Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.97 zł

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Samantha Towle Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Revved (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
Maciej Olbryś
kierowca rajd zasady formuła propozycja marzenie zauroczenie miłość uwodzenie
Inne

Oficjalne recenzje i

Zasady są po to, aby je łamać

Link do recenzji

Mechanik rajdowy Andressa "Andi" Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać - i ma ku temu dobre powody.
Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozum, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był...

Świetna, mnóstwo emocji, czytałam z zapartym tchem.

Gorąca seria, nie ma co! Wciąga i nie pozwala się oderwać. Takie najbardziej lubię, takie zapadają w pamięć🥰 Fabuła jest ciekawa, akcja wartka i nie do końca przewidywalna. Opisy działają na wyobraźnię😈 Nic tylko czytać 💕 Polecam bardzo👌

"Revved" bardzo długo zalegało na mojej półce i w gruncie rzeczy dlatego, że ciężko było mi ją zakupić. Nadeszła jej kolej i czytając tą książkę, nie zawiodłam się. Autorka zabiera nas w nieco inny świat niż ostatnio miałam szczęście przebywać. Przeskoczyliśmy od świata mafii, biurowych romansów i cyklów motocyklowych po wyścigi Formuły 1 i muszę przyznać jest to dobra...

To chyba pierwsza książka, jaką udało mi się przeczytać o wyścigach. Zawsze fajnie jest czytać coś nowego, a to okazało się bardzo ciekawe i zajmujące.

Taka sobie, myślałam że troche bardziej mnie wciągnie.

Ksiązka leka w czytaniu i zabawna polecam do przecztyania .

Revved to pierwsza część seri o formule 1. Historia przełamuje wszelkie steretypy. Wymień najpowszechniejsze zawody wykonywane przez mężczyzn... Mechanik samochodowy prawda? A gdyby tak przyjąć do warsztatu seksowną, wysoką brunetkę? 🔥 tym razem szorstkie dłonie poplamione olejem będzie mieć Andressa Amaro. Od dzieciństwa tkwiła z głową pod maską bolidów, wychowała się w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jest tak kiczowate , że nie da się tego czytać! Mdłe i nudne. Żadnej akcji. Żadnej chemii. Nic!

40 / 2020

1 687