Władca pustyni

Wydawnictwo: Harlequin
Lord of the Desert
jjon

Inne wydania

Namiętność, pasja, przygoda, dramatyczne wydarzenia. Bajkowy szejkanat, gorący piasek pustyni i On - tajemniczy władca. Czy w walce dobra ze złem zatriumfuje miłość, czy dopełni się przeznaczenie? Porywająca powieść światowej sławy autorki bestsellerów. Gretchen Brannon nie oczekuje zbyt wiele od losu. Dla tej dziewczyny z małego miasteczka wakacje w Maroku mają być jedynie miłym...

Gretchen Brannon nie oczekuje zbyt wiele od losu. Dla tej dziewczyny z małego miasteczka wakacje w Maroku mają być jedynie miłym urozmaiceniem nieco monotonnej egzystencji. Tym bardziej nie spodziewa się, że właśnie tu spotka mężczyznę swego życia. Szejk Philippe Sabon, władca Qawi, nie ukrywa, że Gretchen obudziła jego zmysły. Choć pochodzą z tak różnych światów, są pokrewnymi duszami. Wspólny wyjazd do Qawi ma scementować ich związek. Tam jednak porywa ich wir dramatycznych wydarzeń. W kraju trwa wojna domowa, a Gretchen wpada w ręce najzagorzalszych przeciwników szejka Philippe'a...

Martoonia | 2012-11-26

Książka ciekawa, czyta się szybko i przyjemnie, przenosi czytelnika w całkiem inny, egzotyczny świat. Polecam

Małgorzata Zberowska | 2014-05-17
Przeczytana: 17 maja 2014

książka lekka, szybko się ją czyta. taki typowy romansik w bajkowej scenerii kraju muzułmańskiego, z dziewczyną z teksasu i szejkiem w roli głównej :) zakończenie oczywiście szczęśliwe, jak to bywa w tego typu książeczkach:) polecam na nudny wieczór :)

Shani | 2015-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Najbardziej udanymi książkami pani Palmer są te z wątkiem kryminalnym. Mimo drobnych niedociągnięć związanych ze znajomością/nieznajomością języka francuskiego przez główną bohaterkę ta książka jej wyszła.

Obowiązkowe elementy stylu, czyli dziewica i pozbawiony wad mężczyzna obecne :D

Natalia | 2014-06-22
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Świetna książka. Czyta się łatwo i przyjemnie :)Smutno mi się robiło podczas sceny kiedy się pokłócili, a Gretchen potem wyjechała.
Serdecznie polecam miłośnikom romansów

Jannette | 2013-10-28

Zdecydowanie uwielbiam tą książkę. Czytałam ją z 5 razy i nadal mi się nie znudziła. :))

Monisiulka | 2016-05-28

Lubię czasem poczytać powieści z rodzaju harlequinów - przyjemna, prosta rozrywka, zawsze z happy endem. Ponieważ przeczytałam w swoim życiu całkiem sporo harlequinów, to mam dla nich swoją prywatną klasyfikację - słabe, niezłe i świetne w swojej klasie. Władca pustyni należy do tej środkowej grupy - jest niezły, a dodatkowo na jego korzyść działa egzotyka miejsca rozgrywania powieści i samego głównego bohatera. Co prawda obawiam się, że w opisie wątków egzotycznych może być sporo błędów merytorycznych, skoro autorka wspomina między innymi o wiceprezydencie Hiszpanii, ale kto by na takie rzeczy zwracał uwagę przy czytaniu romansu :)
Generalnie lekko, szybko i przyjemnie

Anna Kosmal | 2013-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Zaczęłam czytać i jakoś mnie nie wciągnął początek, ale cóż, czytam dalej. I wbrew jak dla mnie nudnemu początkowi, książka jest super. Lekko się ją czyta, mogę spokojnie polecić innym. I z chęcią sięgnę po inne tytuły tej autorki.

sibetka | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016

Beznadziejna,nuuudna i tandetna,jeśli można tak się wyrazić o książce,zmęczyłam ledwie 1/3 treści....

Kurusegawa | 2013-09-08

Miła i lekka książka do odstresowania!!!

grace | 2016-09-19

Ciekawa książka,dobrze się czytało