Gobelin: Obrońca Rowan

Wydawnictwo: Mamania
Tapestry. Hound of Rowan
fantastyka młodzieżowa
Przeznaczenie

Po raz pierwszy w Polsce wyczekiwane wszystkie tomy fantastyczno-przygodowej serii Henry'ego H. Neffa, amerykańskiego autora i ilustratora, który wykreował niezwykły świat Akademii Rowan. Poruszający wyobraźnię cykl pełen magii, mitów, legend i nieprawdopodobnych zwrotów akcji na długo zostaje w pamięci. Kiedy Max Daniels ogląda w muzeum celtycki gobelin, ani się spodziewa, że jest to...

Kiedy Max Daniels ogląda w muzeum celtycki gobelin, ani się spodziewa, że jest to początek najbardziej niezwykłej przygody w jego życiu, która wpłynie na losy całego świata. Trafia do zagadkowej Akademii Rowan, gdzie razem z innymi wybrańcami przechodzi intensywne szkolenie. Wszystko ma jednak swoją mroczną stronę. Max musi stanąć do odwiecznej walki dobra ze złem i uwierzyć, że jest w nim moc zdolna powstrzymać budzące grozę zjawiska.

źródło opisu: https://mamania.pl/product-pol-336-Gobelin-Obronca-Rowan.html

źródło okładki: https://mamania.pl/product-pol-336-Gobelin-Obronca-Rowan.html