Kasyno

Okładka książki Kasyno
Jonathan Trench Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Z Kciukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Z Kciukiem
Krajowa Agencja Wydawnicza
1988-01-01
1988-01-01
kasyno kryminał

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Spodobało mi się, lekka i przyjemna lekturka w MacLeanowym stylu.

Spodobało mi się, lekka i przyjemna lekturka w MacLeanowym stylu.

Inna powieść autora, Geniusz z Kimberley, była moim debiutem na polu kryminału i do dziś pozostał mi pewien sentyment.

Samo Kasyno dziś niestety bardzo zramolało. Dość siermiężne, prostodusznie proste, rozkosznie naiwne i infantylne. Owszem, może dostarczyć pewnej przyjemności podczas lektury, acz raczej natury sentymentalnej niż wynikającej z przynależnego kryminałowi napięcia, zaciekawienia zagadką.

5/10

Gdyby nie to zakońćzenie byłoby arcydzieło gatunku.

Gdyby nie to zakońćzenie byłoby arcydzieło gatunku.

Ciekawa powieść sensacyjna

Ciekawa powieść sensacyjna