Zdradzona

Magdalena Krauze Wydawnictwo: Jaguar literatura obyczajowa, romans
Jaguar
2020-03-25
2020-03-25
miłość zdrada przyjaźń kobieta mężczyzna

Zdradzona nie znaczy gorsza

"Zdradzona" Magdaleny Krauze.
Niby banalna, niby przewidywalna, ale bardzo potrzebna książka. Pokazuje kobiecą siłę i wolę walki, aby zmienić swoje życie i zacząć od nowa.
Joanna, kobieta po 40-stce, której życie kręci się wokół rodziny i pracy. Stara się wszystkim dogodzić. Pewnego dnia dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Po wylaniu morza łez, Joanna, postanawia spakować męża i wyprowadzić z domu. Jednak Robert nie daje tak łatwo za wygraną, manipuluje młodszą córką i stara się wrócić do domu.
Czy Joanna odnajdzie w sobie siłę i będzie konsekwentna w swoim postanowieniu? Sięgnijcie po książkę i dowiedzcie się jak poradziła sobie główna bohaterka.

"Zdradzona" Magdaleny Krauze.

Bardzo przeciętna książka. Szybko się czyta i równie szybko zapomina.

Bardzo przeciętna książka. Szybko się czyta i równie szybko zapomina.

🌺Autorka: @magdalenakrauzeautor

Pierwszy raz miałam przyjemność sięgnąć po pióro autorki ale książka od razu przypadła mi do gustu i napewno sięgnę po wiecej.
Książka "Zdradzona" jest pełna emocji, życiowych zawirowań i walki o siebie.
Główna bohaterka jest silną kobietą, która po 20latach małżeństwa musi znow nauczyć się żyć sama.

Joanna jest kobietą po 40stce, wiedzie pozornie szczęśliwe życie, ma dwóje dzieci, męża i pracę zawodową.
Od pewnego czasu kobieta zauważa zmianę w zachowaniu męża, który częściej niż zwykle wyjeżdża w delegacje, nie rozstaje się z telefonem i nie angażuje się w życie rodzinne.
Kobieta odkrywa, że za tym stoi inna kobieta, więc po ciężkich przemyśleniach, postanawia wyrzucić męża z domu i zacząć wszystko od nowa.
Jak to często bywa mąż na wszystkie sposoby próbuje wrócić do Joanny, czy kobieta da radę zapomnieć o zdradzie?

🌺Moja opinia 8/10

🌺Autorka: @magdalenakrauzeautor

Książka "Zdradzona" jest pełna emocji, życiowych zawirowań i walki o siebie.

Joanna jest kobietą po 40stce, wiedzie...

Książka ma jeden dzień. Czytało mi się bardzo przyjemnie.
Jestem dumna z autorki ,że tak potrafiła przekazać uczucie zdradzonej kobiety.
W pewnym momencie miałam wrażenie ,że Joanna się ugnie i pozwoli mężowi wrzucić. Miłe zaskoczenie , bo wytrwała i nawet na nowo zaufała.
My kobiety jesteśmy silne i poradzimy sobie w każdej sytuacji ale jest jeden warunek! Musi nas ktoś wspierać a tu akurat była to sąsiadka.
Nie będę zdradzać fabuły bo po co?
Dodam ,że ja od momentu poznania się Joanny ze Szczepanem , widziałam ich wspólna przyszłość.
Lekka, przyjemna lektura. Polecam

Książka ma jeden dzień. Czytało mi się bardzo przyjemnie.
Jestem dumna z autorki ,że tak potrafiła przekazać uczucie zdradzonej kobiety.

To naprawdę bardzo kiepska książka, napisana prostym językiem, jakby była lekturą w przedszkolnej grupie Muchomorków. Autorka albo nigdy nie przeżyła zdrady, albo ma poziom emocji lokujący ją blisko zakresu wrażliwości organizmu jednokomórkowego. Nie ma tu grama bólu, rozpaczy, ani piekła, jakie przeżywa kobieta po zdradzie, są za to radosne przekomarzanki z mężem- zdrajcą w stylu "Chyba ty ..." . Strata czasu i pieniędzy.

Że niby książka dla kobiet? Przeczytałam. Nie to, że jest jakiś hicior wśród tych jakie lubię, ale negatywnej opinii nie mogę dać. Książka jest dobra i w dwa wieczory do poduszki machnąłem

Bardzo fajnie się czytało. Powieść wciągająca, fajnie się czytało, brakowalo mi kilku informacji o tym jak zaczął się romans męża Joanny i jego szczegóły.

Polecam

Całkiem dobry kawałek literatury obyczajowej.
Joanna to kobieta z jajami. Zmienia się stopniowo, jest pewna siebie i opiekuńcza.
Ciepła opowieść na zimowe dni, obowiązkowo z herbatką w ręce 😀

Całkiem dobry kawałek literatury obyczajowej.
Ciepła opowieść na zimowe dni, obowiązkowo z herbatką w ręce 😀

Kto powiedział, że tzw. literatura kobieca jest tylko dla kobiet? Bardzo polubiłem bohaterkę, silną, pełną emocji, wzgardzoną i zdradzoną kobietę. Konkretna babka, nie bawi się w ceregiele. Troszkę chyba naciągane, że sama nie wpadła na pomysł, iż chłop ma inną i musiała jej to wyklarować starsza pani. Gdzie się podziała słynna kobieca intuicja, dzięki której kobieta wie, co facet zrobi, zanim on o tym pomyśli. Najgorzej mają dzieci, a szczególnie gdy próbuje się nimi manipulować. Facetowi wydaje się, że jest ciągłym wojownikiem i ciężko znosi porażkę. Facet to samiec, któremu się zdaje, że wszystko jest jego zdobyczą. Aż trudno uwierzyć, że można być takim tumanem, by brać kobietę na litość, tak prymitywnie. Do tego nieudolnie. Brawo Aśka, dałaś radę.

To już kolejna książka Magdaleny Krauze, którą miałam przyjemność przeczytać.
Joanna to kobieta po czterdziestce, matka dwójki dzieci i oddana żona, spełniająca się również zawodowo. Mieszka w pięknym domu, za który wspólnie z mężem spłaca kredyt. Jednak sielankę zakłóca zachowanie jej męża. Robert przestał angażować się w życie rodzinne, nie zajmuje się ani obowiązkami domowymi, ani nie interesuje wychowaniem dzieci. Niestety okazuje się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Joanna bardzo dzielnie znosi tę wiadomość. Wyrzuca męża z domu i stara się nadal normalnie żyć, mimo rozdzierającego bólu.
Czy pozwoli Robertowi naprawić swój błąd?
Historia opowiedziana przez autorkę to opowieść o tym, jak silna potrafi być kobieta, jak wiele potrafi znieść. Nie tak łatwo daje się pokonać okolicznościom. I że zmiany, nawet te nie planowane mogą przynieść nam coś dobrego.

To już kolejna książka Magdaleny Krauze, którą miałam przyjemność przeczytać.

• Przeczytane 2020
  • Ebooki