Kurs spełniania marzeń

Jeszcze nie skończyłam czytać tego dzieła, jestem gdzieś w połowie ale tak naprawdę już mogę zdecydowanie ja polecić, bo to naprawdę GENIALNY PORADNIK 😍🔥

Nie jest to kolejny poradnik typu ,,Jeśli chcesz spełnić swe marzenia, musisz tego naprawdę chcieć”. Jest to poradnik, który na serio zawiera złote rady. Już wprowadziłam kilka z nich do swojego życia i czuję się jeszcze lepiej niż wcześniej ❤️

Zachęcam dosłownie KAŻDEGO z marzeniami.
Widać, że osoba, która to pisała, zna się na rzeczy i osiągnęła wiele. Jeżeli masz jakieś marzenie i nie wiesz jak go spełnić, MUSISZ KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ, UWIERZ, NIE POŻAŁUJESZ
Pozdrawiam ✨

Książka napisana z pasją przez dziewczynę, która mając 25 lat zrobiła w życiu więcej niż większość dwa razy starszych od niej facetów. Doświadczenie w pisaniu ma spore, więc książkę czyta się przyjemnie, szybko, do tego jest w niej masa przykładów z życia wziętych, więc nie jest to taki "suchy tekst".

Marysia Krasowska wie o czym pisze. Jej rady działają. Mam 16 lat i dzięki tej książce zaczęłam zarabiać, zaczęłam rano wstawać, zaczęłam dbać bardziej o zdrowie, zaczęłam pracować nad marzeniami. Naprawdę warto.

Marysia Krasowska wie o czym pisze. Jej rady działają. Mam 16 lat i...

Jestem w szoku. O ile książki motywacyjne kojarzą mi się raczej z "kołczami" i zdzieraniem hajsu z ludzi, o tyle ta jest zupełnie inna. Autorka wie o czym pisze i w mega przystępny sposób przekazuje wiedzę, której ma ogrom, mimo swojego wieku.

Książka jest pisana lekko i czyta się ją jednym tchem (mimo że Marysia mówi na początku, aby czytać tylko jeden rozdział na kilka dni, to nie mogłam się powstrzymać, przeczytałam wszystko na raz).

Mimo że mam 21 lat to jestem zachwycona. Żałuję tylko jednej rzeczy... że nikt mi nie dał tej książki gdy miałam 13-14 lat. Ona na serio zmienia życie i byłabym w zupełnie innym miejscu, gdybym przeczytała ją jako nastolatka.

Ale nigdy nie jest za późno. Wiem, że będę wracać do tej książki całe życie i mega ją polecam KAŻDEJ dziewczynie. Autorka daje kopa do działania, uruchamia girl power i ładuje w czytelnika tyle motywacji, że szok.

POLECAM!!!

Super książka!😍Daje kopa do działania i bardzo przyjemnie się czyta💜 Polecam!

Super książka!😍Daje kopa do działania i bardzo przyjemnie się czyta💜 Polecam!

• Z polecenia do kupienia ...
  • Chce kupić
  • Rozwój osobisty

Dodaj cytat z książki Kurs spełniania marzeń