Revved

Okładka książki Revved Samantha Towle Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Revved
Samantha Towle Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Revved (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-07-04
Data 1. wydania:
2015-03-17
Maciej Olbryś
kierowca rajd zasady formuła propozycja marzenie zauroczenie miłość uwodzenie
Inne

Oficjalne recenzje i

Zasady są po to, aby je łamać

1167 164 88

Andressa „Andi” Amaro urodziła się w Anglii, ale po traumatycznym wydarzeniu wraz z mamą wylatują do Brazylii.
Andi kocha samochody bo wśród nich spędziła dzieciństwo i to z nimi związała swoją przyszłość ukończyła studia mechaniczne, podjęła pracę w Brazylii i to nie byle jaką, a teraz otrzymała szansę na stanowisku mechanika w F1.
Do zespołu, w którym ma pracować dziewczyna wprowadzą ją wujek i tym samym ostrzega ją przed Carrickiem Ryanem. Andressa uspokaja wujka, gdyż ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami.

Carrick Ryan jest seksownym kierowcą Formuły 1 i obecnie jednym z najlepszych.
Pochodzi z Irlandii, a kobiety same wpadają mu w ramiona, co nie zawsze dobrze wpływa na jego wizerunek.
Carrick czeka na swojego nowego mechanika, który ma się pojawić w jego zespole. Wchodząc do warsztatu mężczyzna zauważa przy bolidzie nogi do samego nieba i ten tyłek, chyba ktoś mu sprawił idealny prezent urodzinowy. Szybko jednak jest wyprowadzony z błędu otóż piękność przed nim, to nikt inny jak jego nowy mechanik i „Andi” to zdecydowanie nie mężczyzna, którego się spodziewał.

Andressa nie potrafi przejść obojętnie obok mężczyzny, nie jest ślepa, ale nie może sobie pozwolić na romans z kierowcą...

Lubię książki z motywem sportowym, a w „Revved” autorka zabiera nas do świata Formuły 1, ale zapoznaje nas z nim bardzo pobieżnie. Historia tego romansu toczy się spokojnie i trochę jest przewidywalna. Nie wzbudziła we mnie jakiś wyższych uniesień czy emocji. Główni bohaterowie są wykreowani poprawnie, ale nie są to postacie, które utkwią w mej pamięci.
Książka jest dobra, ale nie jest to pozycja, która mnie zwaliła mnie z nóg.

Zapraszam na mój Instagram: agnieszka_b_mua_book

Do zespołu, w którym ma pracować...

Zatracilam sie czytajac te ksiazke, ktora calkowicie mnie pochlonela. Andi piekna kobieta, ktora jest mechanikiem samochodow wyscigowych, w wieku 10 lat stracila swojego ojca mistrza i legende w wypadku formuly.
Carrick zloty chlopiec, bogaty, mega przystojny, niepokonany mistrz w formule 1. Zyje dla wyscigow i kobiet, ktore traktuje przedmiotowo i wykopuje ze swojego lozka jak tylko dostanie to co chce.
Gdy sie spotykaja on zamierza ja tylko wykorzystac, ona ma zasade nie umawiania sie z kierowcami zeby nie cierpiec tak jak jej matka 14 lat wczesniej. Gdy Carrick uswiadamia sobie, ze nie moze jej miec proponuje jej przyjazn. Zaczynaja sie spotykac, spedzac razem czas, duzo rozmawiac jednak obydwoje czuja iskry w powietrzu kiedy sa obok siebie.
On chce czegos wiecej, ona mysli ze jest jego kolejna jednorazowa przygoda. Kiedy dowiaduje sie, ze jest dla niego kims wyjatkowym wtedy ucieka od niego. Nie moze sobie pozwolic na strach jaki odczuwa podczas jego wyscigow. Jednak gdy od niego odchodzi cierpi jeszcze bardziej.
Ta ksiazka jest cudowna, od poczatku do konca duzo w niej emocji, wiele w niej pozadania, namietnosci i milosci.
Moge jedynie zalowac, ze skala ocen posiada 10 gwiazdek, bo na pewno dala bym duzo wiecej. Polecam!!!

Przyjemny średniak. Pomysł na historię ciekawy, ale jednak czegoś zabrakło. Niestety nie poczułam chemii głównych bohaterów, choć mogę powiedzieć, że jakaś nić sympatii we mnie wzbudzili . Mimo wszystko fabuła nie była porywająca, niewiele się działo. Zastanawiam się czy czytać kolejną część.

Ah ta książka jest naprawdę świetna! Wyścigi, adrenalina, emocje podczas szybkiej jazdy - Ah ta autorka wie jak to wszystko ze sobą połaczyć. Uwielbiam jej książki zawsze są tak bardzo emocjonalne i bardzo sięgają w głąb człowieka. Zawsze jej książki zostawiają we mnie jakąś nową emocje i uczucie. Polecam gorąco naprawdę warto.

Średnio mnie przekonała ta książka. Do tego stopnia, że niestety nie sięgnę po drugie tom. Może po prostu nie odnalazłam się w tematyce, nie wiem.. niemniej jednak nie czuję się usatysfakcjonowana po jej przeczytaniu.

Pomimo, że i mnie drażniło zachowanie głownej bohaterki, książka nadal zasługuje na max. Swietna hisoria, i cóż, chyba zostaje fanką Samanthy Towle

Bardzo fajna książka, świetni bohaterowie, choć Andi w wielu momentach podnosiła mi ciśnienie.
Cudowną historia, bardzo fajnie napisana.
Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Cudowną historia, bardzo fajnie napisana.
Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Świetna historia. Była długa, ale wcale mnie nie męczyła. Cały czas się coś działo, cała historia była naprawdę przemyślana i była rozbudowana idealnie. Uwielbiam czytać takie książki, których historia wydaje się toczyć spokojnie swoim torem, która nie jest w żaden sposób poganiana, gdzie na 5 stronie bohaterowie już są w sobie zakochani.
Tutaj wszystko grało i pasowało idealnie.
Ale już na pierwszych stronach miałam łzy w oczach...
Polecam, naprawdę warto przeczytać. Ale ostrzegam- wciąga! ❤

Tutaj wszystko grało i pasowało...

Podobało mi się. Bohaterowie sympatyczni, z niezłym poczuciem humoru. W powieści cały czas się coś działo, jest dynamika i mnóstwo emocji. Lubię takie historię, gdzie ludzie walczą i starają się o siebie.
Czytało się bardzo dobrze. Dałam się wkręcić w ten świat Formuły.

Czytało się bardzo dobrze. Dałam się wkręcić w ten świat Formuły.

Mechanik rajdowy Andressa "Andi" Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać - i ma ku temu dobre powody.
Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozum, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był najmłodszym kierowcą w historii Formuły 1; pięć lat później jest jednym z najlepszych. Od kolejnych rekordów szybciej zdobywa tylko kobiece serca.\
Gdy Andi otrzymuje propozycję pracy marzeń w ekscytującym świecie Formuły 1, opuszcza rodzinny dom w Brazylii z przekonaniem, że będzie w stanie pracować z Carrikiem; jednak nic nie przygotowało jej na najsilniejsze zauroczenie, jakie kiedykolwiek przeżyła.
Andi nie potrafi przestać myśleć o mężczyźnie, z którym nie może być; jej złota zasada zostanie poddana najtrudniejszej z prób, gdyż Carrick zdecydował, że zdobędzie Andi... i nie cofnie się przed niczym, by to zrobić.