Okładka książki Pożądany przyjaciel Kylie Scott
Wydawnictwo Luna
2022-08-10
2022-08-10
2021-07-13

Tragiczny wypadek może odmienić całkowicie twoje życie.

Tak jednym zdaniem można podsumować tą książkę.

Historia nie jest skomplikowana i nie zostanie raczej na dłużej w mojej pamięci.

Anna po wypadku nie ma do czego wracać i próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji. Pomaga jej w tym nowy współlokator, a jak wiemy od przyjaciół do kochanków jest cienka linia, którą ciężko nie przekroczyć.

Tragiczny wypadek może odmienić całkowicie twoje życie.

Tak jednym zdaniem można podsumować tą książkę.

Średnio mi się podobała ale bardzo szybko ja przeczytałam

Średnio mi się podobała ale bardzo szybko ja przeczytałam

szczerze powiedziawszy to sie rozczarowalam. nudna ta ksiazka. po tej autorce spodziewalam sie czegos lepszego. I w ogole =brak jakoegoloqiek info ze to II tom bo poerwszym był "druga szanasa"

Pożądany przyjaciel

Anna miała wypadek samochodowy i wpadła w śpiączkę. Pewnego dnia budzi się z niej i odkrywa, że życie toczyło się dalej, ale już bez niej. Jej kochany mąż zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką i nawet w pracy już Anne zastąpiono. Pewnego dnia kobieta spotyka nieznajomego, który był świadkiem w dniu wypadku i uratował jej życie. To spotkanie wszystko zmienia. Co ono może zmienić🤔
Dlaczego zdradził ją mąż i przyjaciółka? 🤔
Leif Larsen jest tatuażysta, lubi żartować i ma miano podrywacza. Mężczyzna chce jej pomóc w wyjściu z małżeństwa i rozpoczęciu nowego życia. To wydaje się doskonałym sposobem na odwrócenie uwagi od traumy. Ale czy na pewno? 🤔 Kiedy nagle on potrzebuje nowego współlokatora, to zaprasza Annę, by razem z nim ruszyła w drogę. Czy ona się zgodzi? 🤔
Czy Anne i Leif coś połączy? 🤔
Czy będzie między innymi jakie uczucie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

W tej pozycji moją uwagę bardzo przykuła okładka, ponieważ jestem sroką okładkową. Książkę czyta się bardzo szybka, zaciekawia od pierwszej strony. Ta pozycja była moja pierwsza od autorki i bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznać jej pióro, jest ono lekkie, autorka napisała świetna historie. Ja na pewno będę chciała przeczytać inne jej książki. Podczas czytania targały mnie różne emocje, które potrafiły nawet wywołać łzy. Szkoda mi było czasem Anny bo tak dużo musiała przejść.

Polecam Wam ogromnie 😍 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwoluna

Pożądany przyjaciel

Uwielbiam Leifa. Jest swietnym facetem nie dziwie sie ze Anna tak szybko sie w nim zadluzyla no bo jak go nie kochac:D sama postac Ani tez bardzo dobrze napisana. Nie dala sobie dziewczyna w kasze dmuchac , brawo. Cala ksiazka moze nie jakis wysokich lotow ale przez bardzo dobrze wykreowane postacie czytalo mi, sie bardzi dobrze. Polecam

"Pożądany przyjaciel" Kylie Scott to pierwsza powieść autorki, którą miałam okazję przeczytać. Czy było to udane spotkanie z twórczością? Było spoko ;) Nie było wielkiego wow, podobało mi się i tyle ;)

Historia Anny i Leifa, ludzi których połączyła wspólna przeszłość, a mianowicie wypadek, w wyniku, którego Anna zapadła w śpiączkę. Gdy ona zbierała siły życie toczyło się dalej. Niestety po przebudzeniu nie wszystko było tak jak być powinno. Wręcz można by powiedzieć, że nieszczęścia chodzą parami, a wypadek to zapoczątkował :(

Historia wywołująca w czytelniku wiele emocji, choć nie tak wielkich jakbym chciała. Bynajmniej na mnie nie zadziałały w 100%, ale czułam ogromny potencjał tej historii więc nie wiem sama co jest.... Może to przesyt takich książek? Bo ostatnio nad wyraz dobrze "wchodzą" mroczne powieści. Chyba czas chwilowo na właśnie takie się przerzucić.

Niemniej jeśli lubicie życiowe, niebanalne i wywołujące emocje powieści to mogę Wam z czystym sumieniem polecić właśnie tę książkę. Myślę, że będziecie się przy niej dobrze bawić, czego Wam życzę ;)

2054

To był bardzo przyjemny romans między przyjaciółmi. Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś w śpiączce po wypadku samochodowym, budząc się siedem miesięcy później tylko po to, by dowiedzieć się, że twój dupek, mąż, zdradził cię z najlepszą przyjaciółką, kiedy ciebie nie było?
Uwielbiałam Leifa Larsena, brata Eda z „Drugiej szansy”, który był wszystkim, co dobre i słuszne w tym świecie. Anna potrzebowała dobrego przyjaciela w swoim życiu, zanim znów będzie mogła nawiązać związek. Leif był na tyle sprytny, żeby to sobie uświadomić. Byłam całkowicie zaangażowana w ich związek i widać było, że się uzupełniają. Wraz z rosnącą niezależnością Anny od męża zaczęła rozwijać swój kręgosłup i podobało mi się, że Leif nie miał nic wspólnego z jej upodmiotowieniem. Była silną kobietą samą w sobie tak, że jej były mąż i była „najlepsza” przyjaciółka nie mieli szans by w jej „nowym” życiu namieszać.
Ta książka jest krótka i myślę, że przydałoby się jej trochę więcej akcji i głębi, gdy doszło do wypadku Anny. Wiemy tylko, że to był strzał i ucieczka, nie ma zbyt wielu spekulacji ani nawet rozmów o facecie, który spowodował wypadek. Więc nagłe pojawienie się jego przyszło trochę znikąd.
Pause spodoba się czytelnikom, którzy lubią złożoną historię przezwyciężania straty i ponownego odnajdywania radości oraz miłości.

• Kylie Scott
  • Ebook 📱
  • Sprzedane

Dodaj cytat z książki Pożądany przyjaciel