Fatal Justice

Okładka książki Fatal Justice Marie Force
Okładka książki Fatal Justice
Marie Force Wydawnictwo: Carina Press Cykl: Fatal (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Fatal (tom 2)
Carina Press
2011-01-03
2011-01-03
Sam Holland Nick Cappuano Freddie Cruz Skip Holland

Fatal Justice autorstwa Marie Force... Gdzie zacząć? To tak jakby czekać na sprawiedliwość, a dostawać tylko rozczarowanie.

Ta książka to po prostu tragedia w piśmie. Już na samym początku czułem, że popełniłem błąd, ale postanowiłem dać jej szansę. Niestety, to był błąd, który będę żałować przez długi czas.

Fabuła jest tak przewidywalna, że mogłam przewidzieć zakończenie jeszcze przed rozpoczęciem czytania. To jakby autorka przepisała schemat z innych thrillerów i zatopiła go w tonach nudy. Wydaje mi się, że nawet miłosne romanse mają bardziej zaskakujące zwroty akcji.

A postacie? Oh, tak, postacie... Tak płytkie, że mogłyby być wydrukowane na kartce papieru. Główny bohater to typowy przystojniak o wielkim sercu, który niezbyt trafnie podejmuje decyzje. Jego romans z kobietą, która ma zawsze problemy i potrzebuje ratunku, jest tak nudny, że z trudem utrzymywałem oczy otwarte.

Czy mógłbym polecić tę książkę? Absolutnie nie. To tylko strata czasu i energii. Nawet jeśli lubisz łatwe i przewidywalne historie, to jeszcze zbyt wiele innych książek tego typu oferuje coś więcej niż "Fatal Justice".

Ocena 4/10 - słaba sprawiedliwość, która nie spełnia oczekiwań. Lepiej zainwestować swój czas w coś bardziej intrygującego i satysfakcjonującego.

Fabuła jest tak przewidywalna, że mogłam przewidzieć zakończenie...

• Gatunek: Romantic Suspense
  • Po angielsku