Tajna historia Biura Ochrony Rządu. Bodyguardzi i janczarzy elit PRL-u

Okładka książki Tajna historia Biura Ochrony Rządu. Bodyguardzi i janczarzy elit PRL-u Lech Kowalski
Lech Kowalski Wydawnictwo: Fronda historia
historia
Fronda
2021-05-17
2021-05-17
BOR Biuro Ochrony Rządu PRL Lech Kowalski historia

Świetna pozycja dla tych którzy chcą pozyskać wiedzę o przeszłości naszego kraju i systemu który został zainstalowany w Polsce .

Bardzo dobra pozycja z niezłą wkładką wejściową. Co do opinii krytycznych, że autor obraża komunistów itd. (!) Oni sami zaprezentowali się ludziom z jak najgorszej strony, więc bez takich pierdół drodzy "recenzenci" :> Jeśli nie potraficie odwołać się do konkretów to lepiej recenzujcie wspomnienia towarzyszy.

Kupowałem tą książką z ekscytacją bo wreszcie coś jest o BOR. Książka czekała w kolejce na przeczytanie aż wreszcie ją przeczytałem. Jeśli chodzi o treść historyczną, fakty o formacji jej powstaniu i działaniu to jest super takie 8-9/10.
Niestety autor Lech Kowalski swoimi poglądami które na każdej stronie musi ukazać obrażając komunistów, sowietów, lewaków i kto mu pod rękę podejdzie totalnie psuje czytanie tej książki. Każdy ma prawo do swoich poglądów ale uważam że książka to nie miejsce na wylewanie swoich żali i frustracji na każdej stronie i dowartościowanie się że obraża nieżyjących już komunistów. Dlatego też taka ocena końcowa

Super temat, książka zmarnowana, autor bez sensu pokazuje swoje poglądy i skupia się na swojej zawiści do komuny, co nie jest tematem tej książki, zamiast opisać historie formacji (raz lepszej raz gorszej) zajmuje się tropieniem czyim ojcem był który komuch, słabe.

• 2023 przeczytane
  • Chcę kupić
  • 1. Ebook'i

Dodaj cytat z książki Tajna historia Biura Ochrony Rządu. Bodyguardzi i janczarzy elit PRL-u