Po drugiej stronie ciemności

Tłumaczenie: Małgorzata Dors
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Po drugiej stronie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Other Side of Midnight
zemsta, pieniądze, władza
ade

Światowej sławy gwiazda filmowa Noelle Page jest przyjaciółką greckiego milionera Constantina Demirisa. Gdy spotyka swego dawnego narzeczonego, Larry’ego Douglasa, uczucie sprzed lat wybucha z nową siłą. Noelle i Larry chcą się pobrać, przeszkodą na drodze do szczęścia jest jednak żona Douglasa. Po nieudanej próbie morderstwa kochankowie stają przed sądem. Noelle bardzo liczy na pomoc Demirisa, który dzięki pieniądzom potrafi wszystko załatwić. Nie wie, że Constantin myśli tylko o zemście…

Gosia9101 | 2014-03-07
Na półkach: Przeczytane, Sidney Sheldon
Przeczytana: 07 marca 2014

Po prostu rewelacja. Bohaterami są cztery różne osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn( Catherine, Noelle, Larry i Costantin). Każda z tych postaci różni się diametralnie. Do gustu przypadła mi jedynie Catherine, jest ona zwykła dziewczyną z marzeniami o wielkiej miłości o szczęściu. Niestety na swojej drodze spotyka Larry'ego, z którym bierze ślub. Biedna myśli,że mąż ją kocha i jest z nią uczciwy. Ale Larry jak dla mnie jest nikim wiięcej jak kanalią w męskim wydaniu. Na każdym kroku zdradza Cathy.
Noelle jest wyrachowaną s..., bo inaczej jej nazwać nie można. Świetnie manipuluje mężczyznami dzięki swojej urodzie. Nie kocha nikogo, może z wyjatkiem siebie samej i Larry'ego, a wielu kocha ją.
Costantin jest bardzo bogaty, nigdy nie zapomina zniewag co do swojej osoby. Jest on postacia z którą trzeba się liczyć, ma on we władaniu dużo ważnych osobistości, dużo osób się go boi, ale on nikogo.

Cztery różne postacie, a ich losy są ze sobą ściśle powiazane.

kwiatek29 | 2011-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2011

Dobra książka,ale jeszcze lepsza jest jej kontynuacja "PAMIĘTNA NOC".

alexa | 2014-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2014

Ksiażka w początkowej fazie przedstawia kilka nieznaczących postaci, które okazują się nic nie znaczącymi kochankami Noelle.
Jednak dzieciństwo,dorastanie i więzi głównych bohaterek z rodzinami a zwłaszcza z ojcami są dość istotne.To w tych momentach kształtują się ich charaktery i osobowości a są zupełnie inne, bardzo różne.
Noelle zraniona w pierwszej prawdziwej miłości pragnie zemsty i nie przeszkadza jej sześć lat czekania by cierpliwie z rozmysłem czekać na odwet.
Catherine to dość naiwne dziewczątko, które powolutku spełnia swoje biurowe marzenia, nie doceniając Billa Frasera i bezmyślnie wychodzi za mąż za nieznanego jej zupełnie Larrego Douglasa.... Miłość...
Dalsze dzieje Catherine to pasmo rozwoju jej naiwności.Za kolacje z mężem, wspólnie spędzony z nim przyjemny wieczór przy świecach, ptaszka porcelanowego i fałszywy uśmiech rujnuje swoje poglądy i rodzące się gdzieś w podświadomości myśli, że on nie jest uczciwy. Jest w stanie zawsze mu wybaczyć i przełknąć jego każde...

| 2015-06-27

Książka od której nie mogłam się oderwać! Jest napisana fajnym, przyjemnym językiem, trzyma w napięciu oraz wywołuję w czytelniku fale emocji. Pokazuje dwie kobiety, które skrajnie od siebie się różnią oraz ich relacje z mężczyznami. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie ;) No i oczywiście zakończenie, jakiego w ogóle się nie spodziewałam ... Naprawdę polecam!

eve | 2015-05-05
Przeczytana: 03 maja 2015

Książkę polecam. Autor wprowadza nas w swoją historię rysując portrety dwóch głównych Pań, które odegrają w tej książce istotną rolę. Mamy dwie kobiety pochodzące z biednych rodzin, które cechują się urodą i ogromną wiedzą. W sprytny sposób w ciągu swojego życia wykorzystują swoje atuty. Jednak zarówno jedna jak i druga mimo innego sposobu życia i stawiania siebie w świecie gubi się przy mężczyźnie, którego darzy uczuciem. Książka trzyma w napięciu i czyta się ją jednym tchem.

Karol-inka | 2016-07-26
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 26 lipca 2016

Niezawodny Sheldon tym razem delikatnie mnie znudził ale tylko na początku. Myślę, że gdyby skrócić i okroić niektóre wydarzenia w pierwszej części to książka by zyskała. Do tego było kilka małych wpadek ale może lepiej ich nie zdradzę a uważny czytelnik je dostrzeże. Z każdym rozdziałem jednak moje zainteresowanie rosło. Książka opowiada o losach dwóch pięknych kobiet oraz o tym jaki wpływ może na nich wywrzeć jeden mężczyzna. Do czego będą zdolne się posunąć w imię toksycznej miłości? Polecam przeczytać by się dowiedzieć:) Mistrzowskie zakończenie, którego nigdy bym się nie domyśliła. Już z niecierpliwością sięgam po drugą część: "Pamiętna noc".

inox70 | 2016-11-21
Przeczytana: 29 października 2016

Wciągająca fabuła. Wiele powiązanych wątków. Jednak książka nie rzuciła mnie na kolana. Kończąc książkę, uznałem, że jest to koniec zawikłanej intrygi. Jednak doczytałem informację o kontynuacji tej historii w książce "Pamiętna noc" która podobno jest dużo lepsza od pierwszej części. Będę musiał poszukać.

aleksa | 2013-03-15
Przeczytana: 17 maja 2000