Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy [cz. 2]

Okładka książki Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy [cz. 2] praca zbiorowa
Okładka książki Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy [cz. 2]
praca zbiorowa Wydawnictwo: Fundacja Osuchowa Cykl: Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy (tom 2) popularnonaukowa
popularnonaukowa
Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy (tom 2)
Fundacja Osuchowa
2020-07-01
2020-07-01
pandemia epidemia koronawirus SARS-CoV-2 COVID-19 test PCR pseudonauka

Książka, podobnie jak poprzedniczka, nie jest napisana językiem naukowym a przystępnym, do zrozumienia również dla ludzi spoza świata nauki.
Czytając ją jednak odczuwalna już była pewna tendencja, której w pierwszej części nie było.
O ile pierwsza część warta jest do przeczytania przez ludzi, którzy są otwarci na dyskusje a nie jedynie trzymają się jednej, odgórnej opinii medialnej, o tyle kolejne części już niekoniecznie…

Książka jest rozszerzeniem materiału przedstawianego w pierwszym tomie "Fałszywej pandemii". Świetny "Wstęp", bardzo klarowny, zachęca do wgłębienia się w dalszą treść tego opracowania. To zbiór wywiadów (przeprowadzanych w okresie od 26 marca do 24 sierpnia 2020 roku) z ciekawymi osobami na bardzo drażliwy politycznie i społecznie temat. Głównie dotyczy badań wymazów z nosogardzieli metodą PCR, czyli łańcuchowej reakcji polimerazy (ang. polymerase chain reaction). Test PCR nie wykrywa zakażenia oraz w osi przypadków jest błędny – to narzędzie służące do wzbudzania nieuzasadnionego lęku w społeczeństwach świata, na czym korzystają ludzie związani z przemysłem farmaceutycznym i politykami.

Pomóc sobie w walce ze wszystkimi wirusami można poprzez podwyższenie odporności organizmu: wystarczająca ilość snu, dobre odżywianie, relaks. Natomiast poprzez obostrzenia rządowe wobec ludności kraju, dostęp do sklepów z żywnością jest ograniczany; z powodu negatywnych i lękliwych przekazów informacyjnych płynących z mediów trudno znaleźć komfort psychiczny czy wypocząć lub spać! A testy PCR determinują w sposób negatywny życie społeczne i zawodowe.

Książka "otwiera oczy" czytelnikom, ukazuje szwindel przeprowadzany na skalę globalną zwany pandemią koronawirusa (najpierw jest zmieniana definicja pandemii, aby móc ją wprowadzić).

Witam. Ogarnięte podczas wakacyjnych podróży pociągiem. Myślę że książka niewiele zmieni. Kto wierzy w prawdy objawione w mediach głównego nurtu ten nie porzuci wiary, płaskoziemców (czyli i mnie) raczej nie nawróci z ich drogi. Przeczytałem w jednym z komentarzy że ta książka to wierutne bzdury. No cóż, moja odpowiedź jest taka.
W wywiadzie z prof. Zielińskim z października 2020 padła teza że mniej więcej 65% testów jest fałszywa pozytywnie tzn. pomimo dodatniego wyniku ludzie nie mają Covidu. Pamiętam jak komitet wojujący profesorów PAN protestował przeciwko tej i innym tezom prof. Zielińskiego. Zapewne też grzmieli eksperci tacy jak Sutkowski, Fijołek czy inne gwiazy tv czasów zamordyzmu. Tymczasem w dokumencie Agencji Oceny Technologii Medycznych z 22.03.2022 "Zalecenia postępowania diagnostycznego w sytuacji zmniejszenia zagrożenia... Covid 19" (jednym z konsultantów naukowych jest prof. Horban czyli były naczelny) możemy przeczytać w punkcie o niezaleceniu testowania pacjentów bezobjawowych (str 3 z 8):
• przy niskim rozpowszechnieniu choroby (1%) - odsetek wyników fałszywie pozytywnych wśród osób z pozytywnym wynikiem testu: 85-91% dla testów PCR; 53-63% dla testów antygenowych;
• przy wysokim rozpowszechnieniu choroby (10%) – odsetek wyników fałszywie pozytywnych wśród osób z pozytywnym wynikiem testu: 34-66% dla testów PCR; 87- 91% dla testów antygenowych.
Nie czytałem by ktoś przeprosił prof. Zielińskiego.
Zresztą skoro nikt nie przeprosił za inne kłamstwa w mediach to chyba nie powinienem się temu dziwić.
Pozdr. P.

W wywiadzie z prof. Zielińskim z...

Bzdury, dane zawarte w książce nijak się maja do aktualnych danych. Zła metodologia i raczej gdybanie niż opieranie się na faktycznych statystykach, bzdury i manipulacja, aż mi się nie chce czytać kolejnych części. Mam tez wrażenie ze autorzy tych orać zostali trochę wykluczeni jako wiarygodni naukowcy, pośród grona specjalistów. Nie dziwie się.

Jeszcze lepsza niż tom pierwszy!
Doskonale dobrani naukowcy, którzy dokładnie wytłumaczyli na czym polega działanie testu PCR. Tak ci z zagranicy, jak i polscy genetycy i biolodzy ewolucyjni, profesorzy Kornelia Polok i Roman Zieliński, którzy na testach PCR "zjedli zęby", pracując na nich od lat 90-tych. Jasno i wyraźnie stwierdzili, że te testy nie nadają się do diagnozowania c-19. Więcej szczegółów polecam doczytać w tej książce!
Dziękuję za uwagę.

Jeszcze lepsza niż tom pierwszy!

Nie każdy musi się zgadzać z treścią tutaj zapisaną, poza tym ta książka pełna jest naukowych rzeczy, które trudno zrozumieć bez należytego skupienia, ale... Wydaje się po prostu realistyczna, polecam.

Wspaniała książka. Nie ma żadnej pandemii, chyba że opieramy się na absurdalnej jej definicji, która powstała w 2009 roku, iż pandemia to sytuacja, w której wirus rozprzestrzenia się po całym świecie. Wówczas tak, pandemia będzie do końca świata. Testy PCR nic nie mówią, na covid umierają jedynie ci, którzy mają wiele chorób współistniejących, a i tak wówczas covid był jedynie kroplą, która przelała czarę. Dzieci nie chorują, choć ich układ odpornościowy dopiero się uczy. I to pokazuje, iż ten wirus jest w rzeczywistości bardzo słaby. Celem jest likwidacja małego i średniego kapitału oraz wprowadzenie pieniądza cyfrowego.

Trochę zbyt naukowa i nieprecyzyjnie.
Jednak ze 30-40stron bardzo wartościowe i tłumaczy ważne sprawy w sposób taki, że laik łatwo zrozumie.
Warto, jako odtrutka na oficjalną propagandę. Cała prawda o testach PCR. Niestety smutna.

Trochę zbyt naukowa i nieprecyzyjnie.

Świetna książka. Zbiór wartościowych informacji ułatwiających zrozumienie zasady działania metody PCR oraz obnażający naukowe manipulacje.

Świetne antidotum na rządową i medialną propagandę!

Świetne antidotum na rządową i medialną propagandę!

• X SZCZ
  • 0 Posiadam