Zaufaj mi

Cykl: The Last Regret (tom 3)
Wydawnictwo: OMGBooks
new adult, miłość, muzyka
Annie

Najpiękniejsze rzeczy przydarzają się nam, gdy zupełnie się ich nie spodziewamy Miles rozstał się z dziewczyną, kiedy The Last Regret było u szczytu sławy. Korzystał z wolności i nie szukał nowego uczucia, a już na pewno nie spodziewał się, że jedna szalona noc spędzona z kuzynką najlepszego kumpla zmieni w jego życiu niemal wszystko. Dla Kacey wyjazd na studia do Pittsburgha miał być nowym...

Najpiękniejsze rzeczy przydarzają się nam, gdy zupełnie się ich nie spodziewamy

Dla Kacey wyjazd na studia do Pittsburgha miał być nowym początkiem. Zostawiła za sobą trudny okres liceum oraz okrutnych rówieśników, którzy przez lata zamieniali jej życie w piekło. Chwile spędzone w towarzystwie Milesa były jak narkotyk, ale dla dziewczyny to było za mało – pragnęła pewności, że tym razem nie będzie cierpieć.
Czy Kacey i Miles pozwolą się porwać uczuciu, które spadnie na nich tak niespodziewanie? Czy zdołają sobie wzajemnie zaufać?
Zaufaj mi to kolejna część serii The Last Regret Anny Bellon. Opowieści o losach przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, są jednymi z najchętniej czytanych polskich utworów na Wattpadzie.

źródło opisu: OMB Books

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Snieznooka | 2018-10-10

Twórczość Anny Bellon jest znana wielu z Was z Wattpada, ja nie miałam wcześniej okazji, czy tez możliwości, może szczęścia, aby poznać jej dzieła. Nie czytałam także wcześniejszych części cyklu The Last Regret, może kiedyś uda mi się je skompletować i poznać pozostałych bohaterów. Wszystko, jeszcze przede mną, lubię kiedy w książce mamy odniesienie do muzyki, jej samo komponowanie, jest dla mnie trochę, jak przelewanie słów na papier, a każda nuta zastępuje określoną emocję.
„Zaufaj mi” opowiada historię Milesa, któremu serce złamała narzeczona, zdradzała go w czasie, kiedy ten przebywał w trasie koncertowej zespołu The Last Regret. Zraniony mężczyzna nie potrafi sobie z tym poradzić, cała swoją uwagę koncentruje na muzyce i jednonocnych przygodach z przypadkowymi kobietami. Trudno mu się dziwić, kiedy ktoś, komu ufał całym sercem roztrzaskał je na kawałeczki niwecząc wszystkie marzenia. Mogłoby się wydawać, że poprzedni związek go złamał, skrzywił i wyżłobił w sercu ranę,...

Adrianna__ | 2018-10-09
Przeczytana: 02 października 2018

Seria „The Last Regret” od pierwszych stron skradła moje serce, dlatego bardzo uważnie wypatruję zapowiedzi by nie przegapić kolejnych tomów. Gdy wydana została trzecia część to wiedziałam, że kwestią czasu będzie, aż ją przeczytam.
Tym razem lepiej poznamy historię basisty The Last Regret Milesa, który rozstał się z ukochaną Allie, gdy jego zespół był u szczytu sławy. Jednak, od kiedy poznał Kacey od razu poczuł, że jest między nimi chemia, która ich do siebie przyciąga. Czy przeszłość, która ciągnęła za sobą dziewczyna z Albuquerque będzie dla nich przeszkodą? Czy Miles zdoła zdobyć zaufanie Kacey?
Bardzo cieszyłam się na myśl, że przeczytam kolejny tom o paczce z Pittsburgha, jednak po około stu stronach czułam się lekko rozczarowana rozwlekłą akcją. Autorka przyzwyczaiła mnie już do bardziej spiesznej akcji w swoich książkach. Na dodatek przeszłość Kacey w jej opowieściach została – dla mnie – mocno spłaszczona. Wiem jak to jest być ofiarą prześladowania w szkole i bardzo dużo...

Desari | 2018-09-17
Przeczytana: 15 września 2018

Miles, to dobry chłopak, który nie ma szczęścia w miłości. Kiedy będąc w trasie z pozostałymi członkami The last Regret, narzeczona go zdradza, jego życie rozsypuje się na kawałki. Od tej pory liczy się tylko muzyka i dziewczyny na jedną noc. Nie potrafi już zaufać kobiecie i nie wyobraża sobie, że miałby się teraz z jakąś związać. Może się wydawać, że jest bad boyem, lecz tak na prawdę ma dobre serce i jak nikt troszczy się o innych, a do tego wszystkiego jest przystojny i niesamowicie inteligenty (co strasznie mnie pociąga, bo uwielbiam bohaterów, którzy nie są tylko ładną buzią i dużymi mięśniami). Nie stracił głowy w wyniku sławy, jaką odniósł jego zespół. Wciąż jest prostym chłopakiem, który po burzliwej przeszłości, pragnie tylko prawdziwej miłości. Tylko o jednej osobie nie potrafi przestać myśleć. Tylko jedna osoba na tyle zawróciła mu w głowie, że nie potrafi jej opuścić. Kacey, to prosta dziewczyna, która wiele przeszła w swoim nie długim jeszcze życiu. Rówieśnicy w...

kruczek | 2018-09-19

Moja opinia:
Zaufaj mi to trzecia część rewelacyjnej i trzymającej w rockowym uniesieniu serii The Last Regret, która po raz kolejny została wydana za pośrednictwem Wydawnictwa OMG Books – 19 września 2018 roku!

Jej autorką jest Anna Bellon – urodzona w 1996 roku, polskiej krwi pisarka znana także jako @AnaLeFay. Swój debiut literacki rozpoczęła od powieści Uratuj mnie, która osiągnęła na platformie Wottpad ponad milion odsłon!

Jej styl jest lekki, płynny i wypełniony przeogromną dawką miłosno -muzycznej adrenaliny, która nie tylko trzyma nas w nieziemsko-wciągającym dreszczyku emocji, ale i wypełnia klimatem niezapomnianych wrażeń, które w sposób iście muzyczny nastrajają nas do zmysłowego brzmienia rocka!

Głównymi bohaterami tej części są Miles – jeden z głównych członków rockowej grupy The Last Regret, którego serce przypomina apokaliptyczne miejsce bitwy lub jak kto woli ser szwajcarski oraz Kacey – dziewczyna o duszy pięknej i wrażliwej, lecz nieszczęśliwej, bo otulonej...

"Zaufaj mi" to trzecia część z serii "The Last Regret" Ani Bellon.
Tym razem opowiada ona o kolejnej dwójce bohaterów, a mianowicie: Milesie i Kacey.
Jakimś trafem doszło do tego, że owa para zaliczyła pewną przygodę na weselu Kylera i Mai, którzy występowali jako główni bohaterowie w pierwszej części.
Ale to było wcześniej. Teraz basista TLR koncertuje po całym świecie ze swoim zespołem, a Kacey studiuje w Pittsburgu oraz dorabia w kancelarii prawniczej. Któregoś dnia jej współlokatorka Gemma oznajmia jej, że niestety nie mogą już mieszkać razem, bo dziewczyna postanawia zamieszkać ze swoim chłopakiem, co zmusza Kace do szukania nowego lokum, w dodatku w przystępnej cenie. Jakoś los sprawia, że Miles po rozstaniu z Allison czuje, że coś go ciągnie do kuzynki Kylera... i to może być odwzajemnione. Relacja tej dwójki będzie się opierać na zaufaniu... bo jeżeli go zabraknie, kto wie co może z tego wyniknąć.

Czekałam z niecierpliwością na publikację tej części. Byłam ciekawa jak...

Alpha | 2018-10-01
Przeczytana: 21 września 2018

Niestety muszę powiedzieć, że "Zaufaj mi" nie pobiło "Nie zapomnin mnie". Druga część pozostaje moja ulubioną. Jednakże trzecia nie jest zła! Wręcz przeciwne. Czytać, czytało mi się bardzo dobrze i jeżeli szukacie lekkiej, przyjemniej młodzieżówki to seria The Last Regret będzie strzałem w dziesiątkę.
Muszę jednak powiedzieć, że czegoś mi brakowało w teh historii. Za mało było przeżyć Kacey po wysmiewaniu i takim, że tak powiem, znęcaniu psychicznym. Spodziewałam się, że dziewczyna będzie miała poważniejszy problem. Owszem widać to, że odbiło się to na jej psychice, ale osobiście tę kwestię podkręciłabym.
Bardzo podobała mi się postawa Milesa w tym wszystkim :)
Chłopak został zdradzony przez swoją już byłą dziewczynę, a mimo to otworzył się na Kacey i był też w stanie jej pomóc w trudnych momentach. Naprawdę podoba mi się to, że w książkach autorki tytuły poszczególnych tomów odnoszą się zarówno do dziewczyn a także do chłopaków.
Pozostaje mi tylko czekać na finał...

czytado | 2018-09-29
Przeczytana: 13 września 2018

"Kto by pomyślał, że tak wiele rzeczy zaczyna się i kończy tylko w głowie?"

Ludzie mają słabość do różnych rzeczy: czekolady, szczeniaczków czy komedii romantycznych. Moją sympatię maja na starcie wszystkie książki, które w pierwowzorze były publikowane w internecie. Wiem, że dużo pracy wymaga wydanie czegoś w Polsce na sensownych warunkach dla autora i w przystępnej cenie dla czytelników. Serce cieszy mi się dodatkowo, gdy widać jaki rozwój nastąpił od początku pisarskiej przygody, do momentu, aż książka trafia na półki. Tu, na szczęście, mamy przykład tego, że talent umie się obronić.

"Może oceniłam go zbyt pochopnie. Może nie był tym, kim sądziłam, że jest. Może każdy z nas wstaje rano i zakłada swoją maskę. Bo bycie sobą jest trudne. Bycie sobą to odsłonięcie się na krzywdę, którą ktoś inny mógłby nam wyrządzić."

Miles jest basistą w zespole The Last Regret. Niedawno gwałtownie zakończył swój długoletni związek i ciężko mu się z tym pogodzić. W obronnym odruchu...

Ksiazki_moim_swiatem | 2018-08-27
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

The Last Regret jest na szczycie. Trasy koncertowe, występy, fani. Miles jednak zamiast się tym cieszyć cierpi po rozstaniu z dziewczyną, którą bardzo kochał, a ona tylko bawiła się jego uczuciami.
Kacey, młodsza kuzynka Kylera po przyjeździe do Pittsburgha chce zacząć wszystko od nowa. W Nowym Meksyku zostawiła przykre wspomnienia, trudną przeszłość i osoby, które zniszczyły jej ostatnie lata liceum.
Kace i Miles mieli dobry kontakt, znali się już jaiś czas i bardzo lubili spędzać ze sobą czas. Jednak po pewnym incydencie na ślubie Kylera i Mai ich relacja się zmieniła.
"Zaufaj mi" jest trzecim tomem serii The Last Regret. Rok temu czytałam wszystkie książki autorki na wattpadzie i mogę powiedzieć, że ta część została trochę zmieniona. Niektóre sceny, które były na wattpadzie zostały trochę zmodyfikowane. Nie psuje to niczego w książce, ale jest pewna scena, której mi tu brakuje. Nie będę tu nic spojlerować, ale jeśli ktoś czytał te książki na wattpadzie to chodzi i o moment...

kasia9876 | 2018-10-15
Przeczytana: 15 października 2018