Anioł Coltona

Okładka książki Anioł Coltona Agnieszka Siepielska
Okładka książki Anioł Coltona
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: Akurat Cykl: Sinners & Reapers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Sinners & Reapers (tom 3)
Akurat
2021-07-14
2021-07-14
9788328719286
literatura polska

1998

Bardzo emocjonująca historia burzliwego związku Lexi i Coltona.
Lexi to siostra Chloe,która dwa lata wcześniej została porwana i ślad po niej zaginął.
Teraz klubowi bracia wreszcie ją znaleźli, chociaż bardzo wycieńczoną i nieprzytomną.
Od razu trafiła pod opiekę klubowego lekarza Coltona, który zajął się nią bardzo troskliwie a gdy tylko po raz pierwszy otworzyła oczy , wiedział, że to jego anioł i będzie należeć tylko do niego.
Lexi szybko powracała do zdrowia a między nią i Coltonem zaczynało iskrzyć, tym bardziej, że córeczka Coltona bardzo przywiązała się do Lexi.
Dzieli ich właśnie żona Colta, która nie chce dać mu rozwodu a on sam zdaje sobie sprawę, że nie nadaje się na mężczyznę życia dla Lexi, poniewaz jego druga natura powoduje, że uwielbia torturować.
Ich związek jest bardzo burzliwy, są wzloty i upadki, ale wszystko się zmienia, gdy lexi zostaje po raz drugi porwana.
Historia Lexi i Coltona jest jakby tłem do tego co dzieje się w klubie. A dzieje się się bardzo dużo, bo klub natrafił na proceder handlu narządami i teraz jest obiektem zemsty.
Wrogowie posuwają się nawet do zniszczenia klubu i są ofiary.
Bardzo podobała mi się ta część, tylko uważam, że cykl trzeba zacząć czytać po kolei, bo wydarzenia a poprzednich części są ze sobą powiązane, tak samo jak i bohaterowie a jest ich całkiem sporo. Do tego autorka raz przedstawia bohatera z nazwiska, raz z imienia albo klubowego przezwiska, co może trochę mylić.
Dlatego zrobiłam sobie maraton z klubem motocyklowym, żeby wiedzieć kto jest kim, czyja to żona czy siostra i czyje dziedzi.
A teraz zabieram się za następną część.

Bardzo emocjonująca historia burzliwego związku Lexi i Coltona.

Colton jest członkiem klubu motocyklowego Sinners & Reaper’s, pracuje również, jako chirurg jednak, gdy traci pracę w szpitalu, nie potrafi sobie z tym poradzić, zatraca się w alkoholu. Jednak na jego drodze pojawia się anioł, a dokładniej Lexi, czyli siostra Mel. To doktorek po uratowaniu dziewczyny sprawuje nad nią opiekę. On, gdy tylko ją zobaczył poczuł, że nie jest mu obojętna.

Lexi to młoda kobieta jednak po tym, co przeszła w poprzedniej części, ma wiele problemów. Pierwszym z nich jest fobia na punkcie czystości i nadopiekuńczość przyszłego szwagra, drugi to właśnie Colton. On jest jej miłością jednak odnosi wrażenie, że miedzy nimi coś się zepsuło.

To ona sprawia, że Coltonowi znów chce się żyć, jednak, co jeśli on zmarnuje jej życie?

Czy Lexi i Colton są sobie pisani? Z kim tym razem członkowie klubu będą musieli wyrównać rachunki? Co czeka członków klubu motocyklowego?

Po przeczytaniu dwóch poprzednich tomów nie mogłam się doczekać aż znajdę czas na kolejny. Tak jak wcześniejsze książki z serii tę również czytało się w błyskawicznym tempie. Już od pierwszych stron ciągle coś się działo, jak nie kłótnie to godzenie się.

Jednak w tej części odniosłam wrażenie, że wątek głównych bohaterów jest tak na uboczu. Wiec nawet nie wiem czy możemy ich nazwać głównymi bohaterami, bo tam każdy wtrącał swoje trzy grosze. Moim zdaniem głównymi bohaterami w tej części mogliby być również Hulk i Mel, bo równie często to właśnie ich dotyczy ta historia.

Postać Lexi jak dla mnie jest trochę ciężka do zrozumienia. Z jednej strony chce udowodnić wszystkim, że po tym, co przeszła jest w stanie sobie sama poradzić jednak z drugiej strony ma fobie na punkcie czystości, z którą nie może sobie poradzić, ale też nie szuka pomocy w tej sprawie. Również jej zachowanie, co do Coltona jest dosyć dziwne raz go chce, drugim razem musi się zastanowić. Pogmatwane to wszystko.

Co do Coltona, cóż pogubił się chłopach w tym, co będzie dla Lexi najlepsze, raz ją odtrąca dla jej dobra, by zaraz wieźć ją na swoim motocyklu.

Autorka świetnie ukazała nam świat członków klubu motocyklowego. Znajdziecie w tej książce brutalność i wulgaryzmy, ale pomiędzy tym wszystkim jest też nutka humoru.

W porównaniu do poprzednich tomów z serii ta część wypadła nieco słabiej. Zauważyłam również, że było też znacznie miej pikantnych scen.

Tradycyjnie po zakończeniu książki już nie mogę doczekać się aż sięgnę po kolejny tom. Całe szczęście jest już dostępny wiec nie będę musiała długo czekać.

Colton należy do klubu motocyklowego „ Sinners&Reapers”, gdzie wychodzi z niego psychopatyczna strona, ale jest również wspaniałym przyjacielem dla kobiet z klubu jak i swoich braci. Mężczyzna również ma drugie życie, a jest nim szpital, w którym zajmuje posadę chirurga. Colton traci posadę w szpitalu z czym nie jest łatwo mu się pogodzić, ale ma okazję na szybką zemstę na osobie odpowiedzialnej za jego zwolnienie z pracy i to nawet nie musi opuszczać budynku szpitala.
Dodatkowo w małej mieścinie zaczynają się dziać dziwne rzeczy bikerzy postanawiają pomóc miejscowemu szeryfowi na rozwiązanie sprawy oraz dorwanie osób odpowiedzialnych za zbrodnie.

W tym całym gąszczu zdarzeń jest jeszcze ona, jego anioł Lexi, z którą Colton pragnie być, ona ma być jego ratunkiem, ale czy można uratować osobę, która się przed tym broni?
Lexi po tym co ją spotkało stara się żyć normalnie, nie jest to jednak proste, gdy zwykła plama kawy przenosi ją do traumatycznego wydarzenia. Czy ta słaba istota będzie w stanie pomóc doktorkowi? I czy będzie potrafiła uratować również siebie?

Trzeci tom z serii „Sinners&Reapers”. Fabuła była ciekawa zwłaszcza wątek kryminalny, dawno z takim się nie spotkałam był wręcz intrygujący. Na brak akcji również nie będziecie narzekać, bo sporo się dzieje. Jeśli chodzi o głównych bohaterów to Lexi bardzo przypadła mi do gustu, za to Colton jakoś szczególnie niczym się nie wyróżniał wśród reszty braci z klubu motocyklowego, nie licząc zamiłowania do wyrafinowanych zabaw z podopiecznymi z piwnicy. Ich relacja była jak każda poprzednia- była, a zaraz jej nie było. Jedynie czym się wyróżniła to chwilową twardą postawą Lexi, gdzie chce zawalczyć, ale...;)
Książka mi się podobała, ale nie była dla mnie tak emocjonująca jak poprzedniczka „Piekło Hulka”. Mam nadzieję, że czwarty tom „Grzech Reeda” powali mnie na łopatki.

Świetna cześć , nie mogłam się oderwać . Coraz bardziej podoba mi się pioro autorki. Poprzednie dwie książki były super ale ta podobała mi się najbardziej. Polecam , biorę się za następna cześć .

Tą część bardzo chciałam przeczytać gdyż opowiadała historię mojego ulubionego bohatera. Jest ucieleśnieniem dobra i zła – anioła i diabła. Powiem Wam tylko, że nie chciałabym go zdenerwować a co najgorsze spotkać w ciemnej uliczce ;)

Colton po stracie pracy w szpitalu ciężko mu się pogodzić z tym a do tego sam musi wychowywać córkę. Kiedy pewnego dnia Jay odnajduje Lexi to właśnie on otacza ją opieką, jako lekarz. Choć wszyscy najbliżsi czuwają przy dziewczynie to właśnie Colton opiekuje się nią jak swoja najbliższą mu osobą (ukochaną). To właśnie wtedy zauważa w niej anioła, lecz po pewnym czasie postanawia się odsunąć. Dziewczyna nie wie, co ma zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę doktorka a jej szwagier też nie jest lepszy gdyż uważa, że nie zasługuje na Coltona. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy okazuje się, że ktoś w okolicy morduje ludzi i wycina narządy.

Kto jest zaangażowany w ten cały proceder?

Czy Sinners & Reapers uda się rozwikłać zagadkę?

Jak zakończy się historia Coltona i Lexi?

Tajemnice i zagadki , niewyjaśnione sprawy, miłość a także duża dawka humoru i łez tak tylko wygląda powieść autorki. Ja książkę mam już za sobą i zdecydowanie mogę powiedzieć, że ta powieść jest genialna. Bardzo urzekła mnie lektura, która nie pozwoliła na opuszczenie jej dopóki nie skończy się jej czytać. To właśnie dzięki tym, co zawiera w sobie ta książka jest pociągająca, elelktyzująca i ma w sobie coś takiego, dzięki czemu nie można jej odłożyć aż przeczytasz ostatnią stronę. Choć może i typowy romans to autorka zmusza nas do przemyśleń. Podoba mi się styl i język, jakim pisze pisarka, bo bardzo szybko pochłania się książkę a lektura jest tak wciągająca, że czyta się z zapartym tchem.

"Nie ma takich słów, które mogłyby cokolwiek naprawić. Po tym dniu jeszcze przez długi czas, a może i do końca życia, żadne z nas nie będzie w stanie wyrazić tego, jak to wydarzenie roztrzaskało nas emocjonalnie."

Jako lekarz chirurgii Colton był gotowy nieść pomoc poszkodowanym. Jako członek klub motocyklowego pełnił rolę rzeźnika, wykorzystującego wymyślne tortury na swoich przeciwnikach. Jego mroczna natura wciąż walczyła z tlącym się w nim dobrem, które wywoływała przede wszystkim jego mała córeczka i ona - kobieta anioł - uratowana z rąk porywaczy Lexi, przy której mężczyzna poznał co to prawdziwe szczęście. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy, a jemu i Lexi przyjdzie przejść długą i wyboistą drogę, nim dotrą do swoich celów.

W książkach Agnieszki Siepielskiej lubię szybką, trzymającą w napięciu akcję, która równoważy się z niezaprzeczalnym pożądaniem, często odczuwanym wbrew woli i rozsądkowi jej bohaterów. Historia Lexi i Coltona to kolejna odsłona klubowych problemów, które zostały napisane naprawdę intrygująco, która wciągnęła mnie od pierwszej strony, której zakończenia nie mogłam się doczekać. To również tom, który w mojej ocenie obfitował w największą, jak do tej pory, ilość zaskakujących zwrotów akcji, niespodziewanych, łamiących serce wydarzeń i momentów wywołujących w moich oczach łzy wzruszenia i smutku. Bohaterowie nie są doskonali, wiele można im zarzucić, ale mimo to szczerze ich lubię. Myślę, że to książka, która obok trudnej, mierzącej się z ogromnymi problemami i własnymi demonami miłości, pokazuje lojalność, przyjaźń, wsparcie i poświęcenie udowadniając, że nic nie jest w stanie z nimi walczyć, nic nie może ich pokonać. Bardzo polecam

Niewola, walka o normalność, chęć bycia szczęśliwym, siła. Tak można opisać opisać najważniejsze wątki, które są poruszane w książce.
A jeszcze więcej o niej u mnie na blogu:

A jeszcze więcej o niej u mnie na blogu:

#12/2023

Dobra książka, kolejna z tego cyklu. Bardzo szybko się słucha.

#12/2023

Dobra książka, kolejna z tego cyklu. Bardzo szybko się słucha.

@asiepielska

🌺"Anioł Coltona" to trzecia część serii o motocyklistach Sinners&Reapers ,nie czytałam poprzednich części dlatego czasem się gubiłam ponieważ przeplata się w niej sporo różnych wątków również z poprzednich części.
Jest to wciągająca historia pełna akcji, emocji i walką z przeciwnościami losu.

🌺W tej części bohaterami są Colton i Lexi.
Niestety Colton raczej mnie irytował swoim niezdecydowaniem.

🌺Moja opinia 7/10

🌺Colton jest lekarzem chirurgiem który ma dwa oblicza, jedno ratujące życie drugie je odbierajace , jest również samotnym ojcem.

🌺Lexi porwana i przetrzymywana przez dwa lata po uratowaniu przez motocyklistów zmaga się z traumą.,mimo to stara się być wsparciem dla Coltona.

@asiepielska

Jest to wciągająca historia pełna akcji, emocji i walką z przeciwnościami losu.

🌺W tej części bohaterami są Colton i Lexi.
Niestety Colton raczej...

"Anioł Coltona" to 3 tom serii motocyklowej Sinners&Reapers i jest to zdecydowanie najciekawsza, najbardziej emocjonalna i bez reszty wciągająca część stworzona przez autorkę.

Jeśli czytaliście poprzednie tomy, to pamiętacie, że siostra Chloe, została porwana i po dwóch latach zamknięcia w piwnicy na tyłach starej chaty odnaleziona przez członków klubu. Lexi próbuje walczyć z traumą i żyć dalej. Ubrana zawsze na biało, ma manię czystości. Gdy tylko coś pobrudzi jej ubranie, od razu pędzi, by się przebrać. To niepokoi jej najbliższych oraz jego. Colton to męski bohater, którego polubiłam już w pierwszym tomie. Za dnia doskonały chirurg pracujący w szpitalu, ratujący ludziom życie. Natomiast jako członek Sinners&Reapers nazywany jest rzeźnikiem. Nocami karze, torturuje wrogów, którzy ośmielili się wejść na ich terytorium i zrobić krzywdę najbliższym, rodzinie klubu. Życie Coltona kręciło się wokół klubu, imprez i chętnych panienek. Wszystko zmieniło się w chwili, kiedy ją ujrzał: blada cera, wychudzona sylwetka i twarz anioła… Bohaterów już od samego początku coś do siebie ciągnie. Jednak nikt nie jest bezpieczny przy Coltonie. I choć Lexi chciała odzyskać równowagę po ciężkich przeżyciach u jego boku, to Colton doskonale zdawał sobie sprawę, że związek z kimś takim jak on mógłby ją doszczętnie zniszczyć. Musiał odejść. Zwłaszcza że wraz z braćmi z Sinners & Reapers będzie musiał rozwikłać zagadkę zaginięć, do jakich dochodzi w okolicy…

Trzymającą w napięciu akcja, sensacja, w tym tomie dzieje się naprawdę dużo. Historia Lexi i Coltona jest bardziej tłem do wszystkich wydarzeń, jakie mają miejsce. Klub jest zagrożony, wrogowie dopuszczają się najgorszych posunięć. Jest emocjonującą, nie brakuje gorących, podwyższających temperaturę, pełnych erotyzmu scen. Ale także pełnych napięć, tragedii, niebezpieczeństw zwrotów akcji. Ostra, namiętna i niebezpiecznie wciągająca! Książka idealna na jeden wieczór, uwierzcie mi nie będziecie w stanie odłożyć ją choćby na chwilę. Tym bardziej nie uwierzycie, co nam zaserwowała autorka. Bikerzy dla swojej kobiety są w stanie zrobić naprawdę wszystko.

Czytaliście? Znacie serię Sinners&Reapers?

"Od momentu, w którym było mi dane zobaczyć cię pierwszy raz, i potem kiedy otworzyłaś oczy i na mnie spojrzałaś. Na mnie, aniołku! Zawsze byłaś moja!

• Przeczytane 2021
  • Romans