Okładka książki Leandro Agnieszka Siepielska
Okładka książki Leandro
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: Akurat Cykl: Synowie zemsty (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Synowie zemsty (tom 4)
Akurat
2022-11-16
2022-11-16

Cieszę się, że ta część powstała ponieważ można zamknąć cały cykl, była to bez wątpienia fantastyczna przygoda 😻
Troszke zabrakło fajerwerków na koniec jednak warto zasięgnąć, bo książka sama sie czyta😉
Aż szkoda że to już koniec.😒
Pióro pisarki jak zwykle bardzo przyjemne, chętnie zajrze do innych pozycji tej autorki💙

Polecam - Synowie Zemsty💪🍀
"Oh, Antonio" 😍😅💜

Aż szkoda że to już koniec.😒

Polecam - Synowie Zemsty💪🍀
"Oh, Antonio" 😍😅💜

Czwarta część serii Synowie Zemsty. Myślałam, że ostatnia, ale jednak nie.

Hayley jest odnalezioną córką Antonio, który bardzo dba o jej bezpieczeństwo. Nie wie jednak, że za jego plecami prowadzi gorący romans z jego przyjacielem - Leandro.
O tej parze wie prawie cała rodzina, która doskonale wie, że jeśli prawda wyjdzie na jaw, Leandro może pożegnać się z życiem.

Książka myślę, że dość mocno różniła się od poprzednich części. Wiadomo, wciąż był to mafijny romans, jednak tym razem mamy do czynienia z nastolatką i 7 lat starszym od niej mężczyzną. Czytając, (prócz romantycznego napięcia) trochę odczuwałam taką braterską opiekę, co bardzo mi się spodobało. Z tej serii, ta część jest myślę na 1 lub 2 miejscu.

Czwarta część serii Synowie Zemsty. Myślałam, że ostatnia, ale jednak nie.

Tom 4

Leandro Mancuso jest przyrodnim bratem Viviany oraz Hayley. Podobno cała rodzina Valentich już wie o małym romansie pary. Ale czy ojciec też wie? 🤔
Wszyscy wokół mówią, że jak Antonio pozna prawdę o uczuciach pary, to Leandro Mancuso zginie. Dlaczego miałby tak zareagować? 🤔
Leandro przez problemy swojej rodziny postanawia, że dla dobra wszystkich lepiej będzie, jeśli odsunie się od dziewczyny. Ale czy na pewno? 🤔
Co z miłością do kobiety? 🤔
Czy to było tylko chwilowe uczucie? 🤔 Co na to Hayley? 🤔
Jak zareaguje? 🤔
Kobieta pod wpływem złości połączonych z alkoholem i będąc w akcie desperacji robi coś, co sprawi, że razem z Hayley i Alyssa znajdą się w niebezpieczeństwie. Co takiego zrobią? 🤔
Właśnie wtedy okaże się, jaką stawkę muszi zapłacić Antonio, jak i Leandro za życie swoich ukochanych. Ciekawe jak się zachowają? 🤔.

Na te pytania znajdziecie odpowiedź jak sięgnięcie po książkę. Autorka długo kazała nam czekać, ale moim zdaniem warto było. Historia opisana w książce dla mnie była ciekawa, czasem było mi żal biednej Hayley, bo ulokowała uczucia chyba nie w tym mężczyźnie, coby rodzina go zaakceptowała. Cała książki dla mnie była dobrze napisana.
Czekam na więcej książek autorki 😊.
Polecam Wam tę historię.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Tom 4

Lekka łatwa przyjemna, niezłe czytadło

Lekka łatwa przyjemna, niezłe czytadło

Najsłabsza z części. I to widać na każdej stronie.
Trochę mnie zmęczyła. Niektóre wątki pisane mocno na siłę (tak jak np. zachowanie Luca - gość pojechał po całości w mega negatywny sposób).
Czy warto spędzić nad nią czas - tak, bo warto zamknąć całość. Ale jeżeli nie czujesz takiej potrzeby - są fajniejsze książki.

Najsłabsza z części. I to widać na każdej stronie.

"To zawsze będzie przed moimi oczami. Po ranach zostaną blizny. Jednak w rezultacie nadeszła zemsta. Oko za oko, ząb za ząb. Nie. Za każdą kroplę popłyną jej litry, za każdą ranę będą ich tysiące. Rhys, Antonio, Luca, a teraz ja. Synowie zemsty."

Pojawienie się Hayley w życiu rodziny Valentich wywołuje niezwykłe poruszenie. Szczególnie dla Antonio, gdyż wie co przeszła córka i czego była świadkiem. Pod czujnym okiem rodziny, w tym Leandro. Hayley powoli wraca do normy. Z każdym dniem, stosunki między Leandro, a Hayley się zacieśniają o czym wiedzą wszyscy.... Prawie wszyscy 😁. Kiedy Antonio odkrywa romans córki i Leandro jest wściekły. Mancuso by ochronić się przed gniewem Valentiego, postanawia odsunąć się od Hayley. Niestety dziewczyna nie podziela jego zdania i robi coś, po czym nie będzie już odwrotu. Niespodziewanie pojawiają się kłopoty, które niosą za sobą strach i niebezpieczeństwo.

Kim okaże się wróg? Czy Leandro i Hayley otrzymają błogosławieństwo Antonio?

Czwarta część o losach rodziny Valenti i Mancuso za mną, ale czy ostatnia 🤷‍♀️? Cytując ostatnie słowa autorki: KONIEC - JAK ZWYKLE NA RAZIE... Czy zatem będzie jeszcze ciąg dalszy? Przekonamy się. Wracając do historii i wogóle osoby Leandro. Wydawał mi się on mniej niebezpieczny od pozostałych, do czasu. Przy końcówce zmieniłam zdanie. Pokazał wtedy swoją drugą bardziej wrogą twarz. W tej części ważyć się również będą losy Antonio i Alyssy. Co tu dużo pisać, bardzo lubię styl i książki autorki, które biorę w ciemno. Wam również bardzo gorąco polecam ♥️.

Agnieszka Siepielska w mojej pamięci istniała jako genialna autorka niebanalnych historii. No właśnie. Czas przeszły.
Ta część była taka słaba :( Zawiodłam się potwornie. Nie pomagał fakt, że poprzednie części przeczytałam x czasu temu, więc teraz gubiłam się w fabule. Może i stąd moje rozczarowanie książką. Ogromny minus za zachowanie Antonia wobec Ally. WTF facet????
Książka pisana na siłę.
buuuu :(

Leonardo jestw moim odczucie najsłabsza częśca serii Synowie Zemsty ale nie mówię że jest zła wręcz przeciwnie. Ta część różni się od poprzednich. Hayley jest młodziutka dziewczyna z nie małym bagażem przejść a i tutaj los jej nie odpuszcza, Leonardo zawsze lekkoduch musi podjąć ciężka decyzję czy naprawdę kocha tę dziewczynę, bo z tym wiążą się nie małe konsekwencje. Książka na jedno popołudnie polecam

Wszyscy wiedzą, że Leandro i Hailey łączy romans. No dobrze, prawie wszyscy. Antonio jest zupełnie nieświadomy tego faktu, że młodzi w myśl zasady "najciemniej pod latarnią", tuż pod jego czujnym okiem się spotykają.
Leandro mając świadomość tego jak marnie może skończyć, gdy prawda wyjdzie na jaw, postanawia się odsunąć i zakończyć coś, co na dobre się zaczęło. Jeśli miałam, że Hailey to zaakceptuje, to bardzo się mylił.
Problemy i chwilowe zawirowania wykorzystuje wróg, który nie śpi, a który tylko czeka na sposobność, by zaatakować. Czeka na odpowiedni moment, by zadać dwa ciosy godzące w serce zarówno Leandro, jak i Antonia.
Czy Leandro i Antonio będą umieli ramię w ramię zawalczyć o ukochane kobiety? Czy uda im się je odzyskać? A może okaże się już za późno?

"Synowie zemsty" to seria mafijna, która jest równie humorystyczna, jak niebezpieczna z dodatkiem zmysłowego romansu. Trzy jej tomy za mną i bardzo pozytywnie je wspominam. Dlatego też z wielką przyjemnością sięgnęłam po kolejną część, czwartą. A w niej?
Pozytywne i bardzo dobrze budujące klimat spięcia między bohaterami. Powietrze chwilami było tak naelektryzowane, że iskry leciały. A w takich chwilach na mych ustach pojawiał się uśmiech, który długo się utrzymywał.
Równowagą dla humoru były elementy grozy oraz sensacji. Mafijnych intryg, które powodowały niepokój i dostarczały adrenaliny. Było zaskakująco, było brutalnie, było krwiście. Czyli dokładnie tak jak powinny wyglądać zatargi z mafią.
Główna para bohaterów była wyjątkowa. Różnica wieku to tylko mała szczypta tego, co ich dzieliło. Temperamentni, zadziorni, silni i odważni. Dopasowani do siebie idealnie.
Z ogromną przyjemnością śledziłam przebieg wydarzeń. Dynamika akcji nie zwalniała z dostarczaniem wrażeń. Tym bardziej, że znaleźli się tutaj już wcześniej poznani bohaterowie, których również polubiłam, i za których mocno trzymałam kciuki.
Bardzo fajna pozycja. Lekka, zabawna, z mocniejszymi chwilami, które idealnie się uzupełniały. Lektura mnie wciągnęła i dostarczyła wielu emocji. Czytałam ją z przyjemnością.

Polecam

▪️Wydawnictwo: Akurat @wydawnictwomuza
@grzeszne_ksiazki
▪️Premiera: 16.11.2022 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca reklamowa @grzeszne_ksiazki )
▪️▪️▪️

Ależ my lubimy tę serię! @asiepielska powraca z kolejnym tomem należącym do serii "Synowie zemsty" i tak jak przy trzech poprzednich częściach podkreślamy jak bardzo uwielbiamy zawarty w nich humor w postaci babci Helen 😁

Tym razem odkrywać będziemy historię mających się ku sobie Leandro Mancuso (przyrodniego brata Viviany) oraz Hayley - odnalezionej córki Antonio Valentiego. Co natomiast uważamy, że jest świetne i bardzo nam się podoba to fakt, iż ciągle przewijają się postacie z poprzednich części, dzięki czemu nie rozstaliśmy się z nimi na stałe 😍

Rodzina Valenti ponownie stanie w obliczu wroga który będzie zagrażał ich życiu i bezpieczeństwu. Będzie bardzo dynamicznie a także trochę brutalnie i niebezpiecznie. Co do samej dynamiki to tu akurat uważamy było jej nieco zbyt dużo. Odnosimy wrażenie, że cała akcja odbyła się w trybie express. Nie wiadomo kiedy się rozkręciła, wydarzyła i zakończyła. Fajnie by było pewne momenty nieco bardziej rozwinąć zamiast zakańczać zanim na dobre się zaczęły. Oczywiście nie zmienia to faktu, że było ciekawie więc książkę nam się naprawdę dobrze czytało i z przyjemnością śledziłyśmy dalsze poczynania bohaterów.

Czujemy jednak ogromny niedosyt i potrzebę spędzenia z bohaterami więcej czasu niż ten który został im w książce poświęcony, dlatego też mamy wielką nadzieję, że powstaną jeszcze inne tomy, które należeć będą do serii Synowie zemsty i pozwolą nam to nadrobić ❤️

Reasumując książka fajna i zabawna, czasami z nutką pikanterii oraz dynamiczną akcją dzięki której nawet się nie spostrzeżecie jak będziecie ją kończyć 😊

@wydawnictwomuza
@grzeszne_ksiazki dziękujemy za współpracę oraz egzemplarz 🙂🖤❤️

Książka dostępna na stronie:

▪️Tytuł: Leandro. Tom 4
▪️Seria: Synowie zemsty
▪️Autor: Agnieszka Siepielska @asiepielska
▪️Wydawnictwo: Akurat @wydawnictwomuza
@grzeszne_ksiazki
▪️Premiera: 16.11.2022 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca reklamowa @grzeszne_ksiazki )

• Mafia