Arrogant

Na początku lat 2000 świat zachłysnął się Atomówkami. Śledziliśmy z zapartym tchem Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Chciałabym wam dzisiaj przedstawić zaginioną siostrę Atomówek – Bzdurkę, i jej 27 twarzy w 27-tomowej serii Jeniki Snow „A Real Man”.

Bzdurka, o której wspomniałam we wstępie to główna bohaterka każdego z tytułów wydanych pod sztandarem ARM. Ratowane przez silnych samców niezbyt lotne panienki w opałach – czasami wróg czai się u bram, czasami wrogiem jest singielstwo. Wszystkie napalone jak małpa na kit i pozbawione jakichkolwiek przekonań i cech charakterystycznych zlewają się w jedną, bezpłciową i absolutnie bezsmakową postać której miałam ochotę w niektórych tomach założyć niebieską kartę.

No dobrze, więc kim zdaniem Bzdurki jest prawdziwy samiec alfa? Jest silnym, niezależnym mężczyzną, wysokim (195+),brodatym, wydziaraną kupą mięśni z zwisem męskim do kolan, którego nie da się objąć damską dłonią. Ma męski zawód, może być nawet trochę niebezpieczny, ale dobrze żeby był bogaty. Musi być też niepoprawnym romantykiem któremu już niosą suknię z welonem, gotowym tu i teraz bujać dzieci po nocach.

Patriarchat i kierowca autobusu wstali i zaklaskali. *clap clap*

Patrząc na tę serię początkowo, myślałam że to znowu było coś w stylu miesiąca smalca alfa, ale okazuje się że jedna autorka może natrzaskać 27 pozycji, wszystkie o tym samym. Szanuję za upór i konsekwencję, ale sztanca z której to było odbijane w kółko pod koniec chyba zaczęła się tępić, co widać mocno w okolicach tomu 19tego – równia pochyła w dół, o ile z poziomu zera da się stoczyć jeszcze niżej.

Pełna recenzja całej serii dostępna pod: https://scarlettlevy.wordpress.com/2021/07/11/jenika-snow-a-real-man-series-27-twarzy-bzdurki/

Kolejny samiec alpha tym razem w opowiadaniu "biurowym"

Nawet bardzo zły chłopiec może nosić garnitur i krawat…
NOAH
Potrzebowałem tylko jednego spojrzenia na Harley, aby wiedzieć, że jej chcę. Nie chodziło o cele wyłącznie seksualne, ani o to, że dawno z nikim nie byłem to był mój wybór… W niej była niewinność i wrażliwość, a zaborczość w stosunku do niej obiegła moje żyły. Chciałem, żeby była moja, i ją mam. Chciałbym pokazać jej, że mógłbym być
okrutny dla tych, którzy odwrócili się ode mnie, ale kiedy chodziło o nią mógłbym sprawić, żeby cały świat był u jej stóp.

HARLEY
Posada, którą mi zaoferowano była jedyna szansą w całym moim życiu, jednak wiązała się z pracą dla człowieka o reputacji najgroźniejszego w całym mieście. Noah Wright z całą pewnością nie był Panem Prawa, szczególnie nie z jego arogancją oraz niewybaczalną i tyraniczną postawą. Był zamożny i wspaniały, ale potrafił w ludziach wywołać strach wyłącznie jednym spojrzeniem. Będąc z nim w jednym
pokoju, każdy wiedział do kogo należy władza. Również ja.
I teraz pracowałam dla tego człowieka dzięki czemu mogłam z bliska i osobiście doświadczyć jego zimnej zahartowanej i irytującej osobowości … i to mnie podniecało.
Ale było coś jeszcze pod tym chłodnym nastawieniem, które pokazywał wszystkim wokół, był tam kawałek ciepła, który okazywał tylko dla mnie. Wiedziałam, że jeśli Noah pragnąłby mnie, z łatwością bym mu się oddała, bo walka nie była czymś o czym myślałam. Pragnęłam go, ale obiecałam sobie, że nie będę kolejnym jego podbojem.

Ostrzeżenie od autorki: Miłość insta-wszystko w książce ? Podobnie jak nadmierna słodka dobroć ? Chcesz aby opowieści ociekały zarozumiałymi, pewnymi siebie i zaborczymi samcami alfa, którzy chcą tylko jednej kobiety ? Skombinuj jakiś wentylator i weź szklankę zimnej wody, ponieważ ta historia z pewnością cię rozgrzeje.

Kolejny samiec alpha tym razem w opowiadaniu "biurowym"

Nawet bardzo zły chłopiec może nosić garnitur i krawat…
NOAH

To książeczka po której dostajemy to, czego możemy się spodziewać. Każdy, kto zna Jenikę Snow zdaje sobie sprawę, że jej książki są proste, przesiąknięte do cna erotyzmem i nie wymagające.
Bang!
Noah Wright jest właścicielem Wright Industries. To silny, dominujący mężczyzna, którego zachowanie wyrabia reputacje zimnego drania. Nie jest to dalekie od prawdy. Jednak mamy tu romans.
Harley Alexander zatrudnia się w firmie Noaha. Ten już na rozmowie zaczyna się nią interesować.
Seksualne przyciąganie działa z obu stron.
I tak jak można się spodziewać - bohaterowie poznają się - przyznają się do przyciągania - lądują w łóżku - kończą razem.
A to wszystko polane lukrem.
Historia dla relaksu - nic do zapamiętania.

Bang!

Harley Alexander jest nowym stażystą w Wright Industries, a Noah Wright jest jej szefem.
Chciała zachować wszystko profesjonalnie, ale po kilku miesiącach Noah nie może już dłużej czekać i zdecydował, że nadszedł czas, aby się poruszyć. Na początku był arogancki i trochę trudny, ale kiedy zaczęli się spotykać stał się słodki jest dla niej. Jest zaborczy samiec alfa ale nie bał się powiedzieć i pokazać swojej miłości do niej i jak wiele dla niego znaczy. Jest epilog z małżeństwem.

On bogaty arogant, ona u niego zaczyna pracować. Banalna fabuła, dużo seksu i jak zawsze dużo dzieci na samym końcu.

• Erotyk
  • Biznesmen