Urodzony w 1976 roku, mieszka w Warszawie. Absolwent historii na UW, pracuje jako tlumacz. Żonaty, kociaty, choć lubi też psy. Pisaniem zajął się na studiach, kiedy trafił na reaktywację warsztatów Klubu Tfurców... i tak już mu zostało. Miłośnik RPG i komiksów, współpracował z „Magią i Mieczem” (jest współautorem systemu „Wiedźmin: Gra Wyobraźni”) oraz miesięcznikiem „Fenix”. Lubi bardzo różną muzykę (od klasycznego heavy po muzykę poważną),od czasu do czasu grywa na komputerze, ostatnio interesuje się też fotografią.
Pierwszym poważniejszym tekstem, w którego tworzeniu brał udział, była publikowana na łamach miesięcznika „Fenix” gra literacka Hitalia; w tym samym czasie opublikował debiutanckie opowiadanie „Ciche miejsce dla Alex” (Legenda 1/98). W antologii Klubu Twórców „Robimy rewolucję” (Prószyński i S-ka, 2000) pojawiło się jego opowiadanie „Gucio”. Publikował też na łamach „Clicka-Fantasy” (później „CD-Action Fantasy”) opowiadania z cyklu „Necropolice” i w „Science Fiction” („Czarna wygrywa, czerwona przegrywa”, SF5/2005).
Uwielbiam smoki w każdej postaci i ta książka mi się bardzo podobała. Ktoś napisał w komentarzach, że szkoda, że nie ma tu MarMaxa Borowskiego i popieram. Jego "Kwestia wyboru" jest teraz moją naczelną księgą smoków. Ale to nowość, więc autor może wtedy jeszcze nawet nie pisał. W każdym razie te opowiadania - jak to w zbiorze - poziom jaką bardzo różny. Białołęcka - bardzo zabawna, Brzezińska ze swoją czarownicą też mnie rozbawiła (choć może nie taka była intencja),Kossakowska buduje świetnego bohatera, choć w kwestii smoków poczułem się trochę oszukany, Gucek mi tu nie pasował (opowiadanie może być, ale do tomu nie pasowało stylem),Piekara - TRAGEDIA, nie wiem, kto to wziął do książki, chyba tylko dla nazwiska, Szostak zakręcony, ale przez to tajemniczy. Fajna pozycja!
Polaki nie gęsi i swój system RPG mają... Próba zarobienia na Sapku, raczej nieudana niestety...
Zapomniałem, że czytałem chore ilosci fantasy za dzieciaka, pora je pododawac... Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.