Ostatni pocałunek

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Cykl: Pierwszy i ostatni (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Last kiss
karollllllla

Druga część piorunującej powieści Pierwszy dotyk Laurelin Paige. Emily Wayborn wie, czego pragnie. Może to niebezpieczne. Może balansuje na krawędzi. Prawdopodobnie nie może mu zaufać. Jednak Reeve Sallis, zabójczo przystojny miliarder, to jedyny facet, który potrafi ją zaspokoić. Naprawdę rozumie jej potrzeby, zarówno te łóżkowe, jak i osobiste. Tylko z nim może w końcu być sobą. W dodatku...

Druga część piorunującej powieści Pierwszy dotyk Laurelin Paige.
Jednak Reeve Sallis, zabójczo przystojny miliarder, to jedyny facet, który potrafi ją zaspokoić. Naprawdę rozumie jej potrzeby, zarówno te łóżkowe, jak i osobiste. Tylko z nim może w końcu być sobą. W dodatku został jej już tylko on. O jej życiu prywatnym lepiej nie wspominać.
Mimo niezdrowego wręcz przywiązania, Emily nie potrafi zapomnieć, że seksowny miliarder jest mistrzem manipulacji i skrywania mrocznych tajemnic. Chociaż kobieta pragnie je odkryć, ktoś usilnie dba o to, aby nawet nie zbliżyła się do prawdy.
Z biegiem czasu, Emily zdaje sobie sprawę, że sytuacja powoli wymyka się spod kontroli. Niebezpieczeństwo zagraża już nie tylko jej sercu, ale i życiu.
Wykreowana w niezwykły sposób kompozycja napięcia, uwodzenia i seksu gorącego do granic możliwości.
– Alessandra Torre, bestsellerowa autorka „The New York Times”
Przeszywające, kuszące, pełne słodkich kłamstewek i gorzkiej prawdy uwodzicielskie zwroty akcji oraz miłość, która zapiera dech w piersiach.
– Katy Evans, autorka serii Manwhore

Paige jest mistrzynią w opisywaniu skomplikowanych związków, a efekty są zniewalające.
– „Kirkus Reviews”

___
Laurelin Paige – amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Beata | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017

Dalszy ciąg romansu Reeve`a i Emily...i Amber. Pierwszy tom był bardzo dobry, a ten zirytował mnie niepomiernie. Jeśli kobiety są takimi bezmózgimi kretynkami jak Emily, to żal mi mężczyzn i wstyd za nich, że kochają takie altruistyczne idiotki!
Od początku tomu intryga była przejrzysta jak źródlana woda; Amber jest manipulującą wszystkimi, cwaną suką, Emily altruistyczną masochistką, a Reeve przystojnym facetem, uwielbiającym kontrolę i ostry, gorący seks. Jest w tym niezły, co nie zmienia faktu, że mógłby zakochać się w mądrej, sympatycznej kobiecie, która ulegałaby mu, buntowała się i walczyła we właściwych momentach, a nie jak durna blondi z Manieczek – czyli dokładnie odwrotnie.
Mogłaby być z tego super powieść erotyczno-sensacyjna, tylko pani autorka powinna nakreślić główną bohaterkę jako fajną, myślącą dziewczynę, z którą czytelniczki mogłyby się identyfikować. Odjęłam punkty za wyjątkowo irytującą kreację Emily.

Kasiek | 2017-09-26
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 07 września 2017

Świetna kontynuacja. Druga część równie interesująca jak pierwsza, a nawet jeszcze ciekawsza. Pojawia się ważna postać, która odgrywa jedną z kluczowych ról, a tym samym nieźle "namiesza" głównym bohaterom. Dalszy ciąg intryg i tajemnic, które stopniowo ujawniane, sprawiają, że nie sposób stracić zainteresowania fabułą. Nie brakuje niebezpiecznych sytuacji i wymagających wyjaśnień wydarzeń. A tłem tych wszystkich emocjonujących wątków jest uczucie i skomplikowana relacja między głównymi bohaterami. Nic nie jest oczywiste do samego końca. Polecam tę lekturę, oczywiście po zapoznaniu się z pierwszą częścią.

Karolina Hajdysz | 2018-01-21
Na półkach: 2018, Ebook, Przeczytane

Szczerze mówiąc pod kątem sensacyjnym jestem bardzo usatysfakcjonowana i w ogóle mile zaskoczona całą formą tej kontynuacji. Jest o wiele więcej mafii, więcej retrospekcji z początków znajomości Emily i jej przyjaciółki Amber i więcej ludzkiego, męskiego Reeve'a. Nie brak też oczywiście scen mocno erotycznych, ale jest ich mniej niż w pierwszym tomie. Miałam przeogromną chęć nakopać do tyłka obu dziewczynom za ich zachowanie...obie wiele w swoim życiu przeżyły, musiały radzić sobie z naprawdę ostrymi sytuacjami. Wszystko rozumiem, ale one były wręcz niezdolne do samodzielnej, normalnej egzystencji. Cała ich przeszłość i wydarzenia sprawiły, że obie zamknęły się w tej pozornie bezpiecznej i wygodnej bańce myśląc, że tak powinno wyglądać ich życie.
Całe szczęście Reeve zrobił z tym wszystkim porządek...tak długo walczył z poranioną Emily, aż dotarło do niej, że on pragnie dla niej czegoś wiecej. Że sam dla siebie pragnie tej stabilizacji i prawdziwego, silnego uczucia.
Niestety...

Gola | 2017-08-25
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Tak irytującej bohaterki dawno nie spotkałam...Chciało się krzyknąć... więcej wiary w siebie, mniej rozważań. Gwiazdki przede wszystkim za pomysł. Czytało się dobrze chociaż samobiczowanie i brak wiary w siebie głównej bohaterki dla mnie był naprawdę irytujący.

Dominiqe83 | 2017-08-14
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Zarzekałam się, że nie przeczytam kontynuacji "Pierwszego dotyku", ponieważ zmierziła mnie relacja głównych bohaterów oraz mało wyszukany język, którym pisana jest książka. Ale... wątek sensacyjny na tyle mnie zaintrygował, że skusiłam się na tom drugi. No i w sumie, nie ma źle :)

Sceny erotyczne oczywiście w "Ostatnim pocałunku" są, ale jest ich zdecydowanie mniej na rzecz rozwiązania zagadki zniknięcia Amber - najlepszej przyjaciółki głównej postaci. Jeśli ktoś nie ma co czytać, a ma chętkę na jakieś "seksy" z elementami sensacyjno-mafijnymi, to śmiało - bierzcie Paige na tapetę.

Kasia | 2017-10-28
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 28 października 2017

Bardzo ciekawa, dwuczęściowa historia o przyjaźni, miłości i poznawaniu samego siebie. Młodzi ludzie pozbawieni bezwarunkowej miłości jaką powinni być obdarzeni przez rodziców, poszukują jej w niewłaściwych miejscach, wśród niewłaściwych ludzi. Jak bardzo głębokie potrafią być te uczucia wręcz uzależnienia.
Poza tym, to ciekawa historia miłośna :)
Polecam

maggnolia | 2017-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Książka wyczekana i spełniająca moje oczekiwania w dalszych losach Emily i Reeve. Piękne zakończenie.

Emily i Reeve to dwoje kochanków, którym los nie sprzyja, a raczej osoba z przeszłości ich poróżnia. Ale czy na pewno? Czy przyszłość nie jest im pisana?

Szczerze powiedziawszy ciężko było mi się zabrać za tą książkę, ponieważ bałam się, że poczuje rozczarowanie. Jednak bardzo się myliłam, gdyż książka bardzo mnie zaskoczyła i to pozytywnie. Autorka więcej opowieści poświęciła kłopotą a nie tak jak do tej pory - pociągowi seksualnemu. Właśnie z tego punktu historia ta bardziej przypadła mi do gustu, gdyż pokazała to, czego brakowało mi do tej pory.

Czytając wyżej wymienioną lekturę od początku aż do końca odczuwa się burze emocjonalną, ale najbardziej wyraźny jest tutaj strach i obawa. Od pierwszej strony czuć tutaj dreszczyk tajemniczości, który nadaje tej powieści mroczny charakter.

Podsumowując mogę wam powiedzieć na pewno jedno, a mianowicie to, że warto sięgnąć po tą historię i zanurzyć się w jej świat. Jak dla mnie książkę powinien przeczytać każdy, a najbardziej ci,...

Zaczarowana Książka | 2017-08-04

„A ja udawałam, że jego pocałunek może spełnić wszystkie te rojenia. Że nas połączy i przypieczętuje nasz związek, że wszystko się zmieni i zostanie wybaczone. Że ten pocałunek nigdy nie zgaśnie. Że będzie trwał wiecznie. Że nie jest tym, czym w rzeczywistości był – ostatnim pocałunkiem.”

Kiedy pierwszy raz czytałam książkę Laurelin Paige byłam oszołomiona jej twórczością. Każda jej wydana książka zaskakiwała mnie treścią, ale kiedy ostatnio czytałam „Pierwszy dotyk” myślałam, że już nic więcej lepszego autorka nie wymyśli. Myliłam się. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej zapraszam na recenzję.

W pierwszej części Emily dostaje od swojej przyjaciółki wiadomość prosząc o pomoc. Kobieta nie zważając na nic wynajmuje detektywa i sama postanawia też szukać Amber. Postanawia zbliżyć się do ostatniego faceta Amber Reeva Sallisa. Mężczyzna jest pełen tajemnic i mroczny. Podoba się to, Emily ale wie, że to tylko dla poszukiwań przyjaciółki. Z czasem dostaje znajduje akt zgonu i dochodzi do...

Kasiek121 | 2017-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2017

Druga czesc jest również ekscytująca jak pierwsza. Na scene wkracza najlepsza przyjaciolka Emilly, Amber. Rozpoczyna się walka o mezczyzne zycia. Emily jako ta poslyszna , ulegla probuje się wycofać, ale nie jest to takie proste. Serce nie daje za wygrana. Emocje, akcja, porzadanie, namietnosc to elementy tej książki. uwielbiam takie historie, gdy do końca nie jestem pewna jaki będzie THE END. Polecam, polecam. Na pewno będę wracac i wracac.