Dług wdzięczności

Okładka książki Dług wdzięczności Paulina Justyna Lenda
Okładka książki Dług wdzięczności
Paulina Justyna Lenda Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Poligraf
2020-02-28
2020-02-28
sensacja erotyzm romans narzeczeństwo

Parę dni temu było nasze święto ;Dzień Kobiet. Chcę wam w takim razie przedstawić książkę pod tytułem "Dług wdzięczności" gdzie główną bohaterką jest młoda kobieta o imieniu Lilka.
Książka sama w sobie jest poprawna. Jest to bardzo krótka powieść bo liczy niewiele ponad 100 stron. Rozdziały są bardzo krótkie dzięki czemu szybko się je czyta. Dla mnie jest to lekkim minusem gdyż niektóre wątki były ciekawe i można było je bardziej rozbudować przez co powieść byłaby dłuższa- ale skupmy się na plusach.
Książka porusza trudne wątki takie jak samotne wychowywanie dziecka w połączeniu z pracą a także trudna relacja z agresywnym bratem.
Wątek sensacyjny był dla mnie trochę przesadzony. Dało się to przeczytać ale miałam wrażenie że było to szukaniem dodatkowych stron tam gdzie nie trzeba.
Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Tutaj ją spotykamy. Dodatkowo znajomość Lilki oraz Sebastiana rozwija się dość szybko zważywszy na nową sytuację. Mimo nieprzychylności innych zrodziło się między nimi uczucie.
Książkę oceniam na plus. Miło spędziłam z nią wieczór.
Was również zachęcam do zapoznania się z nią.
Takie powieści zmieniają światopogląd na rolę kobiet w społeczeństwie.
Kamila

Polecam ciekawa książka, odpowiednia na chwilę relaksu.

Polecam ciekawa książka, odpowiednia na chwilę relaksu.

„Dług wdzięczności” to debiut literacki Pauliny, który zaproponowała mi sama autorka, za co dziękuję.

Książka opowiada o miłości z lekką nutką sensacyjną.

Młoda, zagubiona życiowo dziewczyna, której nie szczędził los, spotyka na swojej drodze przystojnego mężczyznę, w którym stopniowo się zakochuje.
Gdy ten ratuje ją z tarapatów, potem wraca, by odebrać dług i proponuje układ z udawanym narzeczeństwem.
Nie wszystko jednak jest takie piękne i proste, jakby mogło się wydawać.

Przyznam, że do pewnego momentu książka mnie wciągnęła i to nawet bardzo, jest to zdecydowanie pozycja dla osób lubiących szczęśliwe zakończenie typu „żyli długo i szczęśliwie”.

Napewno szybko i lekko ją się czyta.
Jest to zdecydowanie bardziej romans niż sensacja, który miłośnikom takiej fabuły powinien przypaść do gustu.

Książka opowiada o miłości z lekką nutką sensacyjną.

Gdy ten ratuje ją z tarapatów, potem wraca, by odebrać dług i proponuje...

Początek mnie wciągnął i to nawet bardzo, ale potem... do bólu przewidująca książka. Brakowało mi w niej autentyczności. Bohaterowie, którzy się nie znają a ze sobą prawie nie rozmawiają, tylko się domyślają o co im nawzajem chodzi ... jakoś to do mnie nie przemawia.

Książka warta przeczytania. Książka opowiada o miłości a także sensacji połączony erotyką. Przyjemnie mi się ją czytało. Polecam serdecznie warto się skusić po tą książkę.

Polecam na wieczorny relax, książka tylko dla Pan

Polecam na wieczorny relax, książka tylko dla Pan

• Book 📖
  • Skończona

Dodaj cytat z książki Dług wdzięczności