Temida umie kochać

Seria: Pod gruszę
Wydawnictwo: W.A.B.
giovanna

Książki pod gruszę Seria współczesnych książek obyczajowych oferujących rozrywkę, emocje, ucieczkę od codzienności Irka jest prawniczką specjalizującą się w odzyskiwaniu mienia – posiadłości, mieszkań, domów - odebranych przez współmałżonka, rodzinę lub państwo. Rozwiedziona, ma bardzo złe zdanie o mężczyznach. Teraz, na zlecenie bogatego i intrygującego Francuza Dominika, prowadzi sprawę...

Książki pod gruszę

Irka jest prawniczką specjalizującą się w odzyskiwaniu mienia – posiadłości, mieszkań, domów - odebranych przez współmałżonka, rodzinę lub państwo. Rozwiedziona, ma bardzo złe zdanie o mężczyznach. Teraz, na zlecenie bogatego i intrygującego Francuza Dominika, prowadzi sprawę niezwykłej kamienicy w centrum Warszawy. Wkrótce odkrywa, że z budynkiem wiąże się mroczna, kryminalna historia, a Dominik interesuje się nią nie tylko jako klient.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/