Okładka książki Smoczy rycerz

Edyta Madej, Hubert Sawa
The Dragon Knight
wydawnictwo
AMBER
cykl smok i jerzy, fantasy
typ
papier
corrum
6,74 (86 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Smoki w gruncie rzeczy są głupie - wyjaśnił Carolinus znad tomiska. - Są w stanie zapamiętać jedno imię naraz, a Święty Jerzy wywarł na nich takie wrażenie, że od tego czasu każdy człowiek to jerzy.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
electric_cat | 2013-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2013

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" - takie skojarzenie nasunęło mi się 24.01.2013 po przeczytaniu pierwszego tomu "Smoczego rycerza". Wszak przed Jamesem i jego oddanymi przyjaciółmi staje trudne zadanie odbicia królewskiego syna.
Dziś [25.01] jestem w połowie drugiego tomu - i bawię się świetnie.
26.01 - nie mogę pokonać uczucia niedosytu. Jedyne lekarstwo - następny tom.

Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: 30 grudnia 2011

Pan Dickson ma bardzo lekki język, dlatego jego książki czyta się lekko i przyjemnie. Odrobinkę z humorem, bardzo fajna opowieść o mężczyźnie XX wieku, który trafił do średniowiecza przyprawionego nutką fantastyczną. Były momenty, że książka się dłużyła, czy na przykład niektóre momenty były przegadane, ale ogólnie nie jest tak źle.

PannaIzabela | 2012-03-25

Gdybym była nieco młodsza, czytając ją, z pewnością bardziej by mi się podobała. Postacie troszkę stereotypowe, ale głównego bohatera polubiłam bardzo. Typowa przygodowa historia w fantastycznym świecie.
Świetna dla młodszych wielbicieli fantastyki ;)

Michał | 2013-09-05
Przeczytana: 2013 rok

Bardzo przyjemna, potrafiąca wciągnąć, jednak dla starszego czytelnika może być nieco zbyt prosta.

utracjusz | 2014-09-27
Beata | 2014-09-14