Kuchnia zdrowej skóry Jedz i wyglądaj młodo

Okładka książki Kuchnia zdrowej skóry Jedz i wyglądaj młodo Karen Fischer
Okładka książki Kuchnia zdrowej skóry Jedz i wyglądaj młodo
Karen Fischer Wydawnictwo: Znak JednymSłowem kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Znak JednymSłowem
2022-04-14
2022-04-14
Joanna Dziubińska

Świetna propozycja książki dla osób które chcą świadomie podchodzić do pielęgnacji skóry od środka. Wiedza zawarta w tej książce jest super napisana, w jasny i przejrzysty sposób przedstawiona. Większość wiedzy podstawiona jest w tabeli dzięki czemu szybko i łatwo znajdziemy interesujące nas tematy. Co jeść aby mieć piękną skórę czy najlepszych suplementów dla zdrowej skóry to tylko niektóre ciekawe rozdziały jakie znajdują się w tych książce. Objawy i rozwiązania problemów Świetna propozycja książki dla osób które chcą świadomie podchodzić do pielęgnacji skóry od środka. Wiedza zawarta w tej książce jest super napisana, w jasny i przejrzysty sposób przedstawiona. Większość wiedzy podstawiona jest w tabeli dzięki czemu szybko i łatwo znajdziemy interesujące nas tematy. Co jeść aby mieć piękną skórę czy najlepsze suplementy dla zdrowej skóry to tylko niektóre ciekawe rozdziały jakie znajdują się w tych książce. Objawy i rozwiązania problemów skóry, to bezapelacyjnie najciekawsza i przydatna wiedza jaką mamy w jednej książce. Do tego jadłospis np. dla czystej cery czy jędrności i napięcia świetnie dopełniają całość. Piękne zdjęcia oraz przejrzysta forma wydania to coś co zasługuje na 5 +.

Co za cudowny pomysł - jemy i piękniejemy :) . Okazuje się, że wiele problemów z cerą, młodym i pięknym wyglądem można rozwiązać za pomocą odpowiednio skomponowanej diety. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na kosmetyki stosowane zewnętrznie, zamiast wspierać organizm od środka, najskuteczniej. "Kuchnia zdrowej skóry. Jedz i wyglądaj młodo" to nie jest jednak wyłącznie książka kucharska. Jest tu oczywiście mnóstwo ciekawych, zaskakujących przepisów opisanych pod kątem problemów skórnych, które rozwiązują, ale nie tylko. Są również całe jadłospisy, np. jadłospis dla czystej cery, w diecie paleo, czy wspomagający detoks. Jest szeroki opis produktów spożywczych, które najskuteczniej służą urodzie. Jest rzetelny poradnik dotyczący stosowania postu, czy dobierania właściwych suplementów. A przede wszystkim, jest holistyczne podejście do zdrowia i urody. Jakość merytoryczna i poziom wizualny wydania zachwycają.

Zdrowa i piękna skóra jest marzeniem każdej kobiety. Stosujemy multum kosmetyków aby poprawić jej wygląd oraz przeróżne diety a wszystko to z większym bądź mniejszym skutkiem a na pewno ze szkodą dla portfela. Szukamy skomplikowanych rozwiązań na różne przypadłości skóry takie jak: trądzik, egzemy, łupież, cellulit, łuszczyca czy inne w mniejszym lub większym stopniu utrudniające nam życie i wpływające na naszą samoocenę.

Autorka na podstawie swoich doświadczeń z problematyczną skórą, daje nam proste rozwiązania, które możemy zobaczyć u siebie już po sześciu tygodniach. Podstawa to niskochemiczne jedzenie, witaminy oraz mikroelementy. Ważną rzeczą jest holistyczne spojrzenie na organizm, gdyż zdrowe jelita odpowiadają za dobre funkcjonowanie całego organizmu łącznie ze skórą. W książce znajdziemy 50 przepisów na zdrowe posiłki oraz pomocny jadłospis, oraz podpowiedzi jak wykonać domowe kosmetyki.

• 🕸️ Planeta Książek Nieodkrytych
  • Kulinaria
  • Nowości
  • 🐝 Moja kolekcja literacka
  • Zdrowie
  • Kucharskie

Dodaj cytat z książki Kuchnia zdrowej skóry Jedz i wyglądaj młodo