Bo kombinerki były brutalne

Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża

Redaktor Tomaszewski zaistniał 10 lat temu i od tego czasu pozostawił po sobie traumatyczne wspomnienia w kilku Warszawach alternatywnych. Najgłośniejszym z tych alternatywnych szeregów zdarzeń wyznaczyły opowiadania Noteka 2015. Powieść jest kontynuacją stworzonego w nich świata. Dlaczego agenci ABW postawili szyb naftowy pod Lasem Kabackim? Co robią leszcze na drucie? Zabarwiona absurdem, humorystyczna powieść science-fiction.

Domeru | 2016-02-03
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 lutego 2016

Dosyć specyficzny humor oraz rozsiane tu i ówdzie dygresje filozoficzne. Całość wydaje się chaotyczna, jednak w jakiś sposób ten chaos mi odpowiada - sprawia wrażenie naturalnego i niewymuszonego, dzięki czemu miękko wpadłem i wygodnie sobie siedziałem w opowieści.

Kamil Misztal | 2014-05-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 20 maja 2014

U Lewandowskiego humor był, jest i będzie.

Grzechsiek | 2016-07-13
Przeczytana: 02 lipca 2016