Joga 7/7

Wydawnictwo Kobiece
2019-05-15
2019-05-15
Ischim Odorowicz-Śliwa
joga zdrowie medytacja ćwiczenia mantry

Ciekawie opracowany program ćwiczeń

Ciekawie opracowany program ćwiczeń

Opis wykonania asan jest w miarę dobry, chociaż chwilami nie do końca rozumiałam, o co chodzi – gdyby nie to, że znam jogę już od lat, to mogłabym mieć problem… Chociaż może to właśnie kwestia tego, że podchodzę do niektórych pozycji za pomocą pamięci ciała, więc nawet nie skupiam się na tym, jak opisać wchodzenie do nich za pomocą słów? Mimo wszystko muszę przyznać, że ta książka okazała się być lepsza niż się spodziewałam. Chociaż faktycznie nie jest ona przeznaczona dla osób zaawansowanych, to zdecydowanie jest to bardzo przyjemny, krótki, ale w miarę konkretny poradnik dla tych, którzy chcieliby spróbować zaznajomić się z jogą. To może być Wasz punkt wyjścia.
Cała recenzja: bookeaterreality.pl

www.blonderka.pl

„Ciało odwdzięczy ci się zwiększoną energią, elastycznością i pozytywnymi emocjami”.

Chcesz zacząć ćwiczyć jogę? A może ćwiczyłaś kiedyś – tak jak ja – a teraz chcesz wprowadzić ją do swojego życia codziennego, nie na zajęciach grupowych lecz w zaciszu swojego domu? Jeśli na te pytanie Twoja odpowiedź zabrzmiała tak, to idealnie trafiłaś! Ta książka przybliży wam jogę, pokaże jak zacząć samemu, stopniowo bez rządnej presji!

„Zostaw przeszłość i przyszłość tam, gdzie się znajdują i ciesz się magią chwili – tu i teraz”.

Książka przekazuje nam dużo pozytywnej energii, uczy nas jak cieszy się każdym dniem i jak przy tym wszystkim wzmacniać organizm ćwiczeniami! Mamy przedstawiony każdy dzień tygodnia, a do niego opis i specjalne ćwiczenia. Świetne rozwiązanie! Każdy dzień tygodnia ma dla nas znaczenie, wiecie czemu jesteśmy zdołowaniu w poniedziałek… a piątek mamy więcej nadziei? Proste pytania, na które każdy z nas zna odpowiedź, lecz ta książka pokaże jak sprawić, aby każdy dzień był lepszy, a cały tydzień harmonijny! Nauczy nas jak czerpać energię nawet z poniedziałku!

„Kiedy uwolnisz lęk przed nieznanym, powinieneś poczuć dziecięcą radość”.

Ten poradni jest dla każdego, ale zwłaszcza dla osób początkujących, lub które już dawno temu zaprzestały praktykowania jogi, a pragną wrócić do niej, uzyskać wewnętrzny i zewnętrzny spokój. Da nam rady dla ciała i ducha – pakiet idealny.

www.blonderka.pl

• Nie ma na kundelku
  • Przek(a)r(a)tkowane
  • Zdrowie
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa

Dodaj cytat z książki Joga 7/7