Mr. President

Cykl: White House (tom 1)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Mr. President
angielski
Marika

He's won the hearts of millions. But is he willing to lose his? I met the president’s son when we were both young. Matthew Hamilton was handsome, polished, and intelligent. I’d never met a boy like him. He promised me that he’d never run for president. I promised that if he did, I’d be by his side. Three terms later, an invitation to join Matthew Hamilton’s campaign is the most exhilarating...

He's won the hearts of millions. But is he willing to lose his?

Three terms later, an invitation to join Matthew Hamilton’s campaign is the most exhilarating opportunity I’ve ever experienced. I'm determined to make a difference; he is determined to win.

Focused on his goal, Matt is steadfast, ruthless, and disarming. All eyes are on him and his popularity is surging. But soon, the next possible president of the United States is possessing me in more ways than one—and despite the risks, I'm helpless to resist.

We're stealing touches, stealing moments, and stealing away at night. But our chemical connection is quickly becoming dangerously combustive, putting not only my heart, but Matt's chance at the presidency on the line.

Winning will take everything.

Walking away will be the hardest thing of all.

magpie101 | 2017-10-13
Przeczytana: 13 października 2017

On ma 35 lat i jest najmlodszym w historii kandydatem na prezydenta, jego ojciec byl prezydentem i podczas trwania drugiej kadencji zostal zamordowany. Matt mieszkajac wtedy w Bialym domu zawsze sobie powtarzal, ze nie chce byc taki jak ojciec, widzial jak matka cierpi i jak malo czasu on im poswieca, bo zawsze na pierwszym miejscu jest ich kraj, a dopiero potem zona i syn. Jednak po smirci ojca zrozumial, ze musi kontynuowac to co on zaczal i zostal kandydatem niezaleznym do Bialego domu, samotnym, ktory nie kocha zadnej kobiety, wiec wie, ze moze sie oddac temu co wierzy w 100%.
I wtedy na jego drodze staje 23 letnia Charlotte, ktora poznala Matta jako 11 letnia dziewczynka i od tamtego czasu jest zauroczona jego osoba. On proponuje jej prace w swoim sztabie wyborczym i od tego czasu zaczyna sie walka z pokusami. Pragna siebie wzajemnie jednak obydwoje wiedza, ze nie moga sobie pozwolic na skandal (Charlotte jest corka senatora, wiec jej kraj tez ma dla niej ogromne znaczenie)....

Ligeria | 2017-01-05

Mówią że mamy wybór... Ale co jeśli każdy z nich sprawi, że będziemy musieli coś poświęcić?

Powinnam powtarzać materiał do zbliżających się sesji. To zdanie powtarzałam sobie przez ostatnie kilka dni tak często, że było pierwszą rzeczą jaką mówiłam gdy zaspana wstawałam z łóżka. Można by pomyśleć że przecież się uczyłam. Mam wszystkie podstawowe objawy: niewyspanie, oderwanie od rzeczywistości, worki pod oczami. Problem jest tylko jeden. Siedziałam z rozdziawioną buzią i zarumienionymi policzkami wcale nie nad opasłym stosem książek i notatek ale nad pierwszą częścią najnowszej serii Katy Evans.
Większość zajęć mam z kobietami, więc może gdy dam im do przeczytania ,,Mr.President" to przyznają mi rację, że nauka nie jest możliwa, gdy w głowie siedzi boski Pan Hamilton.
W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki.

Wiecie o czym myślałam praktycznie cały czas w czasie czytania?( A jak przyjemne było to czytanie... o jak przyjemne... Ciągle mam wrażenie że lewituję.) A mianowicie o tym...

Joaśka | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

I w taki oto sposób byliśmy świadkami, kiedy to rozum przestaje współpracować z sercem...
Świadkami ich zaciętej walki między sobą. Wprawdzie nie była to walka pełna krwi, zawiści... Walka odbywała się między pożądaniem, przyciąganiem, kochaniem a tym, co było pisane i co należało zrobić, a czego nie...

On urodził się, by zostać Prezydentem... Ona, była stworzona do tego, aby pomóc mu nim zostać. A wszystko po to, aby tuż po, odejść z sercem przepełnionym miłością, wspomnieniami, i żalem... Żalem nad tym, co mogli mieć, a co niedane im będzie mieć...ale czy na pewno?

Mam nadzieje się o tym przekonać w następnej części.
To była naprawdę ciekawa przygoda.
Pierwszy raz dane mi bylo uczestniczyć w biegu do Białego Domu USA i przyznać muszę, że bawiłam się wyśmienicie do wczesnych godzin porannych.
Tak, zawaliłam noc, ale jak cholera było warto 😉

Do zaczytania 😙

ZielonyGandalf | 2016-10-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

http://podrugiejstronieokladki6.blogspot.com/2016/10/vote-for-hamilton.html- zapraszam serdecznie!

Będąc na liście wśród 300 osób, które dostały noweą książkę Katy Evans „ Mr. President” do recenzji poczułam się wyróżniona. Jest to zdecydowanie moja ulubiona autorka lektur o miłości dwóch bohaterów. Sprawia, że uczucie wcale nie jest łatwe i proste. Rozpoczynając lekturę wiedziałam, że tym razem także się nie zawiodę.
I wiecie co?
Tak było.

„ Mr. President” to książka inna, niż poprzednie. Historia jest lekko wzorowana na prawdziwych wydarzeniach i osobach. Mowa tu o Johnie Fitzgeraldzie Kennedym Juniorze oraz jego ojcu, który został postrzelony dwukrotnie, gdy udał się na przejazd po Dallas otwartym samochodem.

Zaczynając od początku... mamy tutaj dziewczynę, Charlotte Wells, która jest córka senatora. Zna Matta Hamiltona od dziecka, gdyż jego ojciec jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna ma styczność z polityką, oficjalnymi galami i spotkaniami z ważnymi osobami...

Kadi | 2017-03-28
Przeczytana: 28 marca 2017

Początek kolejnej trylogii Katy Evans. Pomysł na ten zbiór? zdecydowanie ciekawy :) a co będzie dalej? tego dowiemy się później, ponieważ ten tom okazał się tylko "przedsmakiem". Tak naprawdę cała ta historia opierała się na dwóch rzeczach, pogonią za zwycięstwem i pogonią za miłością.
Matt jest bardzo mocnym charakterem, trzeba przyznać że został stworzony jako silny, tajemniczy oraz stanowczy mężczyzna. Takim zostaje aż do końca...
Charlotte jest o dziwo inteligentną, grzeczną i odpowiedzialną kobietą, zdecydowanie nie należy do grupy "głupiutkich" dziewczyn z tego typu romansów.

Ale moja ocena nie bez powodu jest taka niska, pióro p.Evans chwilami mnie rozśmieszało. Nigdy nie zrozumiem fenomenu kiedy bohaterka przeżywa "najpotężniejszy, najbardziej niesamowity orgazm w swoim życiu" po tym jak partner ledwo co jej dotknął.... Oj dużo było w tej książce niedociągnięć i to rażących!

Mimo ze bohaterzy świetni to jednak czegoś zabrakło. Wydaje mi się, że pisarka lekko...

Ewitka | 2017-06-21
Przeczytana: 28 marca 2017

Pomysł na książkę bardzo fajny, choć było w niej coś takiego, co sprawiało, że jej czytanie początkowo dość mocno mi się dłużyło. Matt to bardzo gorący mężczyzna, który rozpali każde serce i zmoczy niejedne majtki, zaś Charlotte to bardzo sympatyczna, odpowiedzialna dziewczyna, która zdecydowanie daje się lubić. Kiedy więc zostaje zatrudniona do prowadzenia kampanii prezydenckiej Matta, ożywa jej dziecięce zauroczenie tym przystojnym mężczyzną. I choć ich uczucie coraz mocniej ewaluuje, jego kampania, a zwłaszcza wygrana, stoją na przeszkodzie, bo Matt nie chce popełnić błędu ojca, który zaniedbywał rodzinę podczas, gdy był prezydentem. Książka kończy się, jak się kończy, ale na szczęście jest druga część...

Kasiek121 | 2017-04-04
Na półkach: Ulubione
Przeczytana: 03 kwietnia 2017

Ksiazke czyta się szybko. Non stop cos się dzieje. Chemia pomiędzy Charlott i Mattem jest pelna emocji. Tak bardzo ich ciagnie do siebie. Jednak jest cos ważniejszego niż swojej szczęście, szczęście całego narodu. Obydwoje, można powiedzieć, ze poswiecaja się dla kraju.

Magdalena | 2016-11-03
Na półkach: 2016
Przeczytana: 02 listopada 2016

“Ladies and gentlemen, it is my pleasure to announce that I’m officially running for President of the United States of America.”

W dobie kampanii prezydenckiej w USA (a właściwie już jej finiszu), książka Katy Evans wpisuje się jak ulał.

Historia przedstawiona w tej pozycji to dosyć klasyczny hollywoodzki romans. On - pierwszy playboy Ameryki i ona - słodka córka senatora. To opowieść o rodzącym się uczuciu osób, którym nie jest pisane być razem, a przynajmniej czas jest nieodpowiedni. Wszystkie ich schadzki narażone są na wybuchnięcie skandalu, który zagrozi kandydaturze na prezydenta. A tego oboje nie chcą.

Poza tym, że jest to głównie współczesny romans, nie można nie odnaleźć ciekawych aspektów politycznych. Autorka podała nam naprawdę dobry pomysł na prowadzenie kampanii wyborczej. Brak nudnych sloganów wyborczych i system alfabetu - poprawa wszystkich aspektów kraju od A do Z.
A - Arts,
B - Bureaucracy,
C - Culture,
D - Debt,
E - Education,
F - Foreign relations...

Bonobo | 2017-10-11
Na półkach: Ulubione

Niby kolejna banalna historia miłosna, ale Boże! ależ miałam motyle w brzuchu czytając kolejne strony! To naprawdę niezwykle elektryzująca i wciągająca książka. Kipi nie tylko erotyzmem, ale też prawdziwymi, głębokimi uczuciami. Głównych bohaterów nie da się nie polubić. Całość dopełnia przyjemna narracja. Jak dla mnie bomba, nie mogę się doczekać kontynuacji :)

Tinsley | 2017-07-04

Moja ulubiona książka Katy Evans. Nie czytałam do tej pory słynnej serii "Real" i moją opinię na temat twórczości autorki dotychczas opierałam na dwóch pierwszych tomach "Manwhore", które dość mi się podobały. Jednak czułam, że pani Evans potrafi lepiej. I nie myliłam się.
Charlotte zakochała się w Matthew Hamiltonie, kiedy miała jedenaście lat. Z czasem dziecięce zauroczenie przeistoczyło się w coś więcej i gdy po latach spotyka obiekt swoich uczuć, jest gotowa spełnić swoją obietnicę sprzed lat.
Matthew to mężczyzna, którego każda kobieta chciałaby poznać. Dobry, sprawiedliwy, opanowany i silny, w dodatku piekielnie przystojny i inteligentny. Robi to, czego chciał jego zmarły ojciec, Lawrence "Law" Hamilton, były prezydent US i kandyduje na następnego prezydenta. Najmłodszego prezydenta w historii tego kraju. Czuje, że może przynieść zmiany temu kraju, takie, których wprowadzenia bali się jego poprzednicy lub które nie leżały w ich interesie.
Matt i Charlotte muszą się ukrywać by...