83-0302-44-26
kasyno, kryminał

Alan otworzył walizkę i wziął plik dwudziestodolarówek. Zerwał banderolę i rzucił pieniądze wysoko w powietrze. Rozproszyły się i opadały wolno zielonkawym deszczem. Tłum zamilkł i gapił się w górę. Zanim pieniądze dotarły pod arkady, minęło sporo czasu. Potem jakiś człowiek podskoczył i chwycił w garść jeden papierek. Pojęli, co im z nieba leci. Wybuchł tumult nie do opisania. Z okna Marka...

Z okna Marka Hopkinsa ktoś zawołał:
- Forsa! Facet rzuca forsą! Ludzieee!

źródło opisu: Okładka

Liwia | 2015-10-17

Gdyby nie to zakońćzenie byłoby arcydzieło gatunku.

Lateralusdays | 2016-10-04
Przeczytana: 04 października 2016