Największy sekret. Książka, która zmieni świat

Wydawnictwo: Illuminatio
8,28 (25 ocen i 10 opinii)
tłumaczenie
Łukasz Rogala
The Biggest Secret: The Book That Will Change the World
pozostałe
Beata7

Inne wydania

Wielki skandalista – David Icke – odkrywa przed Tobą szokującą teorię spiskową dziejów! Światem rządzą Reptilianie – gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru. Zajmują oni główne pozycje pozornej władzy na świecie – są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem "ten-świat-to-wszystko-co-istnieje". Urządzają polowania na ludzi, gwałcą kobiety i dzieci, budują zbiorowe groby… Mają obsesję na punkcie starożytnych symboli i rytualnych rzezi.

Ale najważniejszym celem jest Agenda – ich plan scentralizowania kontroli nad światem…

Chcesz przewidzieć ich kolejny ruch? Poznaj "Największy sekret" ludzkości: ich nazwiska, metody działania i sposoby na to, by się im przeciwstawić. Uwolnij się z kokonu pozornej wolności i zapanuj nad swoim życiem!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2013

Mogą Ciebie również zainteresować

• 450 stron
  • Inna dusza
  • Collide
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Nie tacy oni straszni
  • Czarny świt
  • Podziemny labirynt
  • Nie ma nieba
  • Szturmując niebo
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Złączeni

8 (37 ocen i opinii)
Collide
Gail McHugh

7,51 (370 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

8,57 (7 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,11 (9 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

9 (1 ocen i opinii)
Złączeni
Carol Cassella

6 (3 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Czytałem książkę w języku oryginalnym. Długo trzeba było czekać na tłumaczenie (fakt, nie najwyższych lotów, ale ujmujące sens). Jest to na pewno moja ulubiona książka ze wszystkich. I nie dlatego że wnikliwie i dokładnie przedstawia tzw. "spiskową teorię dziejów". Myślę, że to coś zupełnie innego. To książka która po prostu zmusza do myślenia, do szukania informacji na własną rękę. Sam Icke pod koniec rozdziałów przyznaje i ma tego świadomość że nie podaje rozwiązań na tacy, że niektóre teorie podane przez niego mogą uleć zmianie, że mogą okazać się nieprawdziwe. "Największy sekret" czyta się ciężko, trudno, z wypiekami na twarzy, złością, irytacją, ciekawością. Zawiera ogrom informacji, nazwisk, dat. Wiem na pewno że zajrzę do niej przynajmniej kilka razy aby poukładać to wszystko. A wszystko o czym się czyta układa się nieczęsto w przerażającą całość. Icke'owi można wiele zarzucić, tak jak teoriom spiskowym które w mainstrimowych mediach są wyśmiewane lub szuka się w nich tanich...

Mnietek | 2013-05-25

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Można się przyczepić tylko do tłumaczenia, a raczej jego stylu, ale to nie przeszkadza. Od paru lat śledzę poczynania Davida Icke, jego teorie na pierwszy rzut oka absurdalne, jednak po zastanowieniu, zaczynają układać się w logiczną, popartą dowodami całość. Mogę śmiało polecić wszystkim tym którzy mają wrażenie że tak naprawdę my, zwykli ludzie jesteśmy czyjąś własnością.

Antagonista | 2015-06-05

Jaką ironią losu jest to, że ludzie zachwyceni tym piśmidłem piszą "zmusza do myślenia" podczas gdy dostają autonomiczny, niewywracalny system odpowiedzi na dowolny temat, czyli ideologię i w pewnym momencie przestają myśleć, węsząc wszędzie spiski. Historia ludzkości to oczywiście historia spisków, ale naprawdę przykre jest to, że osoba mająca się za wolnomyśliciela nie widzi nic głupiego w sugerowaniu, że jest jakiś jeden ośrodek władzy. Pierdololo o reptylach już nawet zignoruję, warto tylko dodać, że nawet ludzie wierzący w jakieś NWO, jeżeli zagłębili się w temat, uważają Icka za niewiarygodne źródło informacji. Zdecydowanie odradzam.

Leszek | 2013-08-05

Najbardziej wstrząsną mną rozdział 15-ty " Dzieci szatana". Chyba tylko o tym nie wiedziałem, myślałem, że takie rytuały to zamierzchłe czasy.

Monika | 2015-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2015

Jestem zwolenniczką teorii spiskowych, więc jest to książka idealna dla takich ludzi jak ja. Gdy zaczynałam czytać "Najwiekszy sekret", myślalam że nie dotrwam do końca, pierwsze 200 stron czytałam baaaardzo opornie, ale wraz z kolejnymi rozdziałami moja ciekawość rosła. Wszystkie informacje ładnie się ze sobą wiążą, wszystko układa sie w logiczna całość, lecz nie jestem w stanie we wszystko uwierzyc. Pewne sytuacje w moim życiu sprawiły że nie potrafię zakwestionować istnienia Boga. Gratuluję autorowi tej książki wytrzymałości, życzę mu dalszego poszukiwania prawdy. P

Teorie spiskowe w pełnej krasie. Warto otworzyć nieco umysł i inaczej spojrzeć na świat w którym żyjemy. Może nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.
Zmusza do myślenia.

Adam | 2014-04-10
Przeczytana: 26 lutego 2014

Interesująca, bardzo dużo informacji, momentami przytłaczająca ich ilość, bardzo otwiera percepcje na tematy o których nam się nawet nie śniło, polecam.

kriszu | 2015-01-20

Oporna w czytaniu, lecz informacje w niej zawarte powalają dosłownie. Książkę polecam każdemu, kto chce spojrzeć na świat z innej strony.

Adam89 | 2015-04-09

Bardzo dużo informacji (czasem umysł z ich przyswajaniem po prostu nie nadąża). Szkoda, że większość rzeczy zawartych w książce nie ma konkretnego potwierdzenia.

Autor trochę przesadnie i na siłę czepia się symboliki.

Przeczytałem może z 200 stron, nie dałem rady więcej.

Z pewnością jest to dobra pozycja dla fanów NWO i teorii spiskowych.

Kamila | 2015-04-06
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Książka, którą po prostu trzeba przeczytać, choć jest gruba, duża i momentami ciężko się ją czyta ze względu na natłok nazwisk i informacji. Jednak po przeczytaniu tej pozycji na jakiekolwiek wydarzenia w świecie czy w Polsce będziemy patrzeć inaczej niż dotychczas. Polecam!