Banda Szalonych Obozowiczów

Pierwszy przedsmak akcji dostajemy na 150 stronie. Do tego momentu w książce są opisywane bohaterowie jak i wprowadzenie miejsca całej akcji. Nowe postacie są świetne ale możemy docenić ich udział jak i wkład w tą część dopiero na końcu. Nie pasowało mi że wątek którego się spodziewałem zastane dopiero w środku książki. Gdy wkroczyłem na strony w których akcja osiąga punkt kulminacyjny lekko zmieniło to moje podejście do książki.
Lubię od czasu do czasu czytać książki młodzieżowe. Nie patrząc na ocenę czas spędzony z tą częścią będę wspominał dobrze, bo czytało się szybko i przyjemnie.

Bardzo fajna książka,polecam.

Bardzo fajna książka,polecam.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

2002

Przy tej książce nie można się nudzić, mnóstwo przygód na obozie który jest opisany bardzo realistycznie czuć klimat lata i sama czułam się jakbym była tam z bohaterami :) Lubię bohaterów są fajnie wykreowani , bardzo fajny styl pisania Pani Marii:) polecam fajna lektura na wakacje.

Jescze lepsza od poprzedniej. Bardzo wciągająca. Przeczytałam w dwa dni. Najlepsze dwa dni mojego życia :).

Zarąbista czekam na następną część

Zarąbista czekam na następną część

Książka świetnie wprowadza w klimat letnich obozów i na pewno usatysfakcjonuje wszystkich fanów Camp Rocka, Ricka Riordana no i pozostałych książek Marysi Krasowskiej. Bawiłam się fantstycznie! Jeżeli szukacie czegoś lekkiego do czytania, co wciągnie was od razu, to bardzo polecam.

Kolejna świetna książka w tej serii, równie dobra, a może nawet lepsza od poprzedniego tomu.
W tym po raz kolejny mamy dużo humoru, ciekawą historię i bardzo fajnie wykreowanych bohaterów. W tym tomie mieliśmy zarówno dobrze nam już znane postacie jak i pojawiło się kilka nowych o których, czyta się równie dobrze.
Ponadto w książce jest sporo obozowego, wakacyjnego klimatu. Do tego ciekawa zagadka sprzed kilku wieków. To przepis na wciągającą książkę.

Ponadto w książce jest sporo obozowego, wakacyjnego...

Nie czytałam pierwszej części, wiec nie mam pojęcia, czy ta jest lepsza, czy gorsza od poprzedniej.
Mimo to, przyjemnie się ją czytało, chociaż tak jak sie spodziewałam, nie trafiła ona w stu procentach w mój gust. Lekka, można ja przeczytać w dwa dni c:

Na początku jak zobaczyłem to sobie pomyślałem że to ta sama powieść tylko okładka zmieniona ale to jest druga część. Fajna, podobała mi się ale pierwszej części nie przebija ale to nie oznacza że nie jest fajna wręcz przeciwnie jest bardzo fajna, ciekawa i interesująca. Podobała mi się na końcu akcja z opętanymi obozowiczami i mam nadzieje że jeszcze kiedyś Maria napisze trzecią cześć bandy bądz wyda tak samo intersujące powieści jak te dwa tomy bandy.

Dodaj cytat z książki Banda Szalonych Obozowiczów