Mr. President. Biały dom

Okładka książki Mr. President. Biały dom Katy Evans
Okładka książki Mr. President. Biały dom
Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Biały dom (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Biały dom (tom 1)
Mr. President.
Wydawnictwo Kobiece
2018-08-17
2018-08-17
Gabriela Jakubowska

Zachęcona poleceniem bliskich osób dość spontanicznie sięgnęłam po tę pozycję. Spodziewałam się akcji z prawdziwego zdarzenia. Niecodziennie mamy do czynienia z próbą opisu kampanii prezydenckiej przez autorów powieści fabularnych.
Akcja z początku dość tajemnicza. Powstają pytania: jak się poznali, czy na moment wyborów byli w związku, jak długo trwa ich relacja. Ja zastanawiałam się także, jaka jest różnica wieku między Charlotte a Mattem.
Dość często odczuwałam narrację Charlotte jako "jęczenie" bohaterki. Jej rozterki mogą przyprawić o ból głowy.
Tempo, które nadała autorka tej powieści jest niczym smoła. Rozkręca się bardzo powoli. Główny bohater, Matt mógłby być bardziej stanowczy i decyzyjny. Chyba każdy z nas jest w stanie znaleźć 5 minut dla wybranki swego serca?
Sceny erotyczne nie są wulgarne, tutaj plus. Czytało się całkiem przyjemnie.
Oceniam za pomysł, kreację bohaterów, napięcie.
Minus za tempo akcji, niedokładność.
Lekka lektura, narracja +/-.

Takie nie do końca... Po zakończeniu w ogóle nie wiem co mam myśleć i raczej ocenię jako całość, bo póki co jest takie bardziej meh z potencjałem. Fajnie by było jednak, jakby było trochę więcej fabuły, bo jakby wyciąć wszystkie powtarzające się sceny erotyczne (która są jak kopiuj-wklej),to spokojnie wyszedłby jeden tom pewnie xd.

Facet z marzeń startuje na najwyższy urząd. Przeszkadza mu pożądanie do rudej stażystki. Potem jest konsumpcja namiętności - całkiem niezła. On wygrywa, ona odchodzi. Czytadło, ale zgrabne.

Zazwyczaj tego typu książki czyta mi się podobnie i po chwili mnie nudzą, z tą było inaczej. Zaciekawił mnie przystojny kandydat na prezydenta Maty i niepozorna, cicha Charlotte, która szybko zyskała wysokie stanowisko w kampanii wyborczej. Niektóre rzeczy w książce były dla mnie oczywiste inne mniej. Jednak byłam pewna, że jest to jedna książka, a nie wstęp do drugiej części i właśnie moje serce zostało złamana na pół, nie przygotowałam się na to i nie mam drugiej części 😰😰😰. Muszę teraz żyć w napięciu, co wogole mi jest nie po tak.
Książka ciekawa, fajna, lekką. Polecam

Bardzo lakoniczna, pozbawiona ciągu przyczynowo-skutkowego i jakiegokolwiek budowania napięcia. Nie nazwałabym tego też powieścią erotyczną (a pod taką kategorią znalazłam ją w bibliotece).

MR. PRESIDENT Katy Evans @authorkatyevans Tom 1 „Biały dom”@wydawnictwo.kobiece

😥Moja ocena 2/10.

😢Charlotte jest córką senatora oraz przyjaciela ojca Matthew. Po raz pierwszy poznali się bardzo młodo i już po tym spotkaniu coś ich połączyło. Gdy po śmierci ojca Matt Hamilton postanawia przejąć jego dziedzictwo i zostać kolejnym prezydentem postanawia poprosić Charlotte o pomoc w kampanii wyborczej. Z każdym dniem spędzonym razem ich relacja staje się coraz głębsza.

⬇️RECENZJA⬇️

😢Niestety zdecydowanie się zawiodłam, oczekiwałam ciekawego wątku, gdyż nigdy nie spotkałam się z tego typu fabuła w romansach. Dostałam niestety płytką, nudną i nic niewnoszącą opowieść o dwóch zakochanych w sobie ludziach. O ile po samym opisie byłam niesamowicie ciekawa, tak już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że to nie to. Całą książkę miałam trochę nadziei na jakiś zwrot akcji, niestety się przeliczyłam. Większość rozdziałów bohaterowie powtarzają, że nie mogą ze sobą być i to może ich narażać, a i tak kończą w łóżku. Dialogi, czy nazwany tak przez bohaterkę flirt był tak słaby i pospolity, że po prostu łapałam się za głowę. Jedynym ciekawym wątkiem była chyba sama w sobie kampania wyborcza oraz śmierć ojca Matthew.

😢Moim zdaniem szkoda na nią czasu, nie polecam nikomu. Po drugą część na pewno nie sięgnę. Miałam ochotę na coś kreatywnego, a dostałam monotonną fabułę.

😢Ulubionej sceny nie mam, omijałabym tą książkę szerokim łukiem.

MR. PRESIDENT Katy Evans @authorkatyevans Tom 1 „Biały dom”@wydawnictwo.kobiece

😥Moja ocena 2/10.

Bardzo podobała mi się książka. Historia ciekawa i romantyczna. Połączenie polityki i miłości. Ciesze się, że jest druga część, bo czuje niedosyt po tej i chętnie poczytam o dalszych losach bohaterów.

Bardzo ciekawa, to moja druga książka o tematyce politycznej.
Jednak to był chyba najbardziej zakazany romans o jakim czytałam. I nie powiem..momentami przeszkadzało mi jak bardzo uwięzieni są w tej bańce. Mam nadzieję, że drugi tom otworzy im drzwi na miłość.

Bardzo ciekawa, to moja druga książka o tematyce politycznej.

Wciągająca historia, pomimo ze nie lubię książek z wątkiem politycznym. Czytałam z ciekawością , co będzie dalej z bohaterami , jak rozwiążą swoje sprawy na równi z kampania . Polecam .

• Przeczytane w 2018