Z tobą będzie inaczej

Okładka książki Z tobą będzie inaczej Milena Wójtowicz
Okładka książki Z tobą będzie inaczej
Milena Wójtowicz Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Perypetie Celiny Nowackiej (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Perypetie Celiny Nowackiej (tom 1)
Sine Qua Non
2022-10-12
2022-10-12

Okładka książki Cztery żywioły magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery żywioły... Aneta Jadowska, Mar...
SQN Charytatyw... Andrzej Betkiewicz,...
Okładka książki Cztery pory magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery pory magii Aneta Jadowska, Mar...

Celka na każdym kroku słyszy, że idealnie by do siebie pasowali z Janem ale ona już jest w związku, a kiedy jest wolna, to okazuje się, że on ma narzeczoną. Aż pewnego dnia oboje są wolni, ale… Jan podejrzany jest o zamordowanie swojej narzeczonej. A może to Celina ją zamordowała, żeby w końcu się z nim związać? Co z tego, że go na oczy nie widziała? Ludzie swoje wiedzą.
Jak dla mnie świetna komedia kryminalna, bardzo zabawna, czytało się szybko i przyjemnie. Chętnie sięgnę po kolejną książkę.

Pyszna zabawa!. I kompletnie nieistotne kto zabił.

Pyszna zabawa!. I kompletnie nieistotne kto zabił.

Wiem, że sama jestem sobie winna. Szukam autora lub autorki komedii kryminalnych, który nie zastąpi ale da mi podobne odczucia do Marty Kisiel, na razie nikogo nie znalazłam. I w sumie nawet bym nie powiedziała, że to komedia kryminalna, bardziej taki contemporary/romans.

To co najbardziej mi nie odpowiada to bohaterka, która z całym szacunkiem ale jest tego typu co to są zbyt głupi żeby żyć. Gdyby chociaż na końcu zginęła ze swojej głupoty to chociaż coś ciekawego by było. A tak to przypomina mi Survive the night Sagera. O amancie za dużo powiedzieć nie mogę, bo dla mnie szczerze mówiąc w dużej mierze grał rolę mocno drugoplanową (chociaż też fanką nie jestem).

Na marginesie, czy to w ostatnich latach w polskich kryminałach zrobiła się moda na przystojnych policjantów, czy po prostu dopiero zaczęłam czytać i to zauważam?

Tu dla odmiany - audiobook świetnie czytany, ale nie ratuje to treści... Wrażenie ... no takie a'la Chmielewska ino głupie... :/

Przyjemnie się czyta lecz kryminał to to nie jest. Trochę trudny start.

Przyjemnie się czyta lecz kryminał to to nie jest. Trochę trudny start.

Lekka, przyjemna i z humorem. Banda Celiny i ich dialogi z doskonalym humorem az trudno nie parsknac smiechem.
Szkoda tylko tego zakonczenia bo mozna by zrobic jakis zwrot akcji, no ale moze jeszcze jakies wyjdzie jakies szydlo z worka w innnej czesci? OBY!

Rewelacyjna, z dupiatym zakończeniem (albo jego brakiem) :) Dawno się tak nie uśmiałam przy książce. To jest dokładnie to, czego brakowało mi w ostatnich lekturach okraszanych mianem "nowej Chmielewskiej". Idę czytać tom 2.

1965

Lekka i zabawna komedyjka kryminalna. Taka do przeczytania dla totalnego relaksu.

Lekka komedia prawie kryminalna. Nie no, żartuję. Kryminalna, ale więcej tu jest trochę przygód Celiny niż rozwiązywania zagadki przestępstwa. Nie było och i ach, ale całkiem przyjemnie się słuchało. Lekki przerywnik od innych książek.

Bardzo fajne czytadełko.
Przygody Celiny i jej ekipy.
Do tego prawdopodoby zabójca
I seks w Zielonej Górze
Dla wypowiedzi Iwony o kapoku (a później o kołnierzu ortopedycznym) warto

Bardzo fajne czytadełko.
Przygody Celiny i jej ekipy.
Do tego prawdopodoby zabójca
I seks w Zielonej Górze