What You See

Okładka książki What You See Cherise Sinclair
Okładka książki What You See
Cherise Sinclair Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Sons of the Survivalist (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Sons of the Survivalist (tom 3)
What You See
Kindle Edition
2020-12-08
2020-12-08
wojsko romans

To już 3 część historii braci z Alaski i muszę przyznać, że mi się nie przejadła 😊 coś jest w tych braciach, ale i samym miasteczku, że nie da się nie zakochać 😊 chyba Frankie miała podobnie. Bardzo podobała mi się jej żywotność, przeklinanie po włosku, samodzielność, ale jednocześnie jakaś delikatność. I chociaż uważam za głupie włamywanie się do kompleksu samemu to rozumiem, że na początku nikomu nie ufała. Nie sądziłam również, że Bull tyle przeszedł. 2 żony? Podobnie jak Frankie przypominał mi niedźwiadka, który z jednej strony jest groźny, a z drugiej słodki 😊 Frankie dosyć zaradnie próbowała wyrwać przyjaciółkę z rąk sekty, ale było wiadomo, że nie da sobie rady samej. Podobało mi się również jak to przyciąganie pomiędzy F i B się kumulowało, chociaż na początku F była źle nastawiona do naszego bohatera. W końcu było wiadomo, że lada moment wykluje się coś między nimi i będzie to na poważnie. To co autorce najlepiej wychodzi to historia nie tyle o miłości romantycznej, ale historia o miłości rodzinnej. To jak bracia troszczą się o siebie i swoich bliskich jest wspaniałe, chociaż mieli swoje przeżycia w przeszłości i to wcale niemiłe.
Jeśli chodzi o całą to sektę to nie rozumiem jak kobiety dają się ciągle nabierać na takie prania mózgów. Przepraszam, ale nie rozumiem jak facet może krzywdzić i więzić kobietę, pozwalać ją gwałcić i uważać ją za nieczystą. Trochę się dziwię, że autorka połączy najbardziej z tajemniczych braci właśnie z przyjaciółką Frankie. Nie widzę tego, ale to nie ja tu jestem pisarzem 😊 historia była wciągająca, Bulla pokochałam a Frankie polubiłam 😊

2056

„Dom, to miejsce, w którym jesteś kochany za to, że po prostu jesteś sobą”
Uwielbiam to w pani Sinclaire, że umie tworzyć niedoskonałe postaci, które mają niesamowitą równowagę wad i wewnętrznej siły. Bull jest trochę dziwką i ma za sobą wiele nieudanych małżeństw, które nie sprawiają, że jest chętny do ponownego spróbowania czegoś poważnego. Zdecydowanie ma pewne problemy z zaufaniem, ale nie możesz winić tego człowieka, wiedząc, przez co przeszedł.
Frankie jest zaciekłą włoszką, która wstrzymuje swoje życie, aby pomóc swojej najlepszej przyjaciółce Kit i jej synkowi Aricowi, którzy mogą znaleźć się w sytuacji zagrożenia życia. Jej przyjaciółka i syn utknęli w toksycznym związku, a Frankie może być ich jedyną nadzieją na uratowanie ich. Frankie nie jest doceniana przez swoją rodzinę, ale tak naprawdę nie zdaje sobie z tego sprawy, dopóki nie przybywa do Rescue. Jest impertynencką kobietką i jest dokładnie tym, czego Bull potrzebuje, aby utrzymać go w ryzach i idealnie pasuje do rodziny. Uwielbiam jej dążenie do sukcesu i lojalność wobec tych, których kocha.
Ta dwójka nie ma dobrego początku. Frankie ma problemy z zaufaniem z powodu nieudanego małżeństwa i zdradzającego męża. Myśli, że Bull nie jest lepszy od swojego byłego, dopóki go nie poznaje i nie widzi delikatnego serca pod tlącą się i szorstką powierzchownością. Bull i Frankie są dla siebie absolutnie idealni.
Jest dodatkowy element napięcia w historii najlepszej przyjaciółki Frankie i uratowanie jej oraz innych kobiet i dzieci przed Fanatycznymi Patriotami. To, co kocham, to to, jak bez wysiłku wszystkie te elementy łączą się ze sobą w historię oraz to, jak autorka powoli wprowadza nas w historię Hawka, Kit i Arica.

„Dom, to miejsce, w którym jesteś kochany za to, że po prostu jesteś sobą”

• Współczesny romans,
  • EBOOK