Koszmar Morfeusza

Cykl: Mafijna miłość (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
ew_cia

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić. Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne...

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić.

Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.

McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej mysli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna…

Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.

źródło opisu: Editio Red

źródło okładki: https://web.facebook.com/k.n.haner%20/

Kasia | 2017-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2017

Główna bohaterka w dalszym ciągu mnie irytuje, bo właściwie na co ona liczy? dlaczego nie zwiewa gdzie pieprz rośnie? No ale gdyby tak zrobiła nie było by tej historii :):)
Najciekawszy jest wątek przyjaciela chorego na białaczkę.

Jolka | 2017-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Swoja przygodę z Morfeuszem zaczęłam od drugiej części bo taką też otrzymałam w prezencie i dlatego umknęła mi trochę sprawa Cassandry z Tommym i nie wiem czy mam żałować ,że nie czytałam pierwszej części.
Co do Koszmaru Morfeusza to jestem trochę postawiona po dwóch stronach.Z jednej strony autorka jak na erotyk doskonale oddaje fantazje seksualne,w sumie jest to fabuła przesiąknięta pełnią seksu,bólu,namiętności.A z drugiej strony podchodzi to już pod granice erotyki i jak gdzieś pamiętam ktoś opisał ją jako "dark erotykę "i ma tu w pewnym sensie rację.Co do sprawy mafii i procederu prostytucji to dla mnie było tego o wiele za dużo..Nie wiem czy skuszę się na trzecią część

Patrycja | 2017-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2017

Pierwsza część jak i druga powinna mieć adnotacje CZYTASZ NA WŁASNE RYZYKO. Straszna książka, naprawdę. Wulgarna. Tak niesmaczna. Mamy tu przedstawioną mafie, alfonsów, handel żywym towarem. Mafia z której może uwolnić Cię tylko śmierć. Główna bohaterka inteligentna tak jak... Hmmm.. No nie oszukujmy się, nie inteligentna. W dodatku dziwka, pieprzy się ze wszystkimi naokoło i jeszcze myśli, że tym komuś życie ratuje! Pff.. Jeszcze nigdy nie czytałam o dziwce. Jestem zdenerwowana tą książką, bo Haner potrafi pisać, ale nie potrafi kreować bohaterów z duszą i historii z logiczną fabułą. Sceny seksu rodem z jakiegoś taniego pornola. Szok! A każdy zachwala, że druga część jest lepsza. Ja wyższego poziomu nie dostrzegam, sorry

mala1x9 | 2017-07-28
Na półkach: Przeczytane w 2017
Przeczytana: 27 lipca 2017

Lubię mafijne klimaty. Jeszcze bardziej w połączeniu z wątkiem miłosnym. Koszmar Morfeusza podoba mi sie dużo bardziej niż Sny Morfeusza. Więcej tu akcji.Która, momentami jest dość ostra. Sceny dość brutalnie opisują system funkcjonowania klubów którymi zarządza mafia. Dalej, niezmiennie nie lubię głównej bohaterki Cassandry - jest irytująco naiwna i głupia. Jej sposób myślenia mnie tak draznił ze miałam ochotę jej włosy z głowy powyrywac . .

Zuzanna | 2017-09-02
Przeczytana: 02 września 2017

Skomplikowana i niejednoznaczna relacja między Cassandrą i Adamem sprowadza na nich poważne kłopoty. Mafia daje o sobie znać, przejmując kontrolę nad życiem bohaterów, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Niestety jest już za późno żeby wyplątać się z tego, co miało nigdy się nie zdarzyć. Cassandrę i Adama czekają trudne chwile, z którymi muszą radzić sobie samodzielnie. Oboje są na celowniku mafii, która posunie się do wszystkiego by ukarać Adama za złamanie zasad oraz Cassandrę za pojawienie się w jego życiu...

Czy Cassandra stanie się kolejną ofiarą mitologicznej mafii?
Jaką cenę zapłaci Adam za złamanie zasad mafijnej organizacji?

"Koszmar Morfeusza" to drugi tom trylogii "Mafijna miłości" i śmiało mogę powiedzieć, że to ten przypadek, gdzie "klątwa drugiego tomu" się nie sprawdziła. Wręcz chciałabym przekonać wszystkich, którzy zrazili się pierwszym tomem, by dali szansę tej części, bo między tymi dwoma tomami jest duża przepaść.

Autorka tym razem postawiła na jakość...

caroline85 | 2017-02-19
Na półkach: 2017

Po świetnym pierwszym tomie, zatytułowanym „Sny Morfeusza”, nadszedł czas na długo oczekiwany przeze mnie „Koszmar..”, który kusi już na starcie swoją niezwykle podniecającą obietnicą:
"...Mroczny koszmar z którego nie będziesz chciała się wybudzić. "
Z niecierpliwością czekałam na ten dzień i nie zawiodłam się. Tym razem jest zdecydowanie jeszcze mroczniej i jeszcze bardziej niebezpiecznie.
Cassandra i Adam szalenie ryzykują własnym zdrowiem, a nawet życiem, w dalszym ciągu potajemnie się spotykając. Magia Adama nadal ma gigantyczny wpływ na zmysły i ciało Cass, a ona, mimo ciągłych cierpień, nie potrafi przestać o nim myśleć. Niestety Eros i inni ludzie z klubu Mirrors nie pozwalają zapomnieć o sobie i swojej nieskończonej władzy nad Morfeuszem i wszystkim, co GO dotyczy. Cassandra wpada w ich sidła, w dodatku musi wziąć udział w pewnych przedstawieniach, przez co jej uczucia i wierność ulegają zachwianiom.
"...Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji?...

Kamila Krawczyk | 2017-02-09
Przeczytana: luty 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Szczerze to nawet nie wiem jak mam określić moje odczucia względem tej książki. Przeczytałam pierwszą część więc tylko dla tego postanowiłam się katować i przeczytać KOSZMAR Morfeusza. I za to jedem punkt bo to jest koszmar.
Bohaterka jest pijacką namiastką kobiety o niskim ilorazie inteligencji. Bohaterem w sumie nie wiem kto jest jej przyjaciel od piep..enia który potem nawiasem mówiąc jest z jej lesbijską przyjaciółką która po ich wspólnym trójkącie już nią nie jest???ErosAdam?z którym też się w.li tak jak by nie wiedziała że po to idzie do niego??? no i w końcu Adam Morfeusz który tylko ją też w.li bo jakiś głebszych uczuć nie pokazał??? O ja naprawde te 400 stron można było zrobić koło 150 bo dużo opisów typu ,,wstałam ubrałam się zjadłam ( bo zapomniałam wczoraj zjeść więc teraz nadrabiam) och i ciągłe przypominanie że ma spirale:) która w jej przypadku nic nie daje bo na końcu okazuje się że jest w ciąży i dobrze że w ciągu tych 5 tygodni była tylko z Adamem bo myślałam że...

aleksnadra | 2017-02-08
Na półkach: Niewymienialne

„Koszmar Morfeusza” udowodnił również, że K.N. Haner, a przede wszystkim jej wyobraźnia nie zna granic. Bardzo przekonująco nakreśliła zarówno sceny erotyczne, jak i te mroczne, mające związek z mafią, przestępczością. Pozwoliła się odprężyć, wzruszyć, a przede wszystkim poczuć napięcie i złowrogą atmosferę, która była udziałem bohaterów.

więcej na: http://aleksandrowemysli.blogspot.com/2017/02/ambasador-ksiazki-aleksandrowe-mysli.html

werka777 | 2017-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2017

SŁABA BOHATERKA
Kontrowersyjna ta książkowa para, oj kontrowersyjna. Choć nieidealna. Adam McKey to enigmatyczny i nieprzewidywalny mężczyzna. Mroczny - nawet z podwojoną siłą, dokonujący nieszablonowych wyborów jakże dalekich od romantycznych uniesień (w dużej mierze niekoniecznie z własnej woli). Przekonujący, chociaż w tej części stanowiący tło dla próbującej walczyć ze złem Cassandry. Tym razem to kobieta wychodzi na pierwszy plan imponując odwagą, jednocześnie naprawdę irytując naiwnością i głupotą. Momentami trudno się z nią identyfikować i trudno zrozumieć. Nie polubiłam jej, czego nie mogę powiedzieć o Adamie. I choć bohaterowie nie są najmocniejszą stroną tej książki, jest nią bez wątpienia nieprzewidywalna akcja.

MOCNA AKCJA
Chylę czoła w stronę pomysłowości K.N. Haner. Środowisko mafii samo w sobie okazuje się wdzięcznym tematem, a włączając w to zakazaną miłość, przymusowe zdrady, przemoc, zagrożenie życia, poważną chorobę i ogromne pokłady namiętności jest naprawdę...

Anita | 2017-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2017

Jestem rozczarowana tą książka. Według mnie autorkę aż za bardzo poniosła wyobraźnia. Niektóre sceny są tak przesadzone, że aż surrealistyczne. Ponadto główna bohaterka, Cassandra, niezwykle irytuje. Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia oraz powoduje niesmak.
Nie polecam.

Nowe polskie autorki romansów

Od premiery „50 twarzy Graya” w 2012 roku minęło 5 lat. Od tego czasu literatura kobieca mocno ewaluowała, a polskie autorki zaczęły trafiać na listy bestsellerów w takim tempie, że niejeden pisarz literatury pięknej może tylko o tym pomarzyć.