Deep

Okładka książki Deep Kylie Scott
Okładka książki Deep
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 4) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Stage Dive (tom 4)
Editio Red
Editio
2018-11-20
2018-11-20
2015-03-31
Marcin Kuchciński

2078

Tęskniłam za tymi bohaterami! Trochę mi smutno, że to już koniec, chociaż tak naprawdę z całej serii tylko jeden tom naprawdę sprawił mi ogrom radochy, reszta była po prostu przyjemna.

Z tego co się zorientowałam jest to czwarta część serii o zespole Stage Dive. Jest to jednak historia, która można spokojnie czytać bez znajomości poprzednich części.

❤️Lizzy studentka psychologii, która wie że grzeczne i ułożone dziewczyny nie zakochują się w gwiazdach rocka. Jednak po poznaniu Bena dostaje wręcz obsesji na jego punkcie, udaje jej się zdobyć numer telefonu mężczyzny, zaczynają więc pisać i dzwonić do siebie co mocno ich zbliża.
Upojna noc w Vegas po ślubie siostry dziewczyny, z jednej strony zbliża do siebie parę, z drugiej gdy Lizzy uświadamia sobie, że Ben zamierza ukrywać ich związek wyrzuca go z pokoju i próbuje również z pamięci. Nie jest to jednak łatwe zwłaszcza gdy po pewnym czasie na teście ciążowym pojawiają się dwie kreski.

🎸Ben basista zespołu Stage Dive, szalony, rozwiązły i bardzo imprezowy chłopak. Nie zamierza się wiązać, nie planuje dzieci ani rodziny. Jedna noc zmienia wszystko w jego życiu. Czy ta jedyna kobieta, o której nie potrafi zapomnieć zmieni go ? Ta jedna noc zmienia tak wiele a przecież Lizzy jest zakazana, nietykalna...

Jak wszyscy wiemy to co zakazane najbardziej kusi. Dlatego wogóle nie dziwi mnie, że tych dwoje tak się do siebie zbliża. Mimo że Ben walczy i się odsuwa, uczucia w końcu muszą wygrać...
Miło było mi poczytać coś tak innego 🙂 lekki romans z nutą erotyzmu, który nie był nachalny to połączenie idealne. Muzyka, rock and roll, imprezy i koncerty, świetny klimat tej książki jeszcze dodatkowo przyspiesza czytanie 🙂

Lekka i krótka powieść bo zaledwie 250 stron, napełniona naprawdę fajna akcją. Polecam Wam ją z czystym sumieniem🤩.

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Jak to ostatnio u mnie bywa zaczęłam książkę nie znając poprzednich części 🙈 "Deep. Stage Dive" Kylie Scott to bodajże czwarta już część serii. Nie bardzo mogłam wczuć się w tę historię głównie przez lektorkę, z którą jakoś nie połączyła mnie chemia. Na razie będę stroniła od audiobooków i pozostanę przy wersjach papierowych.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive. Uwielbia się bawić i nie w głowie mu stałe związki. Wie, że jedyna dziewczyna do której coś czuję jest poza jego zasięgiem.

Lizzy straciła dla Bena głowę choć wie, że nawet krótki romans nie wchodzi w grę, niemniej robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę chłopaka. Gdy w końcu dopina swego i spędzają razem upojną noc dziewczyna chce zapomnieć o gwiazdorze, niestety dwie kreski na teście ciążowym utrudniają jej to.

Historia Bena i Lizzy zaczęła się od przyjaźni, choć od początku oboje przeczuwali, że wyjdzie z tego coś więcej. Zawiły, przewrotny los spłatał ich drogi ze sobą wielokrotnie.

Klimat książki w gruncie rzeczy był fajny. Zabawne dialogi i cięte zaczepki słowne nadały książce sporo humoru.
Połączenie romansu z komedią bardzo dobrze się sprawdziło. Mocny rockowy akcent w tle nadal hostori drapieżności. Całość ułożyła się w ujmująca historię o zobowiązaniach, odwadze i odpowiedzialności za nasze czyny.

Na pewno z czasem nadrobię całą serię, i lepiej poznam jej bohaterów.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive....

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

książka godna polecenia

książka godna polecenia

Aż żal że to już ostatni tom. Trudno się rozstać z Stage Dive z pewnością będę często do nich wracać. Kocham. 😍

Ostatnia książka z serii, chyba jednak najbardziej polubiłam Jim'a i David'a. Ben, bohater tej książki zachowywał się strasznie dziecinnie, co było mocno irytujące. Ogólnie wszystkie książki z serii miały identyczny schemat, co przy czwartej części było już trochę nudne i przewidywalne. Cała seria całkiem przyjemna.

Mam po tej książce tylko 3 slowa w głowie : rockman; seksowny drwal. Cała seria poszła w 4 dni

Czwarta część niestety najsłabsza.

Czwarta część niestety najsłabsza.

• Muzycy