Smoczy cień

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Lord John Aversin nazywany jest Zgubą Smoków. W szlachetnym dziele uwalniania ludzi od tych okrutnych stworzeń pomaga mu obdarzona magiczną mocą Jenny Waynest. Wkrótce jednak okazuje się, że na ziemi pojawiły się istoty od smoków znacznie groźniejsze demony. Pochłaniają one magię i dusze czarodziejów od smoków, czyniąc ich swoimi niewolnikami... Teraz wszyscy muszą połączyć swe siły, bo pokonać potęgę demonów. Walka toczyć się będzie na niebie, pod ziemią i... w duszy każdego z bohaterów.

SamNieWieszKto | 2016-03-06
thortha | 2015-09-03