Dotyk anioła

Okładka książki Dotyk anioła Katarzyna Mak
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Dotyk anioła
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Videograf Cykl: Dotyk anioła (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dotyk anioła (tom 1)
Videograf
2020-04-08
2020-04-08
erotyka literatura erotyczna literatura polska manipulacja namiętność powieść erotyczna pożądanie relacje damsko-męskie romans erotyczny seks

Dziwna książka.
I mówię tutaj o historii, która nie do końca jest przemyślana, jak i o bohaterach.
Angel jest wg mnie kompletnie niedojrzała, niestabilna emocjonalnie, słaba, daje się tak łatwo zmanipulować, że aż boli jak się czyta.
Nie wiem czy chcę marnować czas na kolejne części...

Dziwna książka.
Nie wiem czy chcę marnować czas na kolejne części...

Angel -głęboko wierząca w Boga dziewczyna. Jedzie do stanów w jednym celu, ale również ma odwiedzić oraz zatrzymać się u swojej przyjaciółki Jenny, która pracuje w kasynie.

Za namowa Jenny, Angel wystrojona idzie się rozluźnić do kasyna gdzie lekko traci głowę od wypitego alkoholu i w tym czasie poznaje seksownego Brada.
Brad przystojny, dobrze zbudowany, płatny zabójca, który ulega delikatnej Angel. Oboje pod wpływem chwili i wypitego alkoholu podejmują nieprzemyślana decyzje, ktora wywraca ich życie do góry nogami.

Dlaczego Angel wyrusza do stanów ⁉️ Co zrobi głęboko wierząca dziewczyna gdy sie okaże, ze Brad jest płatnym zabójca ⁉️Co przyniesie im los⁉️ Czy ta znajomość ma szanse na przetrwanie ⁉️

Brad przystojny, dobrze zbudowany, płatny zabójca,...

Cóż, po długim czasie wróciłam do czytania książek erotycznych i trafiłam akurat na tę. Nie jest to najlepsza książka, jaką w swoim życiu czytałam i niestety w porównaniu z moimi poprzednimi tytułami, jest ona bardzo słaba.

Główna bohaterka jest niestabilna emocjonalnie. Obraża się o każdą nową informacje zasłyszaną o jej partnerze i bez mrugnięcia okiem wybiega z domu lub z samochodu, bo "ona nie może już tego wytrzymać.".

Główny bohater pisany jakby na wzór Greya, gdzie znalazł swoją matkę nieżywą, był wychowywany w rodzinie zastępczej (ale nie była to udana historia) a następnie próbuje się zmienić dla swojej miłości.

Dodatkowo przyjaciółka głównego bohatera jest wypisz, wymaluj jak przyjaciółka Greya. Mącąca, próbująca oddalić od siebie głównych bohaterów i rzecz jasna jest starsza i to ona wprowadza Brada w świat seksu ...

Nie mogłam przebrnąć przez to, jak wiele niedomówień jest między głównymi bohaterami. Nie mogłam przebrnąć przez to, jak nie potrafili ze sobą rozmawiać a wręcz nie chcieli. I chociaż z jednej strony książka jest opisywana jako: kulturalny erotyk, z drugiej strony czułam niesmak w tym, jak główne postaci postępowały wobec siebie.

Scena gwałtu ... Powaliła mnie na kolana.

Każdy wątek wygląda na taki, który jest wymyślony na prędce i wstawiony na szybko.

Nie wiem, czemu tak to zostało poprowadzone. Nie wiem, czemu mam takie odczucia po jej przeczytaniu. Nie wiem, czemu nie czytało mi się jej dobrze. A może powyższe argumenty powinny mi to przypomnieć.

Ale najgorsze chyba było to, że książka zakończyła się śmiercią, a na kolejnej stronie reklama drugiej części już pokazała mi, że śmierć "nie dojdzie do skutku".

W książce pani Winnickiej nie wiedziałam do końca, czy główni bohaterowie będą żyć, czy nie. A tutaj?

Ech...

Pięknie napisana ! Choć z tymi wynikami u lekarza autorka zwlekała i zwlekała a główną bohaterka tyle razy wymiotowała że czytelnik no nie domyśli się co jej jest :) .

Niezwykle absurdalna fabuła, nawet jak na romans. Facet uzależnia od siebie kobietę, manipuluje ją, gwałci, odcina od przyjaciół, a ona wszystko mu natychmiast wybacza, bo na jego widok się podnieca. Szkoda czasu na lekturę.

Chce się czytać, ciężko się oderwać. Historia Anioła i Kata jak sam siebie nazwał. Gorąca historia, pełna emocji, knucia i zazdrości.

Pierwszy tom zapowiadał fajna serię. Przeczytałam z zainteresowaniem, chociaż kilka sytuacji było bardzo absurdalnych. Doskonale zakończenie. Szybko sięgnęłam po drugi tom a tam... Ale to już inna ocena

Fajny romans z delikatną nutką erotyzmu.

Fajny romans z delikatną nutką erotyzmu.

Dotyk anioła” to książka na którą trafiłam zupełnie przypadkiem. Okazała się bardzo przyjemną i pochłaniającą lekturą.

Zuza i Brad są jak ogień i woda. Jak dzień i noc. Jak anioł i diabeł.
Ona dobra, uczciwa i skromna. Wierzy w ludzi i ufa im. Jest bardzo religijna i wrażliwa na krzywdę innych.
On to mężczyzna z trudną przeszłością, która ukształtowała go na bezwzględnego, bezlitosnego zabójcę. Zabija dla pieniędzy i robi to z zimną krwią.
Los stawia jednak tych dwoje naprzeciw siebie. Jedna noc w Vegas. Alkohol. Chwila zapomnienia i życie Angel i Brada już nigdy nie będzie takie same.

Może wydawać się wam, że to powieść jakich wiele. On zły chłopiec ona szara myszka, która ma zamiar go zmienić. Zapewniam jednak, że powieść Katarzyny Mak nie jest schematyczna, a akcja potrafi nieźle zaskoczyć. Bardzo przyjemnie czytało mi się tę książkę. Fabuła jest niezwykle wciągająca. Sceny miłości są takie jak lubię. Odważne, ale nie wulgarne. Opisane ze smakiem i pobudzające wyobraźnię. Zakończenie jest tak zaskakujące, że od razu zabrałam się za drugi tom, którego recenzja pojawi się w innym poście.

Zuza i Brad są jak ogień i woda. Jak dzień i noc. Jak anioł i diabeł.
On to mężczyzna z trudną przeszłością, która ukształtowała go na...

Czytając myślałam "kolejna obyczajówka w seksem w tle". To co się wydarzyło na końcu poskładało mnie na łopatki. Totalny emocjonalny rollercoster. Ogólne wrażenia - bardzo dobre, takie 8/10. Za niebanalną końcówkę dodatkowa gwiazdeczka. Od razu sięgam po tom 2, mam nadzieję, że będzie równie dobry co pierwszy.

• Przeczytane 2020

Katarzyna Mak Dotyk anioła Zobacz więcej