Deep

Okładka książki Deep Kylie Scott
Okładka książki Deep
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 4) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Stage Dive (tom 4)
Editio Red
Editio
2018-11-20
2018-11-20
2015-03-31
Marcin Kuchciński

Okładka książki Playboy za sterami Vi Keeland, Penelope Ward
Playboy za ste... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Gliniarz Laurelin Paige, Sierra Simone
Gliniarz Laurelin Paige, Sie...

Czwarta część niestety najsłabsza.

Czwarta część niestety najsłabsza.

Mam po tej książce tylko 3 slowa w głowie : rockman; seksowny drwal. Cała seria poszła w 4 dni

Tęskniłam za tymi bohaterami! Trochę mi smutno, że to już koniec, chociaż tak naprawdę z całej serii tylko jeden tom naprawdę sprawił mi ogrom radochy, reszta była po prostu przyjemna.

Aż żal że to już ostatni tom. Trudno się rozstać z Stage Dive z pewnością będę często do nich wracać. Kocham. 😍

książka godna polecenia

książka godna polecenia

Z tego co się zorientowałam jest to czwarta część serii o zespole Stage Dive. Jest to jednak historia, która można spokojnie czytać bez znajomości poprzednich części.

❤️Lizzy studentka psychologii, która wie że grzeczne i ułożone dziewczyny nie zakochują się w gwiazdach rocka. Jednak po poznaniu Bena dostaje wręcz obsesji na jego punkcie, udaje jej się zdobyć numer telefonu mężczyzny, zaczynają więc pisać i dzwonić do siebie co mocno ich zbliża.
Upojna noc w Vegas po ślubie siostry dziewczyny, z jednej strony zbliża do siebie parę, z drugiej gdy Lizzy uświadamia sobie, że Ben zamierza ukrywać ich związek wyrzuca go z pokoju i próbuje również z pamięci. Nie jest to jednak łatwe zwłaszcza gdy po pewnym czasie na teście ciążowym pojawiają się dwie kreski.

🎸Ben basista zespołu Stage Dive, szalony, rozwiązły i bardzo imprezowy chłopak. Nie zamierza się wiązać, nie planuje dzieci ani rodziny. Jedna noc zmienia wszystko w jego życiu. Czy ta jedyna kobieta, o której nie potrafi zapomnieć zmieni go ? Ta jedna noc zmienia tak wiele a przecież Lizzy jest zakazana, nietykalna...

Jak wszyscy wiemy to co zakazane najbardziej kusi. Dlatego wogóle nie dziwi mnie, że tych dwoje tak się do siebie zbliża. Mimo że Ben walczy i się odsuwa, uczucia w końcu muszą wygrać...
Miło było mi poczytać coś tak innego 🙂 lekki romans z nutą erotyzmu, który nie był nachalny to połączenie idealne. Muzyka, rock and roll, imprezy i koncerty, świetny klimat tej książki jeszcze dodatkowo przyspiesza czytanie 🙂

Lekka i krótka powieść bo zaledwie 250 stron, napełniona naprawdę fajna akcją. Polecam Wam ją z czystym sumieniem🤩.

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Jak to ostatnio u mnie bywa zaczęłam książkę nie znając poprzednich części 🙈 "Deep. Stage Dive" Kylie Scott to bodajże czwarta już część serii. Nie bardzo mogłam wczuć się w tę historię głównie przez lektorkę, z którą jakoś nie połączyła mnie chemia. Na razie będę stroniła od audiobooków i pozostanę przy wersjach papierowych.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive. Uwielbia się bawić i nie w głowie mu stałe związki. Wie, że jedyna dziewczyna do której coś czuję jest poza jego zasięgiem.

Lizzy straciła dla Bena głowę choć wie, że nawet krótki romans nie wchodzi w grę, niemniej robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę chłopaka. Gdy w końcu dopina swego i spędzają razem upojną noc dziewczyna chce zapomnieć o gwiazdorze, niestety dwie kreski na teście ciążowym utrudniają jej to.

Historia Bena i Lizzy zaczęła się od przyjaźni, choć od początku oboje przeczuwali, że wyjdzie z tego coś więcej. Zawiły, przewrotny los spłatał ich drogi ze sobą wielokrotnie.

Klimat książki w gruncie rzeczy był fajny. Zabawne dialogi i cięte zaczepki słowne nadały książce sporo humoru.
Połączenie romansu z komedią bardzo dobrze się sprawdziło. Mocny rockowy akcent w tle nadal hostori drapieżności. Całość ułożyła się w ujmująca historię o zobowiązaniach, odwadze i odpowiedzialności za nasze czyny.

Na pewno z czasem nadrobię całą serię, i lepiej poznam jej bohaterów.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive....

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

Ostatnia książka z serii, chyba jednak najbardziej polubiłam Jim'a i David'a. Ben, bohater tej książki zachowywał się strasznie dziecinnie, co było mocno irytujące. Ogólnie wszystkie książki z serii miały identyczny schemat, co przy czwartej części było już trochę nudne i przewidywalne. Cała seria całkiem przyjemna.

• Muzycy