Mr. President

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Mr. President
angielski
Marika

He's won the hearts of millions. But is he willing to lose his? I met the president’s son when we were both young. Matthew Hamilton was handsome, polished, and intelligent. I’d never met a boy like him. He promised me that he’d never run for president. I promised that if he did, I’d be by his side. Three terms later, an invitation to join Matthew Hamilton’s campaign is the most exhilarating...

He's won the hearts of millions. But is he willing to lose his?

Three terms later, an invitation to join Matthew Hamilton’s campaign is the most exhilarating opportunity I’ve ever experienced. I'm determined to make a difference; he is determined to win.

Focused on his goal, Matt is steadfast, ruthless, and disarming. All eyes are on him and his popularity is surging. But soon, the next possible president of the United States is possessing me in more ways than one—and despite the risks, I'm helpless to resist.

We're stealing touches, stealing moments, and stealing away at night. But our chemical connection is quickly becoming dangerously combustive, putting not only my heart, but Matt's chance at the presidency on the line.

Winning will take everything.

Walking away will be the hardest thing of all.

źródło opisu: Amazon.com

źródło okładki: goodreads.com

Sol | 2019-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2019

Jestem rozczarowana, a tak bardzo chciałam być oczarowana. Coś pani Evans nie poszło, albo zwyczajnie nie umiem docenić kunsztu.
Mr. President to nie jest zła książka, ale nie jest też dobra. Jest kompletnie nijaka, żadna, bez polotu, pomysłu i lekkości.
Wiem, że nie każdy romans musi kipieć humorem, ale na poważnie też się da zrobić to dobrze.
Czego się pani Evans nie udało wykonać.

Pomysł był. Syn zamordowanego, kochanego przez obywateli USA prezydenta, wręcz urodzony do swojej roli rozpoczyna kampanię. Mężczyzna wyjątkowy, inteligentny, przystojny i władczy. Nie ruchadło, chociaż też nie świętoszek. No ideał.
I ona, młodsza od niego o jakieś 13 lat, córka byłego senatora, jako dziecko zaoferowała pomoc w kampanii a on ją właśnie przyjął.
Tylko on tej pomocy, coś czuję, nie przyjął dla samych jej zdolności… Uroda swoją rolę też tu odegrała.

Pół książki krążą koło siebie, nawet się nie całują. I to naprawdę mógłby być atut. Bo ja lubię podchody, przyciąganie, wiszące napięcie,...

zaczytanapatka | 2018-09-16
Przeczytana: 16 września 2018

"Spotkaliśmy się jedenaście lat temu, już niemal dwanaście. W latach pomiędzy naszymi spotkaniami miałam wrażenie, że nigdy nie opuścił mnie ani moich myśli. Zastanawiam się, czy on kiedykolwiek myślał o mnie. Przynajmniej przez chwilę. Do czasu, aż ujrzał mnie ponownie na przyjęciu inauguracyjnym kampanii."

Charlotte Wells jest córką Senatora. Od czasu pamiętnej kolacji, gdy była jeszcze jedenastoletnią dziewczynką, wielkim podziwem obdarzyła rodzinę ówczesnego prezydenta Hamiltona. Jego syn Matt był jej pierwszym zauroczeniem. Od tego wydarzenia upłynęło sporo czasu. Matthew kandyduje w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dorastał w świetle reflektorów, sławie swojego nazwiska. Po zamachu na prezydenta Hamiltona postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać dla kraju. Matthew może być przyszłością kraju, rozwiązaniem, na które wszyscy czekali. Matthew pragnie by Charlotte dołączyła do jego zespołu w trakcie kampanii. Charlotte to pełna energii, niepokorna...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Matthew Hamilton oraz Charlotte Wells spotykają się po raz pierwszy, gdy ona jest jeszcze małą dziewczynką, a ojciec Matta Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ze strony Charlotte niemal natychmiast rodzi się uczucie podziwu dla rodziny Hamiltonów. Podczas tego krótkiego spotkania, składa Matthew obietnicę, nie sądząc, że będzie musiała jej dotrzymać. Dorastając jako córka Senatora, dziewczyna kończy studia i poświęca się pracy charytatywnej, nie chcąc zagłębiać się w politykę. Dopiero gdy młody Hamilton ogłasza swoją kandydaturę na Prezydenta, zdaje sobie sprawę, że nie uda się jej uciec od przyszłości,a przyszłość właśnie się o nią upomniała, a może On się o nią upomniał...

Nie oczekiwałam wiele po tej książce. Szczerze mówiąc sięgnęłam po nią, ponieważ miałam ochotę na lekką książkę z wątkiem erotycznym, a gdy dowiedziałam się, że będzie to książka polityczna, a ja jako fanka House of Cards, nie mogłam jej sobie odpuścić. Mam...

magpie101 | 2017-10-13
Przeczytana: 13 października 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

On ma 35 lat i jest najmlodszym w historii kandydatem na prezydenta, jego ojciec byl prezydentem i podczas trwania drugiej kadencji zostal zamordowany. Matt mieszkajac wtedy w Bialym domu zawsze sobie powtarzal, ze nie chce byc taki jak ojciec, widzial jak matka cierpi i jak malo czasu on im poswieca, bo zawsze na pierwszym miejscu jest ich kraj, a dopiero potem zona i syn. Jednak po smirci ojca zrozumial, ze musi kontynuowac to co on zaczal i zostal kandydatem niezaleznym do Bialego domu, samotnym, ktory nie kocha zadnej kobiety, wiec wie, ze moze sie oddac temu co wierzy w 100%.
I wtedy na jego drodze staje 23 letnia Charlotte, ktora poznala Matta jako 11 letnia dziewczynka i od tamtego czasu jest zauroczona jego osoba. On proponuje jej prace w swoim sztabie wyborczym i od tego czasu zaczyna sie walka z pokusami. Pragna siebie wzajemnie jednak obydwoje wiedza, ze nie moga sobie pozwolic na skandal (Charlotte jest corka senatora, wiec jej kraj tez ma dla niej ogromne znaczenie)....

Natalia | 2019-01-05
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 05 stycznia 2019

Historia Matta i Charlotte dzieje się w świecie polityki,błysku fleszy i w momencie, gdy prywatność jest pod stałym ostrzałem mediów.
On ubiega się o fotel prezydenta, ona jest planistką w jego kampanii. Ich losy stykają się ze sobą na pewnym balu dziesięć lat wcześniej. Charlotte jest nim zauroczona od samego początku. Po latach to uczucie nabiera siły. Jednak ich związek nie ma racji bytu przez wzgląd na wiele przeciwności. Chemia między nimi jest wyczuwalna. A uczucia nie dają się stłumić.
Książka dobrze napisana w stylu Katy Evans, przyjemnie się ją czyta i szybko, ale jak, dla mnie zbyt dużo powtórzeń. Główna bohaterka wypada nijako, ciągle zachwyca się Mattem i jak, to chce dobra, dla Ameryki. Ogólnie ich relacja przebiega monotonnie, brak jakiejś akcji, która wzbudziłaby jakieś większe emocje.

MamaNaPetardzie | 2018-09-07
Przeczytana: 07 września 2018

Opinia pochodzi z mojego bloga: https://mamanapetardzie.blogspot.com/2018/09/mr-president-katy-evans.html

"Kiedy ktoś wypowiada się na temat danej głowy państwa,
w jego głosie można wyczuć różny stopień szacunku.
W przypadku niektórych prezydentów szacunek ten nie istnieje,
a ton bardziej przypomina pogardę.
Przy innych nazwisko zmienia się w coś magicznego,
inspirującego i przepełnia człowieka uczuciami,
które powinny pojawić się,
gdy patrzy się na biało-czerwono-niebieską flagę: dumą i nadzieją."

Charlotte i Matthew od wielu lat byli bardzo blisko polityki. Córka senatora i syn prezydenta mimo naporów ze strony rodzin, chcą trzymać się jak najdalej od niej. Jednak tylko do czasu.
Kiedy ojciec Matta zostaje zamordowany, a sprawcy nie odnaleziono, wówczas 35 letni mężczyzna postanawia kandydować na Prezydenta USA. Cały czas ma w głowie młodą dziewczynę, która jako dziecko przysłała mu list, w którym popiera go jako przyszłego prezydenta i wyraża chęć bycia w jego sztabie...

Isiak1989 | 2018-09-18
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 18 września 2018

Najsłabsza przeczytana przeze mnie książka od Evans a nadmnienie, że przeczytałam chyba wszystko co wyszło spod pióra tej Pani i zostało wydane na naszym rodzimym rynku.
Długo łudziłam się, że fabuła jakoś się rozkręci, no ale nic z tego. Autorce nie udało się zainteresować mnie ani światem polityki ani relacją miłosną głównych bohatertów. W pożądaniu brakowało pożądania, w miłości- miłości, w seksie seksu. Wszystko było tak monotonne i nijakie, że czytanie aż bolało. Dobrnęłam do końca chyba tylko dlatego, że nie jest to jakiś oszałamiających rozmiarów lektura (na całe szczęście).
Przykro mi to pisać, bo jak do tej pory raczej z twórczością Katy się lubiłam, ale "Mr. Presidenta" nie polecam.

Mówią że mamy wybór... Ale co jeśli każdy z nich sprawi, że będziemy musieli coś poświęcić?

Powinnam powtarzać materiał do zbliżających się sesji. To zdanie powtarzałam sobie przez ostatnie kilka dni tak często, że było pierwszą rzeczą jaką mówiłam gdy zaspana wstawałam z łóżka. Można by pomyśleć że przecież się uczyłam. Mam wszystkie podstawowe objawy: niewyspanie, oderwanie od rzeczywistości, worki pod oczami. Problem jest tylko jeden. Siedziałam z rozdziawioną buzią i zarumienionymi policzkami wcale nie nad opasłym stosem książek i notatek ale nad pierwszą częścią najnowszej serii Katy Evans.
Większość zajęć mam z kobietami, więc może gdy dam im do przeczytania ,,Mr.President" to przyznają mi rację, że nauka nie jest możliwa, gdy w głowie siedzi boski Pan Hamilton.
W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki.

Wiecie o czym myślałam praktycznie cały czas w czasie czytania?( A jak przyjemne było to czytanie... o jak przyjemne... Ciągle mam wrażenie że lewituję.) A mianowicie o tym...

readforrhys | 2018-09-02
Na półkach: 2018, Przeczytane

Z Katy Evans miałam styczność już przy okazji „Ladies Man” oraz „Womanizer” i obydwa spotkania były bardzo udane, szczególnie „Ladies Man” - pokochałam tę historię! Kiedy więc dowiedziałam się, że wydawnictwo Kobiece wydaje nową książkę Katy – i bez czytania opisu wiedziałam, że muszę przeczytać! Nieco się bałam wątku politycznego, bo jest to coś, za czym nie przepadam, ale chciałam dać tej historii szansę. Jak ostatecznie wyszło?

W „Mr. President” Katy Evans rzuca bohaterów w świat polityki. Poznali się kilkanaście lat wcześniej, kiedy ona była jeszcze małą dziewczynką i złożyła mu wtedy obietnicę, o której on po latach pamięta. A on to przystojny, najmłodszy w historii kandydat na prezydenta – Matthew Hammilton, ona – Charlotte, córka senatora, która dopiero stawia pierwsze kroki w polityce. Jak rozwinie się ich relacja, kiedy jego poczynania śledzi cała Ameryka, a nie może sobie pozwolić na żaden skandal?

Tak jak wcześniej wspomniałam, nieco się bałam, że będzie nudnawo...

Kasia | 2018-09-13

Czy miłość i polityka idą ze sobą w parze ?

Matthew i Charlotte poznali się ponad dziesięć lat temu. On był wtedy synem prezydenta, ona córką senatora. Wtedy też Charlotte - mała dziewczynka - obiecała mu, że jeżeli postanowi wystartować w wyborach prezydenckich, ona dołączy do jego kampanii. Teraz, Charlotte pracuje w fundacji, ukończyła studia, ale gdy Matthew postanawia wystartować w kampanii i zaprasza ją do udziału w niej, dziewczyna postanawia wziąć w niej udział. Między nimi zaczyna rodzić się uczucie, ale kampania ich ogranicza. Co się stanie, gdy namiętność przekroczy granicę ? Jak wielką przyjdzie im zapłacić cenę ?

,,Mr. President" to ciekawy romans osadzony w politycznym świecie. Katy Evans nieustannie stawia gdzieś przeszkody przed bohaterami i to bardzo mi się podobało. Niestety, jak dla mnie ta powieść jest troszkę niedopracowana, zabrakło mi tego czegoś, co czułam podczas czytania serii ,,Manwhore". Muszę jednak Wam powiedzieć, że bardzo dobrze, a przede wszystkim...