Geniusz z Kimberley

Tłumaczenie: Mieczysław Derbień
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Różowa okładka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
83-03-01073-5
kryminał,
Kamilos

"... Teraz Mc Dermott, rozwija atak, ale znowu Manchester. Manchester! Natychmiast przechodzą. Jest czterech przeciwko trzem. Mc Illory do Coppella, Pearson, Pearson! Bardzo niebezpiecznie było pod bramką Liverpoolu". Patrick kątem oka zauważył, że Lee usiadł z powrotem na swoim miejscu. Wychodził gdzieś? Teraz? W chwilę potem w głębi korytarza trzasnęły drzwi. Sanders drgnął i oderwał wzrok...

W chwilę potem w głębi korytarza trzasnęły drzwi. Sanders drgnął i oderwał wzrok od ekranu. Przez lekko rozsunięte drzwi dostrzegł Rhodesa. Już wrócił. Lord minął jednak salon, nie zatrzymując się ani nie odwracając głowy w ich stronę. Szedł szybko, był jakiś inny niż 25 minut temu.

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1985

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Fidel-F2 | 2016-12-16

Czytałem dziecięciem będąc (trzynaście lat czy coś koło tego). Byłem zachwycony. Przyjemny, lekki kryminałek w starym stylu.

Kris Tata | 2017-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2017