Miło było ponownie spotkać bohaterów poprzednich części i wkroczyć do Podziemia. Niestety, im bardziej zbliżał się koniec, tym bardziej akcja przyspieszała. Problem, który się nagle pojawił, w tym samym tempie został rozwiązany, a mogło być bardziej dramatycznie. Ogólnie było dobrze, ale tego czegoś mi zabrakło.

• Kinga Litkowiec
  • Od wydawnictwa