Niestosowne uczucia

Okładka książki Niestosowne uczucia Jenika Snow
Okładka książki Niestosowne uczucia
Jenika Snow Wydawnictwo: Editio Seria: Cocky Hero Club literatura obyczajowa, romans
Cocky Hero Club
Wicked Bedmate
Editio
2023-06-20
2023-06-20
Marcin Machnik
Romans biurowy

Przyjemna historia, krotka i szybka. Polubiłam Jesona, był taki skromny, miły i troskliwy. Od poczatku wiedział czego chce.
Lubiłam w nim też te nutkę tajemniczości, powoli stopniowo przekonywał do siebie Lindę i to że warto dla niego zaryzykować.

Randka w ciemno Tak czy Nie ?
Gdy los nie szczędzi kłód pod nogami Lindy, jej przyjaciel umawia ją na randkę w ciemno z bratem swojego partnera. Kobieta na początku nie jest zbytnio tym pomysłem zachwycona, ale żeby nie zrobić przykrości przyjacielowi idzie w nastawieniem co ma być to będzie, dla odwagi wypija dwa drinki. Randka w ciemno okazuję się bardzo miła i przyjemna oboje świetnie czują się w swoim towarzystwie. Przypadkiem okazuje się, że mężczyzna z randki w ciemno to Jason Shelby jej nowy szef, czy to co zaczęło się na randce ma szansę na coś więcej, coś poważniejszego? Mężczyzna był gotów na wszystko byle ją zdobyć, nawet na złamanie zasad panujących w firmie . Ale czy Linda będzie chciała aż tak zaryzykować?
Książka czyta się bardzo szybko i przyjemnie , idealna na popołudnie gdy mamy gorszy dzień. Fabuła lekko przewidywalna, ale nie odbiera to przyjemności w czytaniu . Romans biurowy z motywem szef- podwladna to przyjemna, lekka historia idealna na jedno popołudnie . Ja spędziłam z nią bardzo miło czas 😉

Randka w ciemno Tak czy Nie ?

Pełnowymiarowa powieść to nie jest... Infantylne, króciutkie, przewidywalne.

Pełnowymiarowa powieść to nie jest... Infantylne, króciutkie, przewidywalne.

Nie mam pojęcia, dlaczego to w ogóle zostało wydane, a potem przetłumaczone. Nie dość, że to jest mocno oklepana historia, to jeszcze jest niedopracowana i w zasadzie jest o niczym napisana w nieciekawy sposób.

Czasem każdy z nas miewa gorszy dzień, prawda? Jednakże u Lindy Morris w jednej chwili cały świat obrócił się do góry nogami. Na oczach innych pracowników w okrutny sposób została zwolniona z firmy, a miała nadzieję, że zagrzeje tam miejsce na o wiele dłuższy czas. Jej przyjaciel Michale przybył jej na pocieszenie, a w trakcie zwykłego wspólnego wieczoru oznajmił, że umówi ją na randkę. Chociaż Linda nie była ani trochę przekonana do tego pomysłu, to jednak się pokusiła na ten krok. Miała rozmowę kwalifikacyjną do nowej pracy, więc sądziła, iż jednak wszechświat nie do końca jest przeciwko niej. A jak się okazało, nieziemsko przystojny Jason… zostanie jej szefem.

Ta książka jest najcieńsza w mojej kolekcji, a pomimo tego, że akcja pędzi, jak chomik na kołowrotku, to i tak bardzo podobała mi się ta fabuła. Niby banalna, ale jednak styl autorki bardzo do mnie przemówił i jestem jak najbardziej na TAK!

Nie będę zdradzać wam więcej szczegółów tej książki. Jedynie mogę wam podpowiedzieć, że to będzie świetna pozycja w sam raz na jeden wieczór przy ciepłej herbatce. Zdecydowanie polecam!

Kiedy Linda traci pracę, jej przyjaciel-gej postanawia, że jednym ze sposobów na pocieszenie jej będzie randka z bratem jego chłopaka, chociaż niechętnie pozwala mu ich umówić.

W okresie poprzedzającym randkę była zajęta poszukiwaniem pracy, ale bezskutecznie pomimo kilku rozmów kwalifikacyjnych. Zbliża się wieczór randkowy i wchodzi jeden z najseksowniejszych mężczyzn, jakich Linda kiedykolwiek widziała. Nie ma mowy, żeby był jej randką, prawda?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: a jednak 😩

Jason podchodzi do stołu i para rozpoczyna udaną randkę, która kończy się z nią w jego łóżku, jednak to nie jest to, o czym myślisz. Linda szybko wychodzi pomimo oferty śniadania, ma przed sobą kolejną rozmowę kwalifikacyjną, nie spodziewała się jednak, że osobą, która będzie z nią przeprowadzać rozmowę, będzie ten sam Jason, którego nie mogła wyrzucić z głowy od poprzedniego wieczoru!

Czy Linda będzie w stanie zachować profesjonalizm i oprzeć się pokusie, czy też będzie naginać granice przy każdej nadarzającej się okazji? Przeczytaj „Niestosowne uczucia” i zobacz, jak ta dwójka przechodzi od niechętnych randek w ciemno do, cóż, wszystkiego dla siebie nawzajem.

Fantastycznie napisana, pełna miłości historia, która sprawi, że poczujesz się gorąco nie tylko pod kołnierzykiem. Jeśli lubisz mężczyznę, który jest seksownym alfą z brudnymi myślami, a do tego dobrze wygląda w garniturze, to ta książka na pewno Cię zainteresuje!

Wydaje mi się jednak również, ze przez to, ze książka jest dosyć krótka, większość wątków nie zdarzyła się porządnie rozwinąć a ogromna szkoda bo historia ma ogromny potencjał 🥹

Tyle ode mnie 7/10 ⭐️

Książka jest niewielkich rozmiarów i fantastycznie nada się na zamiennik wieczornego filmu. Lekko napisany romans biurowy. Dla tych, których to ulubiony rodzaj, jest to pozycja
obowiązkowa do odhaczenia. Niewymagające opowiadanie, w którym to on zakochuje się pierwszy i to jemu zależy bardziej. Historia napisana z perspektywy obu bohaterów.
Jak dla mnie mogłaby być bardziej rozbudowana. No za mało mi było i tyle. W książce znajdują się sceny hot, podobało mi się to, że nie były zbyt ordynarne.
Nie jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki i mogę już stwierdzić, że przypadł mi do gustu jej styl pisania i jeśli będę miała taką okazję na pewno sięgnę po inne tutyły.

Jak dla mnie mogłaby być...

[Współpraca Barterowa]

Nie miałam oczekiwań żadnych co do tego tytułu, jednak opis mnie zaintrygował. Pierwszy minus to ilość stron (ok. 130) przez co fabuła strasznie szybko lgnie do przodu. A nim się obejrzę, oni wyznają sobie miłość.

Byłam ciekawa samej fabuły, bo jestem fanką, gdzie oni idą na randkę, po czym okazuje się, że któreś zaczyna dla siebie pracować. Jednak ta książka niezbyt przypadła mi do gustu, gdyż oni od razu się w sobie zakochali.

Już na początku praktycznie się nie znając, zaczęło ich do siebie ciągnąć i okej to jest, jak najbardziej zrozumiałe. Jednak irytowało mnie to, że ta relacja nie szła do przodu, nie poznawali się praktycznie w ogóle. Zamiast trzy rozdziałowego seksu, wolałabym jakąś pogadankę ich, nawet na błahe tematy. Jakiś element gdzie poznają się inaczej niż przez seks.

Podsumowując: Jak początek mi się podobał to im dalej tym gorzej. Tak jak wspomniałam, krótka recenzja, bo krótka książka, która ma niewykorzystany potencjał.

[Współpraca Barterowa]

👍

👍

Linda Morris straciła pracę przez jeden mały błąd. Ale szef potraktował ją zbyt surowo w związku z czym, kobieta musi szukać nowej pracy. A to wcale takie łatwe nie jest. Przyjaciel natomiast proponuje jej randkę w ciemno z bratem jego partnera. Mimo niechęci Linda zgadza się a już wkrótce okazuje się, że mają więcej wspólnych tematów do rozmów a wzajemna fascynacja zaczyna rosnąć.
Jest tylko jeden zasadniczy problem - Linda już wkrótce znajduje nową pracę a Jason Shelby już wkrótce zostanie jej nowym szefem. To zdecydowanie wszystko komplikuje bowiem kobieta nie ma zamiaru wdawać się w romans z szefem. To niestosowne. Ale on nie ma zamiaru odpuścić. Jest w stanie złamać zasady panujące w formie, aby tylko Linda była jego.
Co z tego wyniknie? Czy Linda i Jason są sobie pisani?

Powiem szczerze, że objętość tej lektury była dla mnie sporym zaskoczeniem. Dość skąpa jak na powieść pełnowymiarową i miałam w związku z tym morze wątpliwości czy uda się autorce zmieścić tam wszystko co potrzebne.
Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwają się tytułowe niestosowne uczucia. Zakazane. Ta walka z nimi była interesująca. Tak samo jak przyglądanie się sukcesywnemu wzrostowi wzajemnej fascynacji bohaterów.
Oni sami natomiast dostali interesujące cechy charakteru. Byli wyraźni i przyciągali moją uwagę. Trzymałam za nich kciuki, bo okazali się być szczerzy i sympatyczni. Prawdziwi.
Romans był ale zdecydowanie baaardzo skąpy. Podarowane chwile zdecydowanie tylko podrażniły kubki smakowe. Jakby je rozbudować to zdecydowanie byłoby bardzo gorąco, erotycznie i spalająco.
I niestety uważam, że książka nie została dopracowana. Zabrakło mi pokazania jeszcze większego chociażby przyjaciela Lindy. Na pewno rozbudowałabym relację głównej pary bohaterów aby podsycić ciekawość i zaintrygowanie.
Lektura była całkiem pozytywna. Poprawna i nic poza tym. Nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Wyszła z tego bardziej nowelka. A szkoda, bo pomysł na historię miał ogromny potencjał. Niestety nie został w pełni wykorzystany. Nie poczułam większej fali emocji czy wrażeń.
Czy polecam? Uważam, że można przeczytać i wyrobić sobie własne zdanie.

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo EditioRed

#recenzja