Tata Tadzika

Wydawnictwo: Zwierciadło
9788381320504
Ag2S

Ujmująca lekkość pióra. W zbiorze felietonów publikowanych w miesięczniku „Zwierciadło” Maciej Sthur opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa – od momentu tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka, Tadzika, po chwilę, w której syn kończy dwa lata. Tata Tadzika to kolejna książka, w której Maciej Stuhr potwierdza swój talent literacki i umiejętność oddania rzeczywistości w słowach....

Ujmująca lekkość pióra.

Urzeka wyobraźnią, wybornym poczuciem humoru i wrażliwością.

Tata Tadzika to bilet na czytelniczy seans, który rozbawi każdego.

źródło opisu: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/tata-tadzika.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/tata-tadzika.html

Szyszka | 2018-11-07
Przeczytana: listopad 2018

Książkę oceniam jako dobrą i chyba tylko tyle. Bardzo lubię p. Maćka i jego lekkość piórka połączoną z dobrym humorem i dystansem, ale w tym wypadku mam poczucie, że książka jest trochę na siłę. Dużo obrazków, pustych stron, duża czcionka... Już na starcie trzeba się nastawić, że jest to zbiór felietonów z gazety, a tam jak wiadomo ilość słów ograniczona i to po prostu czuć. Wątki poszczególnych tekstów ciekawe, opisy dowcipne i czasami błyskotliwie uszczypliwe, ale mało... no mało. Jakby nie było, pomysł na felietony, w których tato wprowadza Tadzika w życie świetny i na pewno jest to ciekawa pozycja dla młodych ojców. Między słowami można z niej wiele wyciągnąć.

Kasia | 2018-11-06
Na półkach: Legimi, Przeczytane
Przeczytana: 06 listopada 2018

Ciepła, zabawna.
Pan Maciej z humorem i dystansem do siebie opowiada jak to być tatą małego Tadka.

malenstwo_83 | 2018-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2018

Słabe...po Maćku spodziewałam się naprawdę śmiesznych felietonów, a szczerze, rozbawił mnie dosłownie jeden.

rysiolka | 2018-10-28
Na półkach: 2018, Przeczytane

Lekka, momentami zabawna, błyskotliwa. Doskonała na leniwe popołudnie.

alga | 2018-11-11
Kasia84 | 2018-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2018
KasiaCio | 2018-10-30
Przeczytana: 30 października 2018

„Tata Tadzika” od dziś w księgarniach

Maciej Stuhr, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy, na stałe związany z miesięcznikiem „Zwierciadło”, stworzył niezwykły cykl felietonów inspirowanych narodzinami jego syna Tadzika. Od 2016 roku co miesiąc pojawiał się kolejny epizod bawiącego do łez tekstu, z czego łącznie powstały 24 anegdoty zebrane w książkę. „Tata Tadzika” już dziś pojawi się na księgarskich półkach.

Patronaty tygodnia

Październik już w połowie, a wydawnictwa nie zwalniają tempa. Kolejna porcja patronatów serwisu lubimyczytac.pl, która musiała zostać brutalnie podzielona na pół. Powoli przestajemy nadążać za premierami. I czasami wydaje nam się, że regały zaczynają lekko skrzypieć. Ale to przecież nic groźnego, prawda?