Terapia jak z filmu

Seria: Pod gruszę
Wydawnictwo: W.A.B.
ew_cia

Wrocław. Pola jest wziętą terapeutką. Energiczna i pewna siebie, lubi luksus – piękną biżuterię, auta i podróże. Żyje w namiętnym związku z interesującym muzykiem, planują ślub, dzieci i dom za miastem. Wszystko się zmienia, kiedy jedna z jej pacjentek, popełnia samobójstwo. Pola, załamana, próbuje zrozumieć przyczyny dramatycznej decyzji i przypomina sobie wątek, który pojawił się podczas terapii: dziewczyna otrzymywała tajemnicze anonimowe listy z konwalią. Idąc tym tropem, terapeutka odkrywa mroczną przeszłość jednego z wpływowych biznesmenów.

źródło opisu: sklep.gwfoksal.pl

źródło okładki: sklep.gwfoksal.pl