Mój zawodnik

Cykl: Mój zawodnik (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
The Player
karollllllla

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki, to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji, pożądania i bólu. Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się...

Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się okazuje, że uraz jest poważniejszy, niż przypuszczał, i konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę, doktora Daltona. Jednakże na pierwszej sesji zamiast doktora zjawia się jego córka, Scout.

Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii, a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Niemniej jest kobietą młodą, śliczną, bystrą, zadziorną i pełną ogromnego wdzięku. Prędko orientuje się, że nowe zadanie może okazać się bardzo trudne do wykonania. Po pierwsze, musi udowodnić, że ona — dziewczyna — może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie, bo ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby sprawić, by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie, musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia, i nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem.

Ma pozostać, ale to nie takie proste. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką, jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy, w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny, a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona, cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień, wszelkie granice zostają przekroczone, a kolejne bazy zdobywane raz po raz... Rozpoczyna się niezwykły, ekscytujący i najbardziej emocjonalny mecz, jaki kiedykolwiek miałaś okazję oglądać!

Pozwól się uleczyć i wracaj do gry!

źródło opisu: editio

źródło okładki: Editio

Weronika Pabianek | 2019-06-27
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Wcześniej czytałam "Sweet cheeks", wiedziałam więc czego się spodziewać. Poznajemy Eastona i Scout, oboje żyją w świecie baseballu. Ona jest fizjoterapeutką, a on zawodnikiem. Zaczyna się od ścięcia podczas pierwszej wizyty na rehabilitacji. Cięty język, pewność siebie to cechy które zbliżają do siebie ludzi, aby później zwykłe "lubienie się" przekształciło w coś więcej. Poznajemy dziewczynę, która chce spełnić marzenie ojca i chłopaka, który od wielu wielu lat ukrywa swoją największą wadę.

mala1x9 | 2019-05-14
Przeczytana: 09 maja 2019

Przyznaję, że jestem pozytywnie zaskoczona tą książką. Nie spodziewalam sie, że bedzie sie mi ja tak przyjemnie czytało. Tymczasem nie moge doczekac sie juz przeczytania kolejnej czesci, tym bardziej ze zakończenie było dosc zaskakujące :) Polecam dla fanek sportowych klimatów z przystojniakami w tle ;p

Martyna | 2019-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2019

Niby książka taka, jak każda inna, a jednak ma w sobie coś, co nie pozwala się od niej oderwać. Niby nic wyszukanego, a jednak coś przyciągającego. Po tym zakończeniu szybko sięgam po drugą część!

Marii | 2019-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2019

Przeczytałam, ale szału nie ma.. książka na raz , przeczytać i zapomnieć

Joanna J | 2019-02-26
Przeczytana: 20 lutego 2019

Tak to jest z oczekiwaniami, ze łatwo je zawieść, a moje oczekiwania względem tej książki po serii Driven były ogromne. Niby wszystko w opowiadaniu jest ok.Mamy zadziornych, sympatycznych i pięknych bohaterów. Mamy chemie i iskrzenie. Mamy tajemnice, która z każdą kolejną stroną jest mniej oczywista. Ale to wszystko jest takie średnie, nie pobudza emocji, nie sprawia że trudno nam się oderwać od lektury. Miło się czytało, ale ta historia nie pozostanie długo w mojej głowie

Snieznooka | 2019-02-04

Wiecie, co zauważyłam? Ostatnio bardzo często sięgam po ”kobiece książki”, w których akcja rozgrywa się w świecie sportu, seria Real Katy Evans, „Revived” Samanthy Towle, „Driven” K.Bromberg i bardzo to mi się podoba. Nie często mamy styczność z takimi dobrze wykreowanymi, zadziornymi, pełnymi pasji bohaterami. Twórczość autorki poznałam dzięki serii „Driven”, wiem też, że nie osiadła na laurach i prężnie brnie do przodu, pisząc coraz to nowe książki. Czego możemy się spodziewać po książce?

„Nie lubię grać według zasad. Kontrakt jest interesem, Scout. Ale to? Ty i ja? To przyjemność.”

Bohaterem książki jest Easton Wylder, który jest gwiazdą baseball’u, spor jest całym jego życiem, uwielbia tą adrenalinę, rywalizację i krzyki kibiców z trybun. To mężczyzna pełen pasji, gotowy do walki o zwycięstwo, nie zamierzający poddać się zbyt łatwo. Po pewnym niefortunnym meczu nabawił się poważnej kontuzji barku, która wyeliminowała go z boiska na długi czas. Nie obyło się bez kosztownej...

Gabi | 2019-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2019

Santiago jego największy wróg powoduje kontuzje i wyklucza Eastona z gry na kilka miesięcy , podpisuje dokument nie czytając go pod wpływem ogromnego bólu, nie wie jakie konsekwencje go przez to czekają . Jego rehabilitacji podejmuje się Scout córka najlepszego fizjoterapeuty. Zbliżają się do siebie zdradzają swoje najgłębsze tajemnice, obawy. Gdy Scout ma zdać sprawozdanie z tego czy Easton może wrócić do gdy przez zbieg okoliczności dostrzega dokument, który podpisał Easton, on jeszcze nie wie jak bardzo. Ktoś bardzo chce zniszczyć jego ale dlaczego?

Ria | 2018-12-10
Przeczytana: 02 grudnia 2018

Jeśli mnie już trochę znasz, to wiesz, że nie potrafię się oprzeć powieściom, gdzie główna bohaterka jest fizjoterapeutką lub studentką fizjoterapii. Ciekawe dlaczego? 😜 A jak dodać do tego seksownego sportowca... Co mogę powiedzieć? Zawsze daję wtedy książce chociaż szansę. Tak też było tym razem. I na całe szczęście się nie zawiodłam.

Easton to typowy gracz - seksowny, uparty, waleczny, a na dodatek jajcarz. Choć na pierwszy rzut oka - kilka pierwszych rozdziałów - wydaje się być dupkiem, to szybko zmieniłam o nim zdanie. Muszę przyznać, że całkiem fajny z niego facet! Dużo w nim sprzeczności, a na dodatek ma niełatwą relację z chorą matką oraz poniekąd despotycznym ojcem - legendą baseballu.

Scout spotyka go, gdy wypełnia ostatnią wolę umierającego ojca - światowej sławy fizjoterapeuty sportowego. Jej zadaniem jest zdobycie kontraktu z drużyną Aces.

Tylko jak się oprzeć Wylderowi, który z dnia na dzień wydaje się być coraz fajniejszym mężczyzną? Oprócz swojej urody,...

Lotka | 2018-12-07

Recenzja pochodzi z bloga http://whothatgirl.blogspot.com/2018/12/moj-zawodnik-k-bromberg.html

Easton Wylder jest gwiazdą baseball'u - sport jest dla niego bardzo ważny. Niestety, został wyłączony z gry z powodu kontuzji, która jak się potem okazuje, była celowa.
Skutki są poważniejsze niż by się spodziewał. Powrót do gry nie będzie taki prosty, bowiem wymagana jest dłuższa rehabilitacja.
Klub pragnie zapewnić mu jak najlepszą opiekę, dlatego też zatrudnia znanego i szanownego fizjoterapeutę - doktora Daltona. Tyle, że na pierwszym spotkaniu pojawia się jego córka, Scout.

Dziewczyna zajmuje się fizjoterapeutą Easton'a na życzenie swojego ojca. Oprócz tego musi udowodnić, że posiada odpowiednie umiejętności, by ten zawodnik wrócił prędko na boisko. Zadanie nie jest proste. Scout to piękna, zadziorna dziewczyna, która potrafi odpyskować. Jest również profesjonalna. Ale kiedy musi dotykać to seksowne wysportowane ciało, wie już, że wcale nie będzie tak łatwo. Będzie mieć problem z...

Melania1987 | 2018-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 04 grudnia 2018

Na początku ciężko mi było wejść w tą książkę, ale później nie mogłam się od niej oderwać
Easton to arogancki, pewny siebie sportowiec, ale z drugiej strony to osoba o dobry sercu, która wspiera organizację charytatywne, jest synem sławnego ojca, z mamą alkoholiczką. Wszyscy myślą że wszystko zostało mu podane na tacy, jednak wszystkie te osoby się mylą, sam zapracował na to gdzie teraz się znajduje.
Scout jest dziewczyną która poszła w ślady ojca i została fizjoterapeutką sportowców. Jest dziewczyną wrażliwą, boi się że jeżeli kogoś pokocha to ta osoba od niej odejdzie. Straciła brata, mama od nich odeszła i teraz jeszcze chory ojciec za dużo zmartwień ma na swoje barkach.
Esaston nabawił się kontuzji podczas jednego z meczów Scout ma mu pomóc wrócić do formy. Na początku nie darzą się za bardzo sympatią, ale z czasem się to zmienia.
Jest to kolejna książka tej autorki którą z przyjemnością przeczytałam, momentami miałam skojarzenia z serią Driven.
Jestem ciekawa jak się potoczą...