Bang

Tłumaczenie: Dorota Lachowicz
Cykl: Czarny lotos (tom 1)
Wydawnictwo: NieZwykłe
Bang
+18, Contemporary, Dark, New Adult, Romans
Bezimienna

Mówią, że ten, kto mści się na drugiej osobie, traci część swojej niewinności. Ale ja nie jestem niewinna. Już od dawna. Zostałam okradziona z niewinności. Odebrano mi los, który był mi pisany. Duszę, z którą przyszłam na świat. Rubinowe serce osadzone w życiu pełnym nadziei i marzeń. To wszystko odeszło. Przepadło. Nigdy nawet nie miałam wyboru. Opłakuję tamto życie. Rozpaczam nad...

Mówią, że ten, kto mści się na drugiej osobie, traci część swojej niewinności.
Ale ja nie jestem niewinna.
Już od dawna.

To wszystko odeszło.
Przepadło.

Nigdy nawet nie miałam wyboru.
Opłakuję tamto życie. Rozpaczam nad każdym „co by było, gdyby...”.
Ale z tym już koniec.
Jestem gotowa odebrać to, co zawsze mi się należało.

Jednak każdy plan ma jakiś słaby punkt. Czasem jest nim serce.

Recenzje

„Długo moglibyśmy opowiadać o tym, jak niepokojąca, fascynująca i porywająca jest ta historia. Ryzykowna koncepcja fabuły i postaci wymagała odwagi, jednak [E.K.] udało się stworzyć dzieło szokujące i trzymające w napięciu. Od Bang nie dało się oderwać, a efekt końcowy był po prostu znakomity! Owacja na stojąco!”.
Totally Booked

„E.K. Blair stworzyła złożoną łamigłówkę. Utkana przez nią tajemnica wciągała mnie coraz głębiej w mroczną sieć zemsty, pełną postaci o tak wielu różnych obliczach, że trudno jest odróżnić prawdę od fałszu”.
Pepper Winters, autorka bestsellerów New York Timesa

„Bang to mroczna, pokręcona opowieść, która wstrząśnie wami i sprawi, że będzie błagać o więcej. E.K. Blair powołała do życia grono intrygujących postaci, które już na zawsze pozostaną w zakamarkach waszych myśli. Wciąż było mi mało. Podniecająca i niepokojąca lektura – tej mrocznej opowieści łączącej thriller z trzymającym w napięciu romansem nie można przegapić!”.
Aleatha Romig, autorka bestsellerów New York Timesa

„Jak do tej pory najśmielsza, najodważniejsza książka E.K. Blair. Pokręcona i absolutnie genialna. Jeśli sięgniecie po tę porywającą i intrygującą opowieść, czeka was ostra jazda. Znajdziecie tu napięcie i zmysłowość, rozpacz i nadzieję, romans i nienawiść. To po prostu piekielnie dobra książka”.
Vilma Gonzalez, USA Today

„Blair zapuściła się w rejony, w które wielu pisarzy nie chce albo nie może dotrzeć, i muszę wam powiedzieć, że wyszło jej to fan-tas-tycz-nie! To zdecydowanie moja ulubiona mroczna lektura na rok 2014. Do diabła, prawdę mówiąc znalazłaby się piątce najlepszych mrocznych książek, jakie kiedykolwiek czytałam”.
Seductive Romance Reviews

„To na tę chwilę jedna z moich ulubionych książek. Nie widziałam jeszcze, żeby jakikolwiek pisarz zmierzył się z ryzykiem, jakie podjęła E.K. Znalazła ona sposób, żeby wpasować kwadratowy klocek w okrągły otwór. Bang to powieść seksowna, zmysłowa i przewrotna. Absolutnie wspaniała. Absolutnie niewiarygodna!”.
Denise Tung, Flirty and Dirty Book Blog

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

BANG!

Boicie się książek, których fabuła jest przewidywalna,  jak wydanie najnowszych Wiadomości Dnia, a bohaterowie mdli niczym owsianka na wodzie? Zalewa Was krew, gdy piękna okładka okazuje się być kolejnym bublem, którego nie da się czytać? Zdziwi Was gdy powiem….. „ja też”?

BANG!

Jeśli szukacie książki unikatowej, nietuzinkowej i niepowtarzalnej, gdzie mrożący krew w żyłach thriller, przelata się z przedziwnym trójkątem miłosnym, to zdaje się, że najnowsza książka E.K.Blair „Bang” będzie dla Was idealna.

BANG!

To bardzo mroczna i szokująca zarazem, historia małej Elizabeth, której życie, pewnego dnia zmienia się w koszmar. Odebrana od kochającego ojca, zaczyna swoje nowe życie w rodzinie zastępczej.  Rodzinie, która zgotuje jej piekło, jakiego nie jesteście sobie w stanie wyobrazić. Za cały splot niewyobrażalnie traumatycznych wydarzeń, główna bohaterka obwinia tylko jednego człowieka. Obmyśla szatański plan zemsty. Rozpoczyna grę, w której wydaje się rozdawać karty. W...

Katarzyna | 2015-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Uch...! Ludzie, co za emocje! Nie wiedziałam, czy rzucić laptopem, zdeptać go i spalić, czy siedzieć dalej i kontynuować. Nie mogłam tej książki skończyć w jeden wieczór...za dużo emocji!!! Tak cholernie dużo emocji, że nie wiem, czy tą książkę kocham, czy nienawidzę... Grrr! Główna bohaterka, współczułam jej, ale nienawidziłam także, nie rozumiałam jej chęci mordu, gdy wyszło, dlaczego tak bardzo chce zemsty. Popaprane..chore..ale zajebiście dobre! Jejciu! Tak cholernie pokochałam Declana! Tak cholernie znienawidziłam Pike'a. Tak cholernie mocno obojętny był mi Bennett. A nasza Nina...Elizabeth nie wiem po prostu co do niej czuję! W końcu się ogarnęła! Ale trochę za późno...
Mam nadzieję, że druga część nieco poprawi mi nastrój, bo to, co się tutaj stało na końcu, nie wiem co myśleć. Jestem jednym wielkim bałaganem!!!!
Polecam@

lulamae | 2015-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Spodziewałam się, że to będzie coś mocnego - było.

Ciężko opisać zgrabnie i zwięźle fabułę, bo to jest rozległa siatka wątków i wydarzeń.

Główną bohaterką jest Nina Vanderwal, która w efekcie nie jest nawet Niną, a Elizabeth.
W życiu tej kobiety kluczową rolę odgrywają trzej mężczyźni.
-> Pike, który jest jedyną stałą Elizabeth, jej wsparciem, przyjacielem, resetem i współtowarzyszem w zemście.
-> Bennett Vanderwal - mąż Niny oraz cel jej zemsty, mężczyzna, którego nienawidzi.
-> Declan McKinnon - narzędzie do osiągnięcia celu, ale czy tylko?

Książka pełna nienawiści, kłamstw, oszustw, fałszu, bólu. Kiedy pojawił się przebłysk i światło w tunelu, miłość, ciepło, uczucie bezpieczeństwa okazuje się, że kłamstwa budowane przez lata mogą zniszczyć wszystko.
Jestem naprawdę dość mocno rozbita przez tą książkę i mam w sobie wiele sprzecznych emocji.

Elizabeth/Nina - to co ją spotkało jest okropne, łamiące serce, rozwalające umysł - ciężko wyobrazić sobie piekło przez jakie...

Książka bardzo intrygująca, super powaliła mnie na kolana, wciąga błyskawicznie i porywa do czytania. Przeczytałam chętnie książkę poszukam drugiej części w bibliotece.

Niko | 2018-06-20
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 czerwca 2018

Masz dosyć przewidywalnych, słodkich i mdłych romansów? Boli Cię, że nawet bohaterowie mający swoje za uszami potrafią w ostatecznym rozrachunku, wyjść na ucieleśnienie wszystkich cnót? Uwielbiasz szokujące i mrożące krew w żyłach historie pełne erotycznych uniesień? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco to mam dla Ciebie idealny tytuł! Przygotuj się na Bang, gdzie przyzwoitość i moralność odchodzą na bok ustępując drogi mrocznej zemście.

"...bo emocje czynią ludzi słabymi, a ja nie mogę sobie na to pozwolić. Serce to broń, która, jeśli nie zostanie odpowiednio wyćwiczona, może zniszczyć swojego właściciela."

Historia opowiada o Elizabeth, której życie z dnia na dzień obróciło się w koszmar. Tracąc ojca trafia do rodziny zastępczej, która zgotowała jej istne piekło na ziemi. Kobieta marzy tylko o zemście, więc tka misterną intrygę mającą uderzyć w osobę, którą główna bohaterka obwinia o całe zło, które ją spotkało. Z iście pokerową twarzą otacza się murem kłamstw...

Marika | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Czy kiedykolwiek ktoś was zranił tak bardzo, że myśleliście tylko o tym, by skrzywdzić tę osobę równie mocno? Czy byliście na nią tak wściekli, że myśleliście nawet o tym, żeby moglibyście ją zabić? Jeśli tak, to być może czuliście wtedy choć cząstkę z tego, co czuje Nina.
Jedyną emocją, na której odczuwanie sobie pozwala, jest nienawiść – wielka, niebezpieczna, pochłaniająca. Jej życie jest ogarnięte żądzą zemsty. Chce się odegrać na kimś, kto w jej przekonaniu zniszczył jej bajkowe życie i wyrwał je z jej rąk, kiedy była zaledwie małym dzieckiem.
I nie cofnie się przed niczym.

Uff. Skończyłam. Właściwie to jakąś godzinę temu, ale od tamtej chwili próbuję pozbierać myśli. I przestać wkurzać się na zakończenie. Na razie polegam i w tym, i w tym, więc reszta opinii może być chaotyczna.
Już jakiś czas temu rzuciła mi się w oczy ta seria i chciałam ją przeczytać, ale czekałam, aż ukażą się wszystkie części, żeby przeczytać całą za jednym razem. I dobrze zrobiłam, bo po takim...

Book_and_caffeine | 2018-07-02
Na półkach: Seks, Ryje mózg, Przeczytane

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka która zmiażdżyła mnie totalnie. Czuje się jakby ktoś wsadził mnie do maszynki i zmielił na drobny mak a na resztki wylał asfalt i przejechał po nim walcem.

To książka, która zgwałciła moja psychikę. To huragan emocji od szoku, niedowierzania, wstrętu po namiętność i fascynację. Autorka brutalnie nas przygwożdża do ziemi żeby po chwili złagodzić ból rozkoszą.

Nina wiedzie bogate życie u boku przystojnego męża. Na pozór idealna żona ale wewnątrz spalona przez życie jak zapałka. To przez jakie piekło w życiu przeszła jest bulwersujące i obrzydliwe a z drugiej strony wzbudzające ciekawość. Nina żyje dla zemsty ale jej życie kręci się wkoło trzech mężczyzn. Co gdzie jak i z którym - tego dowiecie się czytając tą książkę.
A zakończenie...ja się pytam dlaczego?? Po prostu nie mogę tego przeżyć!

Muszę stwierdzić, że jest to mocna lektura, nie dla każdego. Nie jest to zwykły erotyk, jest tu seks, a nawet dużo seksu ale nie jest to słodki i romantyczny seks. Jest ostry,...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Historia.
Od kilku dni zadaję sobie pytanie, jak zrecenzować książkę, która rozerwała moje serce, wywołała w głowie huragan myśli i zmiażdżyła mnie emocjonalnie. Kiedy tylko dostałam ją w swoje ręce, zaczęłam czytać. Wychodząc z poczty, rozerwałam paczkę i potykając się o nierówności chodnika, przepadłam. Już po kilku stronach przekonałam się, że nie doceniłam jej, porzucając dawno temu oryginał. Nie twierdzę, że jest idealna. Były momenty, w których musiałam ją odłożyć z powodu natłoku negatywnych uczuć, przepełniającej mnie złości i wewnętrznej wrażliwości na pewne poruszane w niej tematy, ale… potem bardzo szybko wracałam. Bo musiałam wiedzieć, co wyniknie z misternie tkanego planu głównej bohaterki. I chociaż żałuję, że nie było w niej więcej akcji, a ciut mniej erotyki to jestem zdecydowanie fanką Niny i Declana.
Bohaterzy.
Nina, a właściwie Elizabeth nie miała łatwego życia. Nie! Stop! Jej życie było prawdziwym koszmarem....

Tusia | 2015-12-15
Przeczytana: 14 grudnia 2015

Bang to istny rollercoaster emocji i uczuć, bardzo skrajnych i bardzo różnych, po którym czytelnik nie może dojść do siebie. Wciąż przeżywa, analizuje, próbuje wytłumaczyć niektóre sytuację, wydarzenia. Bywają momenty kiedy człowiek próbuje usprawiedliwić postępowanie głównych bohaterów, zrozumieć i zaczyna współczuć!! Po tej książce można dojść do wniosku, że często nie doceniamy tego co mamy, swojego szczęścia i chwil spędzonych z bliskimi oraz znajomymi.

Ta pozycja mną wstrząsnęła, rozdzierała kawałek po kawałeczku, przysporzyła tyle emocji, że przez tydzień będę dochodziła do siebie, analizowała i w ogóle miała podły nastrój :/. Nie jest ona łatwa …. pokazuje przez co niektórzy ludzie muszą przejść w życiu, ile zła los potrafi zesłać na człowieka! Jak długo dana osoba jest w stanie wytrzymać i co się dzieję kiedy system zawodzi, ludzie, oraz gdy nie otrzymuje się żadnej pomocy. Przy tej książce wiele łez wylałam, wiele przekleństw poleciało, niedowierzanie też się wkradło,...

Alicja | 2015-12-18
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Ebook, Erotyk
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Nie czytałam jeszcze czegoś tak pokręconego, a zarazem genialnego, ta książka jest absolutnie fantastyczna i już nie mogę doczekać się kolejnej części. Muszę przyznać, że po opisie spodziewałam się czegoś zupełnie innego, natomiast już od pierwszych stron wiedziałam, że to będzie coś mocnego, co na długo osiądzie w mojej pamięci.
Polacam