Czeka na mnie Tina

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Joanna Bożek

Spojrzałem na zegarek. Druga. Zaszeleściły krzaki. - Co się tutaj, panie , dzieje? Powariowaliście, czy co? Gdzie Kewin? Przecież ten pierwszy strzał wystarczył. Zaraz tu, rozumiesz, wszyscy będą... Co wam jest? - Patrick Krzyknął. Dopiero teraz zauważył krew na twarzy Charlesa. - stało się nieszczęście- nie mogłem poznać własnego głosu- Charles strzelił i... - Nie chciałem! Patrick, to nie...

Spojrzałem na zegarek. Druga. Zaszeleściły krzaki.
- Nie chciałem! Patrick, to nie ja! Na miłość boską! Strzelałem w innym kierunku. Przysięgam! Powiedz, że mi wierzysz! Powiedz, błagam! - Charles usiłował wstać, ale nie miał jeszcze siły.

kamyk576 | 2013-08-14

Wspaniała książka , polecam :))

Olimpia | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015

Książka "Czeka na mnie Tina" od kiedy pamiętam znajdowała się w domowej biblioteczce. W końcu postanowiłam po nią sięgnąć... i nie żałuję. Mimo swej niewielkiej objętości zawiera wszystko, co powinna. Historia jest ciekawa, zaskakująca. Przyjemnie i szybko się czytało. POLECAM!

WisemantheWise | 2015-06-01
Przeczytana: 31 maja 2015

Ciekawa historia kryminalna na wolne popołudnie. Poprzez chyba celowy zabieg autorski nabiera charakteru autobiograficznego. I pewnym szczegółem skojarzyła mi się z filmem "John Wick".
No i powiedzonko jednego z bohaterów "...panie, proszę ciebie, rozumiesz" rozbraja :)

Fantomas | 2014-03-01

Z kryminałami jest tak, że są jak insekty, wszędzie ich pełno. "Czeka na mnie Tina" to tylko jedna z wielu książek tego gatunku. Nie godna uwagi. Tego raczej nie będzie się wspominać latami. Denne i momentami idiotyczne dialogi, absolutnie pozbawione wyrazu śledztwo, banalne sylwetki wszystkich bohaterów oraz zakończenie wołające o pomstę do nieba, to tylko część ujemnych punktów, jakie składają się na moją ocenę. Jedynych pozytywów doszukuję się w ogólnym koncepcie całej powieści, który moim zdaniem jest dobry. W tym przypadku jednak minusy przeważają plusy. Nie polecam.

Szyszka | 2010-03-24
Przeczytana: 24 marca 2010

kurcze, gdzie te stare dobre kryminały? rzadko kiedy można spotkać taki przeuroczy duet detektywów - amatorów. Chętnie przeczytam jeszcze raz, a pozostałych zaintryguję: naprawdę chcecie dowiedzieć się, kim jest Tina.

Lina | 2013-04-23
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Kryminał

Jak byłam młodsza to z tą książką spędziłam nie jeden wieczór. Nie wiem co mnie w niej przyciągało, ale kończyłam i zaraz znów zaczynałam czytać. Strrrasznie mi się podobała, za każdym razem tak samo :)

Karolina | 2011-07-24
Przeczytana: 1993 rok

Szpiegowska ksiazka z dreszczykiem:)

Aliath | 2016-11-13
michaltrudny | 2016-02-28