Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Samantha Towle Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Revved (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
Maciej Olbryś
kierowca rajd zasady formuła propozycja marzenie zauroczenie miłość uwodzenie
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zasady są po to, aby je łamać

8 Link do recenzji

To jest tak kiczowate , że nie da się tego czytać! Mdłe i nudne. Żadnej akcji. Żadnej chemii. Nic!

40 / 2020

A dzisiaj przedstawię Wam historię niecodzienną.
Książka "Revved" Samanthy Towle jest cudowną odskocznią od tego, co oczywiste w książkach. Kobieta mechanik i facet, który zabiega o kobietę.
Kiedy Andi otrzymuje posadę mechanika w świecie Formuły 1, opuszcza rodzinny dom i stara skupić się na karierze. Jedynym błędem jaki popełnia jest przekonanie, że będzie w stanie...

On playboy, ona chlopczyca z wygladem modelki. Taki sobie średni romans. Ona zaburzenia lekowe przez wydarzenia z dziecinstwa, a do tego psychologa powinna pojsc juz bardzo dawno...

Przyjemny romans chociaż akcja byłą dla mnie odrobinę za bardzo rozciągnięta w czasie. Jednak sposób pisania bardzo przyjemny i miły w odbiorze.

Meggaaaa

Wkrótce zostanie wydana książka #river tej Pani dlatego chciałam zerknąć do twórczości, która jest już dostępna w naszych księgarniach i nie rozczarowałam się. I do dosłownie!

Czysta adrenalina, oryginalna i zaskakująca fabuła- świat zawodowych kierowców, ich zmagania i obraz życia całej ekipy nadaje na prawdę ekstra klimat. Nie było tu miejsca na "dokończę za chwilę"...

To była świetna książka. Nie sięgam często po taki gatunek ale i mi się zdarzy nastrój na erotyka.🙈
Andy to piękna młoda kobieta, która w dzieciństwie straciła na torze Formuły 1 ojca. Mimo tego nadal związana jest z tym niebezpiecznym sportem. Andressa to mechanik i to dobry. Jej żelazna zasada -„Nie umawiam się z kierowcami”
No cóż jak to bywa w życiu -„Nigdy nie mów...

Historia mnie nie porwała ani nie wciągnęła. Nie było jak dla mnie fajerwerków ani nie czułam tej chemii między bohaterami. Poza tym główna bohaterka mnie irytowała.

Pomijając kiczowate (jak dla mnie) sceny erotyczne, to całkiem fajna historia :)

Dyskusje

1 500