Deep

Okładka książki Deep
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 4) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-11-20
Data 1. wydania:
2015-03-31
Marcin Kuchciński

Tęskniłam za tymi bohaterami! Trochę mi smutno, że to już koniec, chociaż tak naprawdę z całej serii tylko jeden tom naprawdę sprawił mi ogrom radochy, reszta była po prostu przyjemna.

Aż żal że to już ostatni tom. Trudno się rozstać z Stage Dive z pewnością będę często do nich wracać. Kocham. 😍

książka godna polecenia

książka godna polecenia

To jedna z niewielu serii które przeczytałam więcej niż raz. Gdy na grupach pyta ktoś „-Co polecicie w klimacie rockowym?” Od razu nasuwa mi się ten tytuł. Historia Davida i Evelyn jest tak nieprawdopodobna, że aż się rozmarzyłam. Tom o Malcolmie spodobał mi się chyba najbardziej. Bez dwóch zdań to oryginalny egzemplarz. Jimm i Lena? Duet niemożliwy. A jednak☝️ I Ben i Lizzy jako urocza choć nieco zagubiona para też dali radę.
Dla takich chwil sięgam po książki. Ta seria bardzo przypadła mi do gustu i mam nadzieję że i Wam się spodoba bo wciąga, hipnotyzuje i uzależnia. Każdy tom to historia innej pary, ale wątki wiążą się ze sobą i najlepiej czytać je po kolei.
To petarda nadająca się do 🔝10🧨

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

Cała seria mega ❤
Wesoła, z happy endem i fajną historią.

Z tego co się zorientowałam jest to czwarta część serii o zespole Stage Dive. Jest to jednak historia, która można spokojnie czytać bez znajomości poprzednich części.

❤️Lizzy studentka psychologii, która wie że grzeczne i ułożone dziewczyny nie zakochują się w gwiazdach rocka. Jednak po poznaniu Bena dostaje wręcz obsesji na jego punkcie, udaje jej się zdobyć numer telefonu mężczyzny, zaczynają więc pisać i dzwonić do siebie co mocno ich zbliża.
Upojna noc w Vegas po ślubie siostry dziewczyny, z jednej strony zbliża do siebie parę, z drugiej gdy Lizzy uświadamia sobie, że Ben zamierza ukrywać ich związek wyrzuca go z pokoju i próbuje również z pamięci. Nie jest to jednak łatwe zwłaszcza gdy po pewnym czasie na teście ciążowym pojawiają się dwie kreski.

🎸Ben basista zespołu Stage Dive, szalony, rozwiązły i bardzo imprezowy chłopak. Nie zamierza się wiązać, nie planuje dzieci ani rodziny. Jedna noc zmienia wszystko w jego życiu. Czy ta jedyna kobieta, o której nie potrafi zapomnieć zmieni go ? Ta jedna noc zmienia tak wiele a przecież Lizzy jest zakazana, nietykalna...

Jak wszyscy wiemy to co zakazane najbardziej kusi. Dlatego wogóle nie dziwi mnie, że tych dwoje tak się do siebie zbliża. Mimo że Ben walczy i się odsuwa, uczucia w końcu muszą wygrać...
Miło było mi poczytać coś tak innego 🙂 lekki romans z nutą erotyzmu, który nie był nachalny to połączenie idealne. Muzyka, rock and roll, imprezy i koncerty, świetny klimat tej książki jeszcze dodatkowo przyspiesza czytanie 🙂

Lekka i krótka powieść bo zaledwie 250 stron, napełniona naprawdę fajna akcją. Polecam Wam ją z czystym sumieniem🤩.

Jak to ostatnio u mnie bywa zaczęłam książkę nie znając poprzednich części 🙈 "Deep. Stage Dive" Kylie Scott to bodajże czwarta już część serii. Nie bardzo mogłam wczuć się w tę historię głównie przez lektorkę, z którą jakoś nie połączyła mnie chemia. Na razie będę stroniła od audiobooków i pozostanę przy wersjach papierowych.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive. Uwielbia się bawić i nie w głowie mu stałe związki. Wie, że jedyna dziewczyna do której coś czuję jest poza jego zasięgiem.

Lizzy straciła dla Bena głowę choć wie, że nawet krótki romans nie wchodzi w grę, niemniej robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę chłopaka. Gdy w końcu dopina swego i spędzają razem upojną noc dziewczyna chce zapomnieć o gwiazdorze, niestety dwie kreski na teście ciążowym utrudniają jej to.

Historia Bena i Lizzy zaczęła się od przyjaźni, choć od początku oboje przeczuwali, że wyjdzie z tego coś więcej. Zawiły, przewrotny los spłatał ich drogi ze sobą wielokrotnie.

Klimat książki w gruncie rzeczy był fajny. Zabawne dialogi i cięte zaczepki słowne nadały książce sporo humoru.
Połączenie romansu z komedią bardzo dobrze się sprawdziło. Mocny rockowy akcent w tle nadal hostori drapieżności. Całość ułożyła się w ujmująca historię o zobowiązaniach, odwadze i odpowiedzialności za nasze czyny.

Na pewno z czasem nadrobię całą serię, i lepiej poznam jej bohaterów.

Ben to członek kultowej kapeli Stage Dive....

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Historia nawet nawet.

Deep opowiada historię Bena i Lizzy- młodszej siostry Annie. Ach ta szalona pierwsza miłość. Gdy Lizzy zobaczyła Bena po raz pierwszy od razu wzięła go na celownik. On, najmniej ułożony ze wszystkich chłopaków, nie istniało dla niego takie określenie jak stały związek, na dodatek był dużo od niej starszy. Jednak ona gdy tylko go zobaczyła wiedziała, że to jest to (i nie było to jednostronne uczucie). Co ciekawe, wbrew wszystkiemu, oni najpierw się zaprzyjaźniają. Jednak gdy jedna noc zmienia się w pamiątkę na resztę życia Ben staje się dziecinny i nie potrafi sobie poradzić z sytuacją, zostawiając Lizzy samą sobie na długi czas. Ogromny facet, która boi się zobowiązania i przeraża go fakt, że jego klejnoty rodowe działają sprawnie tylko przy kobiecie, którą kocha. Serio, miałam ochotę go udusić przez połowę książki! Bardzo burzliwa relacja, bardzo chwiejny i dziecinny bohater, choć cała sprawa jest przedstawiona realistycznie to znowu- szkoda mi Lizzy. Młoda, ciężarna i jeszcze ma zafundowaną jazdę bez trzymanki z facetem, któremu oddała serce dawno temu. Powinna wyjechać o wiele wcześniej i nie wracać do tego durnia zanim na kolanach po nią nie przyjdzie! Ale to tylko moje zdanie… ;-) Z uwagi na całą tą chwiejność ich relacji lądują na trzecim miejscu wśród moich par Stage Dive, choć nie mogę zaprzeczyć, że ich relacja dała czytelnikowi dużo emocji, ponadto widzieliśmy powolne dojrzewanie Bena. Fun fact- wszystkie poprzednie historie opowiedziane oczami dziewczyn opisywały Bena jako ogromnego, faceta-skałę, jednak nieposiadającego uroku osobistego i nie będącego przystojnym w oczywisty sposób. Jednak sposób postrzegania go przez zakochaną Lizzy- wow, jak to miłość człowiekowi świat przysłania! Ciekawa perspektywa ;-)
Chciałabym jeszcze podkreślić, że ogromnym plusem całej serii jest kwestia przedstawienia kobiet. W swoich oczach widzą się jako nieidealne, nie pasujące do panujących standardów piękna. Jednak dla ich mężczyzn są najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju i bardzo podobał mi się pomysł autorki na takie przedstawienie relacji. Bo miłość to … no, miłość, po prostu ;-)

Ben... och ten Ben...
Facet, który kojarzy swój luzacki styl życia i w żadnej perspektywie nie przewiduje związku.
Lizzy to dziewczyna, która jest po uszy zakochana,do tego stopnia, że daje mu odejść.
Przewrotnie losu powoduje, że ich drogi co chwila się przecinają.
Mnóstwo kolorów w całej serii, uwielbiam całą i mocno polecam.

Ben... och ten Ben...
Przewrotnie losu powoduje, że ich drogi co chwila się przecinają.
Mnóstwo kolorów w całej serii, uwielbiam całą i mocno polecam.