Śladami przodków i miłości

Okładka książki Śladami przodków i miłości Katia Wolska
Okładka książki Śladami przodków i miłości
Katia Wolska Wydawnictwo: W.A.B. Seria: Pod gruszę literatura obyczajowa, romans
Pod gruszę
W.A.B.
2017-01-01
2017-01-01

Książka "Śladami przodków i miłości" opowiada o trzydziestodwuletniej zwariowanej dziewczynie Katie, która ma za miesiąc poślubić niby swoją miłość Piotra. Jednak przed zamążpójściem bardzo chce poznać tajemnicę swego przodka Vadima. Wyjeżdża na Mierzeję Wiślaną, gdzie prowadzi ją trop. Tam wszystko się zaczyna i wszystko się kończy. Zwariowana Katia uwielbia szybką jazdę, czyje się wtedy wolna jak ptak. Ściga się z przystojnym mężczyzną, on jak i ona nie poddają się tak łatwo. Takim zrządzeniem losu poznaje Pawła, mężczyzna od pierwszej chwili robi wrażenie na dziewczynie. Katia nawiązuje ciekawe znajomości i wdaje się w gorący romans z Pawłem, który nieoczekiwanie również prowadzi pewne prywatne śledztwo. Intrygująca znajomość przeistacza się w coś bardzo poważnego. Nie tylko połączył ich gorący romans, ale także przodkowie.
Autorka ma lekkie pióro, wyczarowała kawałek historii, czasy drugiej wojny światowej. Książka wabi czytelnika i zaciekawia, fabuła pomysłowa a wykonanie dobre. Czytałam z zaciekawieniem.

• Oddane/wymienione
  • Posiadam :)
  • Książka wersja kieszonkowa

Dodaj cytat z książki Śladami przodków i miłości