Bransoletka

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Satine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Joy
978-83-238-7339-6
dzoel

Virginia mieszka na wyspie, na kompletnym odludziu. Nic dziwnego, że gdy podczas ulewnego deszczu na jej progu staje nieznajomy, nie chce go wpuścić. Zaprasza go do środka, dopiero gdy okazuje się, że to Ryerson, były chłopak jej siostry. Ten przystojny biznesmen szybko dochodzi do wniosku, że umawiał się z niewłaściwą siostrą. Usilnie zabiega o Virginię, ale ona już raz się sparzyła, boi się kolejnego rozczarowania. Mimo to ulega namowom Ryersona i zgadza się na wspólny wyjazd. Tydzień spędzony nad Morzem Karaibskim wiele zmieni a w ich życiu. Jeszcze większy wpływ na ich losy wywrze zabytkowa bransoletka, wygrana przez Ryersona w pokera.....

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

marcia | 2014-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2014

"Bransoletka" to książka bardzo lekka i odprężająca. Ale już po przeczytaniu wylatuje z pamięci.

Z początku akcja się ciągnie, ale mniej więcej w połowie książki zdecydowanie przyśpiesza. Główni bohaterowie wydawali mi się jacyś tacy płytcy i nudni, jednowymiarowi i nierzeczywiści.
Dużym plusem jest stworzenie tytułowej bransoletki jako tajemniczego miłosnego talizmanu. :)

Książka nie jest tragiczna, ale jeżeli miałabym wybierać między nią, a jakąś inną powieścią to bez zastanowienia sięgnęłabym po tę drugą.

wiola | 2016-02-05

Fajnie odpręża po męczącym dniu. :)

gabith | 2016-02-03
Przeczytana: 03 czerwca 2011

Książka na godzinę, jak się nie ma nic innego pod ręką w pociągu...
A fabuła? Miałka. Nawet bardzo. Przewidywalna aż do bólu. Jedyne co było fajne to na samym końcu ta scena spotkania bohaterów z prawowitymi właścicielami bransoletki.
Bardzo przeciętne czytadło, jak harlequin, tyle, że ciut lepiej wydany.

aannaa | 2014-08-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Fajna książka, szybko się czyta. Troszke przewidywalna, ale akcja przynajmniej szybko się potoczyła.

Goszka | 2014-10-31

Bardzo mnie bawiło, że każda negatywnie zabarwiona postać nazywana była 'łobuzem'. Każdy powiedziałby sukinsyn (wybrałam tę łagodniejszą formę), a tutaj Ginny zaatakował łobuz, Ginny poślubiła łobuza, Ginny została okradziona przez łobuza.

Sama w sobie książka idealna na plażę.

Anna Baj | 2016-11-17
Karina Świątek | 2016-09-28