Kobiety nieidealne. Iza

Nowe możliwości - są
Problemy dnia codziennego - są
Z górki i pod górkę - jest
Wątpliwości - są

Jak dobrze mieć szczęście i dostać do rąk książkę, która nauczy, pomoże zrozumieć, rozbawi i zostawi z niedosytem.
Podróż przez mały kawałek życia Izy rozbawił mnie do łez, utulał do snu i pokazał, że na nic nie jest za późno.

Polecam z całego serca!

Nowe możliwości - są
Problemy dnia codziennego - są
Z górki i pod górkę - jest
Wątpliwości - są

Podróż przez mały kawałek życia Izy rozbawił mnie do łez,...

Polecam.

Polecam.

Gorąco polecam całą serię.

Gorąco polecam całą serię.

Czy pracująca kiedyś w korpo Iza odnajdzie się w nowej dla niej rzeczywistości? Jakie niespodzianki przyniesie jej życie? Co odnajdzie w Kruszynianach?

Druga część cyklu o przyjaciółkach które, chociaż bardzo różne tworzą zgraną paczkę. Tym razem życie postanowiło poddać próbie Izę i skłonić ją by zastanowiła się, kim tak rzeczywiście jest. Tak jak poprzednia, tak i ta książka kupiła moje serce. Z jednej strony są tematy ważne, chociażby dorastanie nastolatków, relacje między matką i córką, a z drugiej wszystko to okraszone dobrym humorem, co sprawia, że przez historię po prostu się płynie. Przede mną jeszcze historie Joanny i Baśki. Już nie mogę się doczekać!

Tę książeczkę skwituje tylko tylko w sobie znany sposób , faktycznie można oszaleć od nadmiaru ojców książeczka super polecam

Dzisiaj przychodzę z recenzją drugiej części z cyklu Kobiety nieidealna. Tym razem główną bohaterką jest Iza. Iza to silna, niezależna kobieta, w której życiu wszystko ma swoje miejsce. Ma wspaniałego syna i cudowne przyjaciółki. Jednak pewnego dnia na jaw wychodzi rodzinna tajemnica, która postawi jej świat na głowie. Iza przekona się, że nie zawsze wszystko można zaplanować.

Ta część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż jej poprzedniczka. Uwielbiam Izę- jej główną bohaterkę. Uwielbiam silne, niezależne i konkretne kobiety, które nie tylko mówią ale także działają. Które walczą o swoje szczęście i nie boją się brać z życia garściami i właśnie taka jest Iza. Jej historię czytało mi się szybko i przyjemnie, ze względu na prosty język, którym napisana jest cała seria. Tempo akcji mi odpowiadało. Cenię tę serię także za humor- niejednokrotnie uśmiechałam się czytając o perypetiach przyjaciółek. To książki od kobiet dla kobiet, prawdziwe i szczere. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak rozdziałów, oj jak ja tego nie lubię, nigdy nie wiem kiedy zrobić przerwę. Ale poza tym jednym minusem zdecydowanie polecam tę część, dlatego też dostaje ode mnie 8/10.

Powieść pełna dobrego humoru. Dobra na bardziej i mniej pogodne dni.
Przyjaciółek (Iza, Magda, Joanna i Baśka) można pozazdrościć.
Choć...właściwie to nie.
Zazdrość to negatywna emocja. Takiej przyjaźni należy POGRATULOWAĆ.
Polecam. :-)

Powieść pełna dobrego humoru. Dobra na bardziej i mniej pogodne dni.
Przyjaciółek (Iza, Magda, Joanna i Baśka) można pozazdrościć.
Choć...właściwie to nie.
Zazdrość to negatywna emocja. Takiej przyjaźni należy POGRATULOWAĆ.
Polecam. :-)

Przeczytałam ją błyskawicznie, ale... Nie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że książka mi się podobała. Intrygowała mnie historia opisana na kartach powieści, śmiałam się nawet kilka razy, a na koniec wzruszenie delikatnie ścisnęło mi gardło. Jednak spodziewałam się wielu przedstawionych wydarzeń. Bohaterki powieści niby są skomplikowane, ale mam wrażenie, że jednowymiarowe. Przyczepię się również do braku rozdziałów - nie lubię tego bardzo! Ciężko jest zrobić sobie przerwę ;)
Mimo wszystko bawiłam się całkiem nieźle i raczej poczytam kolejne części tego cyklu ;)

Po tym jak Magda skradła mi serce przyszedł czas na Izę.
Kobietę petardę :D
Iza to szanowana , wysoko postawiona pani ze świata korpo. Ma syna, w połowie japończyka, który kilka dni w roku mieszka z nią a resztę skośnookiego taty. W tym swoim poukładanym życiu Iza ma jeden znak zapytania. Kim był jej tata? Gdy przez przypadek matka mówi, że zdjęcie w ramce, na którym rzekomo jest ojciec Izy to tylko model z gotowych ramek świat córki wywraca się do góry nogami.

A co może począć w tej sytuacji Iza? Po zakrapianym, a jakże, spotkaniu z przyjaciółkami postanawia odnaleźć ojca. Będzie nim arogancki, mocno stylowy były muzyk ? A może właściciel gospodarstwa agroturystycznego ? I tu pon raz kolejny spotkamy się z komizmem sytuacyjnym, śmiechem, złością, tajemnicami i łzami. I szczęścia i smutku. Jak to mówi młodzież kombo totalne.

Jak i w 1 tomie, styl pisania jest prosty, łatwo się go czyta. I jak zawsze 2 tom to integralna część 1 ale i 3 tomu. Powiem szczerze , dużo bym dała za takie przyjaciółki.

Po tym jak Magda skradła mi serce przyszedł czas na Izę.
Kobietę petardę :D

• Przeczytane 2019